Diana Dargienė su dukra Une: kalbame apie vaikų talentus

Diana Dargienė prisipažįsta, kad vaikams leido rinktis tai, ką jie norėjo Diana Dargienė prisipažįsta, kad vaikams leido rinktis tai, ką jie norėjo

Iš „Tėvai paprastai“ studijos jau 46-ąjį kartą sveikinasi laidos vedėjas ir tėtis Simonas Urbonas. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

„Tėvai paprastai“ niekada nestokoja svečių. Šį kartą kalbamės su ilgamete dainavimo, vokalo mokytoja, atlikėja Diana Dargiene ir jos dukra, šokėja, aktore, buvusia balerina Une. Pokalbis pasisuka apie vaikų talentus, jų pasirinkimus, mokytojų požiūrį, net – garsių tėvų vaikų paauglystę.

Plačiau skaitykite:

„Niekada nepiršau vaikams savo nuomonės“

Diana Dargienė atvirai prisipažįsta, kad vaikams leido rinktis ir lankyti tai, ką jie norėjo, ir niekada nebruko savo nuomonės. Moteris sako, kad ji – ne iš tų tėvų, kurie nori, jog vaikas sektų „panašiomis pėdomis“ ir įgyvendintų pačių neišsipildžiusias svajones. Versti vaiką daryti tai, ko nori tėvai, anot moters, – pati didžiausia klaida. „Niekada neverčiau Unės daryti tai, ko ji nenori, tiesiog taip nutiko, kad abi atsiradome televizijoje“, – sako D. Dargienė.

Diana Dargiene su dukra Une ir Simonas UrbonasSimonas Urbonas, Diana Dargienė, Unė Dargytė

Diana prašo vaikų nevadinti jos mokytoja

Moteris atvirauja, kad jai nepatinka toks „apibrėžimas“: „Aš nesu mokytoja. Aš esu Diana, atlikėja, kuri daug metų dainavusi, kuri žino, kas yra scena, <...>, aš žinau, kaip kiekvienas jaučiasi, ką išgyvena, ir aš galiu patarti iš savo patirties...“ Mokytojas, anot Dianos, dažnai moko „sausos teorijos“, jis nėra išgyvenęs to, ką išgyvenę ant scenos esantys žmonės, kurie vaikus moko iš patirties.

Plačiau skaitykite:

Ką turi ar ko neturi turėti vaikas, kad tiktų scenai?

Nemažai tėvų svajoja, kad jų vaikas būtų scenoje. Ar yra situacijų, kai vaikas visiškai jai netinkamas? Ar, pavyzdžiui, bailus vaikas gali prisijaukinti sceną? Diana atvira: tokių situacijų ji neįsivaizduojanti. Moteris prisiminė atvejį, kai tėvai atvedė dukrą ir sakė, kad ji scenai netinkanti, sutraumuota, o šiandien šis vaikas lipa į sceną, filmuojasi televizijoje, laimi pirmas vietas. Taigi pirmiausia reikia leisti vaikui bandyti.

Apie vaikų talentus, dainavimą, planus ir pasirinkimus kalbamės su Diana Dargiene ir jos dukra Une „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

00:50 – apie vasarą ir darbus

04:39 – savų vaikų talentai

11:19 – Unės dainavimas ir šokiai

15:33 – Dianos dainavimas ir veiklos

20:33 – Unei patinka šokti

27:36 – būrelių skaičius vaikui

31:35 – ką vaikas turi turėti scenai

36:24 – garsios mamos dukra

41:01 – kaip atrasti vaiko talentus

44:19 – sunki paauglystė

47:46 – mamos ir dukters planai

Tinklalaidžių studija „Šiaurės Studios“ – Jūsų projektams!

Ieškote tinklalaidžių (podcastų) studijos Vilniuje? Net 600 kv. foto–video studija „Šiaurės studios“ siūlo daug skirtingų erdvių foto, video ir tinklalaidžių projektams bei suteikia galimybę išsinuomoti įrangą.

Susiję straipsniai

Fausta Marija Leščiauskaitė: „Tada supratau, kad aš to vaiko labai laukiu“

Koks momentas Faustai leido susitaikyti su netikėta žinia apie nėštumą ir priimti ją? Kaip ji sužinojo, kad laukiasi, ir kokie jausmai aplankė?

Ilka ir Andrius: „Keisi džinsus ar gyvenimo būdą?“

„Kai pradėjome būti drauge, iškart buvo aišku, kad mes norime būti kartu ilgą laiką, mes norim tuoktis.“ Deja, Lietuvoje barjerų įveikti nepavyko.

Gintarė apie motinystę ir pasiruošimą kūdikio atėjimui: „Viskas labai sunku“

Gintarė atvira: „Nenoriu meluoti ir sakyti, kad viskas lengva, nes nelengva, – sako. – Nuo miego trūkumo, streso nežinant, kaip nuraminti vaiką.“