„Camelia“ TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite BIO INNOVATION kosmetiką (363)

Reklaminis partnerio turinys

„Tėvų darželis“ ir „Camelia“ vaistinė kviečia testuoti ekologiškas, natūraliais augalų aliejais ir ekstraktais praturtintas BIO INNOVATION kosmetikos bei higienos priemones. Paskubėkite ir tapkite viena iš net keturiolikos laimingųjų!

Apie BIO INNOVATION kosmetiką

 • BIO INNOVATION produktai yra EKOLOGIŠKI, turintys oficialų Europos Sąjungoje ekologiškų kosmetikos gaminių sertifikatą COSMOS, todėl yra labai aukštos kokybės.
 • BIO INNOVATION linijos kosmetikos sudėtyje esantis taukmedžio sviestas, argano, makadamijų, simondsijų aliejus, bambukų ekstraktas, rožių žiedų hidrolatas ir daugelis kitų natūralių medžiagų sudaro daugiau kaip 98 proc. visų ingredientų.
 • Visi BIO INNOVATION produktai yra be silikonų, sintetinių dažiklių, mineralinių aliejų bei parabenų.
 • Priemonės skirtos moterims, ieškančioms kokybiškos ir patikimos kosmetikos, kuri atitiktų ekologiškos kosmetikos lūkesčius.

Oficialus platintojas Lietuvoje mažų kainų vaistinė „Camelia“.

„Camelia“ TESTUOTOJŲ ATRANKA

„Camelia“ vaistinė dovanoja ypatingą galimybę testuotojams – iš trylikos pateiktų BIO INNOVATION kosmetikos produktų išsirinkite tris norimus.

Surašykite juos komentaruose ir galbūt jūs būsite viena iš KETURIOLIKOS TESTUOTOJŲ, kuri išbandys ir išreikš savo nuomonę apie pasirinktus BIO INNOVATION produktus.

Rinkitis galite iš žemiau pateiktų BIO INNOVATION produktų:

 1. Balzamas lūpoms BIO INNOVATION - Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių ar sintetinių kvapiųjų medžiagų. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/balzamas-lupoms
 2. Rutulinis dezodorantas BIO INNOVATION - Ekologiškų ramunėlių vanduo garsėja savo gaivinamosiomis, raminamosiomis ir valomosiomis savybėmis. Daugiau informacijos apie produktą:www.camelia.lt/rutulinis-dezodorantas
 3. Intymios higienos gelis BIO INNOVATION - Švelnios sudėties intymios higienos gelis-prausiklis. Naudojant alaviją sudrėkinama gleivinė ir užtikrinamas jos komfortas. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/intymios-higienos-gelis
 4. Dieninis kremas BIO INNOVATION - Kremas skirtas drėkinti normaliai ir mišriai odai: neriebus, skystos tekstūros, todėl lengvai prasiskverbia, oda tampa minkšta ir švelni, subtiliai kvepia. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/dieninis-kremas
 5. Naktinis kremas sausai odai BIO INNOVATION - Šiuo kremu rekomenduojama tepti sausą, labai sausą ar brandžią odą. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/naktimis-kremas
 6. Senėjimą stabdantis kremas su antioksidantais BIO INNOVATION - Nuo Viduramžių naudojamas natūralus rožių žiedų vanduo jau daug amžių laikomas tobulu grožio vandeniu, nes švelnina ir apsaugo odą nuo raukšlių. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/senejima-stabdantis-kremas
 7. Lyginamasis kremas biustui BIO INNOVATION - Natūralus rožių žiedų vandens hidrolatas: švelnina, tonizuoja odą, suteikia švytėjimo. Gaivina ir sutraukia odos poras bei apsaugo nuo raukšlių.Daugiau informacijos apie produktą:
 8. Micelinis losjonas BIO INNOVATION - Šiuo losjonu labai švelniai nuvalomas makiažas nuo veido ir akių. Galima nuvalius nenuplauti. Daugiau informacijos apie produktą:www.camelia.lt/micelinis-losjonas
 9. Natūralus aviečių kvapo kūno pienelis su kakava BIO INNOVATIO - Skystos tekstūros pienelis greitai ir lengvai prasiskverbia į odą ir ją pamaitina, nes jo sudėtyje gausu augalinių aliejų (saldžiųjų migdolų aliejaus, sezamų aliejaus, saulėgrąžų aliejaus ir kakavos sviesto). Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/kuno-pienelis
 10. Valomosios putos BIO INNOVATION - Natūralus aliejinių kopūstpalmių vaisių ekstraktas: aliejinėse kopūstpalmėse gausu vitaminų (B1, B2, B3, C ir E), mineralų, pasižyminčių antioksidacinėmis ypatybėmis, padedančiomis užtikrinti odos apsaugą ir senėjimo lėtėjimą. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/valomosios-putos
 11. Švelnaus apelsinų aromato dušo putos BIO INNOVATION - 250 ml putų flakonas su baltu dozatoriumi ir skaidriu dangteliu. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/duso-putos
 12. Patempiamasis serumas BIO INNOVATION - Šio serumo pagalba juntamas greitas stangrinamasis poveikis, kadangi jo sudėtyje yra patvirtinta natūrali veiklioji medžiaga Osilift®. Daugiau informacijos apie produktą:www.camelia.lt/patempiamasis-serumas
 13. Paakių serumas BIO INNOVATION - Nuo Viduramžių naudojamas natūralus rožių žiedų vanduo jau daug amžių laikomas tobulu grožio vandeniu, nes švelnina ir apsaugo odą nuo raukšlių. Daugiau informacijos apie produktą: www.camelia.lt/paakiu-serumas

Svarbu žinoti

 1. Testuotojų atranka vyksta 2020.02.07 – 02.11.
 2. Atrinkti testuotojai skelbiami 2020.02.12 iki 10 val.
 3. 14 testuotojų bus atrinkti burtų keliu ir paskelbti komentaruose apačioje.
 4. Su atrinktais testuotojais susisieksime asmenine žinute TD paskyroje.
 5. Jei iki 2020.02.13 11 val. testuotojas neatsilieps, į jo vietą bus renkamas naujas testuotojas.
 6. Nuomonę, kurias BIO INNOVATION kosmetikos priemones norite testuoti galite keisti tiek kartų, kiek norite, bet burtų traukime dalyvauja tik paskutinė paraiška.
 7. Testuotojų atsiliepimai gali būti naudojami „Tėvų darželis“ ir „Camelia“ vaistinės marketingo tinkslais. 

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.