Ekologija, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas: visa tai – vežimėlis „Joolz“

Reklaminis partnerio turinys
Tėtis stumia vežimėlį, mama priklaupusi žiūri į kūdikį Vežimėlis „Joolz“ | partnerio nuotr.

Vežimėlis – vienas brangiausių ir svarbiausių pirkinių kūdikiui, o jo pasirinkimas dažnai prilygsta automobilio pirkimui. Juk be galo svarbu, kad jis būtų pakankamai lengvas, patvarus, manevringas, kompaktiškas, patogus, lengvai sulankstomas, ne per brangus.

Deja, toli gražu ne visada šiomis savybėmis pasižymintys vežimėliai yra pagaminti taikant ekologinius principus, o ir tai tėvams – svarbu. Juk dauguma vežimėlius gaminančių bendrovių eina lengvesniu keliu: renkasi ekonomiškai palankius, o ne gamtą tausojančius sprendimus.

Plačiau apie vežimėlius skaitykite:

Ekologiniais principais grįsta gamyba vežimėlių „Joolz“ gamyba

Laimė, jau atsiranda atsakingų prekių ženklų, kuriems gamtos tausojimas yra vertybė ir neginčijamas prioritetas. Vienas jų – vežimėlių prekių ženklas „Joolz“, kuris jau spėjo užsitarnauti šiuolaikiškų, rūpestingų ir mūsų aplinkai neabejingų tėvelių pasitikėjimą.

Kur slypi vežimėlių „Joolz“ ekologiškumas? Nuo pradinio iki baigtinio gamybos momento. Visa „Joolz“ produkcija yra gaminama iš 100 % perdirbamų medžiagų − plastikinių butelių, natūralios medvilnės. Perdirbta medžiaga naudojama netgi įpakavimams. Taigi nenuostabu, kad „Joolz“ populiarumas užsitarnautas nuolat tobulinamais atsakingos gamybos principais, kurie itin artimi ekologiją pripažįstančioms šeimoms.

Ne žodžiai, bet darbai: už kiekvieną vežimėlį – po pasodintą medį

Įdomu tai, kad už kiekvieną įsigytą vežimėlį „Joolz“ įsipareigoja pasodinti po medį. Argi nesimboliška? Kartu su naujagimiu, augančiu vežimėlyje „Joolz“, kartu auga ir tarsi jo garbei pasodintas medis.

Tiesa, tokių medelių mišką galite rasti Kolumbijoje, „Naujagimių miške“. Iš tiesų – gražu ir jautru. Taip rūpinamasi ne tik dabartimi ir šia karta, bet ir visos planetos ateitimi.

Vezimelis Joolz

Vežimėlio „Joolz“ pakuotė – visos šeimos kūrybiškumui skatinti

Be visų kitų, dar vienas vežimėlių „Joolz“ gamintojo pranašumas – tvari pakuotė, kuri kartu yra kūrybiškas būdas motyvuoti pirkėjus neišmesti vežimėlių pakuočių, o prikelti jas antram gyvenimui.

Iš kartono dėžių, kuriose atvažiuoja vežimėlis, galima lengvai pasigaminti elnią, inkilą, šviestuvą, žaidimų namelį – priklausomai nuo noro ir fantazijos, mat jau ant pačių pakuočių yra atspausdintos instrukcijos. Taigi vienas šūvis, o zuikiai – du: rūpinamasi ne tik gamta, bet ir vaiko kūrybiškumo ugdymu.

Praktiškumas, patogumas ir maksimalus komfortas tėvams

Anot šį vežimėlį įsigijusių šeimų, vienas patogiausių „Joolz“ modelių – vežimėlis „Joolz Day+“.

Pagrindiniai „Joolz Day+“ privalumai

  • Visiškai reguliuojamas, todėl jame vaikas galės tiek sėdėti, tiek gulėti.
  • Dėl savo patvarumo absoliučiai ilgaamžis, tad jame užaugs ne vienas vaikas.
  • „Auga“ kartu su vaiku, tad tiks ir ūgtelėjusiai atžalai: jo detalės pagamintos taip, kad lengva būtų pritaikyti skirtingo ūgio vaikui.
  • Dar vienas svarbus privalumas – patogi, reguliuojama rankena, taigi aukštiems tėveliams nereikia kūprintis.

Kitiems modeliams nenusileidžiantis „Joolz Day+“ dizainas

Iš karto akivaizdu, kad šiuos vežimėlius kuria žmonės, kurie patys yra neseniai tapę tėvais, taigi puikiai žino, kokiomis savybėmis turi pasižymėti tėvams komfortiškas vežimėlis: čia viskas apgalvota iki menkiausių smulkmenų.

  • LED lemputės visiems gyvenimo atvejams – pavyzdžiui, jei netyčia užtruktumėte lauke ir tektų grįžti namo tamsiu paros metu.
  • „Joolz Day+“ be galo paprasta sulankstyti, transportuoti ir laikyti. Sulankstytas jis – be galo kompaktiškas ir užima itin mažai vietos automobilyje.

Vezimelis Joolz Partnerio nuotr.

  • Be viso to, „Joolz Day+“ be galo lengva valdyti: tiek jį stumti, tiek manevruoti, tiek reguliuoti nugaros atlošą ar buomelį galima vos viena ranka.

Vežimėlio kokybė neginčijama: rėmui teikiama viso gyvenimo garantija

Perkant tam tikrus vežimėlių „Joolz“ modelius, galima gauti garantiją vežimėlio rėmui visam gyvenimui. Ne, tai – ne pokštas. Svarbu tik nepamiršti užregistruoti savo naują pirkinį per šešis mėnesius nuo pirkimo dienos joolz.com. Ir viskas – daugiau niekada neteks nerimauti dėl vežimėlio rėmo patvarumo ar ilgaamžiškumo.

Tiesiog kvėpuokite grynu oru ir mėgaukitės pasivaikščiojimais gamtoje

 „Joolz“ – tai viskas, ko gali tikėtis nepriekaištingą kokybę, funkcionalumą ir ekologiją bei atsakingą požiūrį į gamtą vertinantys aktyvūs, šiuolaikiški tėveliai.

„Joolz“ – tai apie praktiškumą, kuris pajuntamas vos po pirmo vežimėlio pastūmimo. Ir apie tai, kaip patogiausias funkcijas vaikui sujungti į vieną, nepamirštant ir išskirtinio stiliaus, kuris pastebimas iš karto.