Ekspertas rekomenduoja: vaiko aktyvumui – judėjimo priemonės iš „BabyCity & ToyCity“

Reklaminis partnerio turinys
GLOBBER triratukai, paspirtukai, balansiniai dviračiai „BabyCity & ToyCity“ nuotr.

Ar iš tiesų dabar vaikai mažiau juda? Ekspertė, „Gandro lizdo“ kineziterapeutė Agnė Novickienė, atvira: „Iš tiesų fizinis aktyvumas, ypač – vaikų, yra labai sumažėjęs.“

Specialistė svarsto, kad tam turėjo įtakos ir karantinas, ir kovido situacija, tačiau negalime pamiršti ir išmaniųjų technologijų: jos taip pat akivaizdžiai mažina vaikų aktyvumą ir didina norą būti prie ekranų, o ne aktyviems lauke.

Jeigu vaikas nenoriai eina – galime jį paskatinti judėti

Pastebima, kad aktyvių tėvų vaikai anksčiau pereina į judėjimo priemones, greičiau išlipa iš vežimėlio. Aktyvų vaikų judėjimą labiausiai paskatina universalios, lengvai pritaikomos judėjimo priemonės, kurios auga kartu su vaiku. Tam sprendimų yra labai universalių, kur viena transporto priemonė transformuojasi ir gali būti naudojama net nuo 10 mėn. amžiaus kūdikiams iki pat 5-erių metų ir vyresniems. Toks sprendimas yra labai universalus, nes taupo vietą ir pinigus.

Apie vaikų judėjimo įpročius ir pagalbą kalba „Gandro lizdo“ kineziterapeutė Agnė Novickienė:

Judėjimo sprendimai patiems mažiausiems – jau nuo 10 mėn. amžiaus!

Pirmosios akimirkos ant dviračio lieka bene visam gyvenimui. Nauji potyriai, pirmosios kelionės ant jau nuosavos transporto priemonės ypač džiugina įvairaus amžiaus vaikus.

GLOBBER triratukas „Trike Explorer“

GLOBBER triratukas Trike Explorer

Transformuojamas į triratuką, balansinį dviratuką, ir į jį jau galima sodinti netgi 10 mėn. kūdikį, kuris galbūt dar nevaikšto, tačiau gali stabiliai sėdėti. Su apsauga nuo saulės, stogeliu, reguliuojama rankena, penkių taškų apsaugos diržais. Tokia priemonė vaikui – ir puiki pramoga, ir galimybė stebėti pasaulį. Tačiau, žinoma, reikia atsižvelgti į mažylio būdravimo laiką. Tai – sportinė judėjimo priemonė, skirta ne miegoti, o judėti, kurios vienas didesnių privalumų – naudojimo universalumas: šia priemone mažylis galės naudotis jau nuo 10 mėn. ir iki 5 metų amžiaus!

Triratukas, kuris transformuojasi ir auga su vaiku

GLOBBER triratukas „Trike Explorer“ transformuojasi, taigi išsiskiria neįtikėtinu lankstumu ir puikiai prisitaiko prie vaiko augimo tempo. Šis triratukas ypatingas tuo, kad pagal poreikį ir vaiko amžių galite pasirikti net iš trijų GLOBBER triratuko „Trike Explorer“ variantų: 4in1, 3in1 arba 2in1. 4in1 patariama rinktis patiems mažiausiems (nuo 10 mėn.). Šį modelį galima naudoti kaip:

 • mažylių triratuką-vežimuką (10–36 mėn.):

Globber paspirtukas

 • triratuką su valdymo rankena tėvams (18–36 mėn.):

Globber paspirtukas

 • mokomąjį triratuką (24–36 mėn.):

Globber paspirtukas

 • balansinį dviratį (2–5 m.):

Globber balansinis dviratis

3in1 rekomenduojama rinktis nuo 18 mėn. amžiaus. Šį modelį galima naudoti kaip:

 • stumiamą triratuką su valdymo rankena tėvams (18–36 mėn.);
 • mokomąjį triratuką (24–36 mėn.);
 • balansinį dviratį (2–5 m.).

Na, o 2in1 rekomenduojama rinktis nuo 24 mėn. amžiaus. Triratuką galėsite naudoti kaip:

 • mokomąjį triratuką (24–36 mėn.);
 • balansinį dviratį (2–5 m.).

Svarbu pastebėti, kad balansinis dviratis labai gerai lavina pusiausvyrą ir koordinaciją, taigi paprastai tie vaikučiai, kurie važinėjo su balansiniu dviratuku, gana lengvai pereina prie įprastinio dviračio, ir dažnai tokiems vaikams net nereikia pereinamojo laikotarpio, t. y. papildomų ratukų.

Daugiau apie GLOBBER triratukus „Trike Explorer“ (anglų k.):

Įsigyti ir susipažinti plačiau su visais modeliais galite čia.

GLOBBER paspirtukas „Go Up Deluxe Lights“

GLOBBER paspirtukas Go Up Deluxe Lights

Greta balansinių dviratukų, triratukų, nepralenkiama ir nepasivejama – dar viena, kiekvienais metais neįtikėtinai populiari judėjimo priemonė – paspirtukas. Vakai ypač mėgsta jais važinėti.

Vieni didžiausių tėvelių favoritų – pripažinto prekių ženklo GLOBBER paspirtukai ir kitos judėjimo priemonės. Iš tiesų tai prekių ženklas, kurį įkūrė 20 metų patirtį paspirtukų industrijoje sukaupę ekspertai. 

Šį paspirtuką paprasta surinkti ir transformuoti

Tam nereikia jokių įrankių, tad galima tai daryti net išvykos metu, keliaujant, todėl tėveliai tokią transporto priemonę dažnai pasiima į išvykas ir keliones, kad, vaikui pavargus eiti, jis galėtų sėdėti ir būti stumiamas arba sėdėti ir spirtis kojomis. Kelionių metu šis paspirtukas patogus dar ir tuo, kad susilanksto spustelėjus mygtuką – tai užtikrina, kad paspirtukas gali būti gabenamas ir laikomas patogiai bei kompaktiškai.

Paspirtukas išsiskiria net keturiose aukščio pozicijose fiksuojama ergonomiška ir patogia rankena, stumdoma, trijose aukščio pozicijose fiksuojama plačia ir patogia sėdyne, kuri nuimama ir uždedama spustelėjus spyruoklinį mygtuką, ilgais ir plačiais galiniais stabdžiais, apsaugančiais ratuką nuo susidėvėjimo, patogia kojų atrama, patentuota sulankstymo sistema... o kur dar šviečiantys ratukai, paversiantys šį paspirtuką mylimiausia vaiko pramoga! Taip pat svarbu pastebėti, kad įmontuotoms LED lemputėms nereikia baterijų – kuo greičiau mažylis važiuoja, tuo ryškiau lemputės šviečia. Tiesa, mažyliui iriantis, tėveliai turėtų priminti, kad važiuodamas nepamirštų keisti kojas.

Go Up Deluxe Lights“ – ilgalaikė transporto priemonė

Šis paspirtuko modelis išskirtinis tuo, kad jis yra daugiafunkcis ir puikus pasirinkimas ieškantiems ilgalaikės transporto priemonės, augančios kartu su jūsų vaiku! Šis paspirtukas turi net 3 skirtingas naudojimo funkcijas ir tiks mažyliams jau nuo 15 mėnesių amžiaus!

Go Up Deluxe Lightsgalima naudoti kaip:

 • važiuoklę su valdymo rankena tėvams, kad galėtų stumti sėdintį vaiką:

Paspirtukas Globber

 • balansinį dviratį, kuriuo vaikas gali sėdėdamas irtis / spirtis kojomis:

 • paspirtuką:

Paspirtukas Globber

Daugiau apie GLOBBER paspirtukus „Go Up Deluxe Lights“ (anglų k.):

Įsigyti ir susipažinti plačiau galite čia.

GLOBBER vairo dekoracija 

GLOBBER vairo dekoracija Unicorn

Kuris vaikas nenorėtų važiuoti įsikibęs į vienaragiu, dinozauru ar dalmantinu papuoštą rankeną? Kartais tikrai pakanka tokio gyvūno, kad vaikas norėtų minti, važiuoti, irtis. Tai – nuotaikinga motyvacinė priemonė, itin žaismingas, stilingas aksesuaras, kuris puikiai papuoš bet kurią vaiko judėjimo priemonę.

Spalvingas gyvūnas ant rankenos – ir puiki nuotaika, ir motyvacija

Uždėjus tokį atributą ant vaiko transporto priemonės, ji akimirksniu taps stilinga, dar patrauklesnė vaikui. Ypač tvirtos medžiagos, naujoviško ir patogaus dizaino, tad labai lengva pritvirtinti. Svarbiausia – tinka bene visiems populiariems paspirtukų modeliams.

Įsigyti ir susipažinti plačiau galite čia.

GLOBBER šalmas „Elite Lights“

GLOBBER salmas Elite Lights Buddy

Kur vaiko judėjimo priemonės – ten ir tinkama, patikima apsauga. Juk galvelę apsaugoti būtina! Žinoma, kur kas puikiau, jei ta apsauga ne tik kokybiška, bet ir miela vaikui, kurią jis noriai dėtųsi, o ne galvotų kaip išvengti. Šalmas „Elite Lights“ – su šviesomis, taigi jis ne tik taps nepakeičiama saugos priemone vaikui tamsiuoju paros metu, bet ir papildomai motyvuos mažąjį.

Elite Lights“ – puikiai pritaikomas, žaismingas ir ypač patvarus

Dailios spalvos, reguliuojamas dydis, oro angos, nuimamas skydelis, smūgius sugeriantis EPS putplastis su paminkštinimais – visa tai užtikrina puikią apsaugą ir komfortą. Svarbu nepamiršti ir 6 galinių LED žibintų geriausiam matomumui bei maksimaliam saugumui užtikrinti.

Įsigyti ir susipažinti plačiau galite čia.

GLOBBER kelių ir alkūnių apsaugų rinkinys

GLOBBER keliu ir alkūniu apsaugu rinkinys

Pradedant važinėti dviračiu, paspirtuku ar kita transporto priemone, jokiu būdu negalima pamiršti kelių ir alkūnių apsaugų, nes tiek keliai, tiek alkūnės, mažajam pradėjus valdyti savo transporto priemonę, gana stipriai nukenčia.

Tėvams padedant, vaikas gali išsiugdyti įprotį visada važinėtis tik su apsaugomis ir vietoj įkalbinėjimo, kad „būtina“, ilgainiui jis tai priims kaip taisyklę, be kurios joks išvažiavimas į kiemą bus neįmanomas, nes jam tiesiog taps įprasta. Nuo mūsų, tėvų, priklauso ir vaiko gerovė apskritai, ir saugumas. Jei sukursime įprotį ir rodysime pavyzdį – taps paprasta!

Iš itin aukštos kokybės medžiagų pagamintas GLOBBER kelių ir alkūnių apsaugų rinkinys – puiki apsauga net smarkiausioms kelionėms ir aktyviausioms šėlionėms. Rinkinyje yra 2 kelių apsaugos, 2 riešų apsaugos, 2 alkūnių apsaugos. 

Įsigyti ir susipažinti plačiau galite čia.