Filmukas vaikams „Didysis šunų pabėgimas“ („Ozzy“) (50)

Apie ką šis filmukas?

Draugiško biglio Ozio gyvenimas apsiverčia letenomis aukštyn sužinojus, jog šeimininkai išvyksta ilgų atostogų. Martinų šeima Ozį įkurdina prabangiame šunų viešbutyje nė nenutuokdami, jog po SPA centro pavadinimu slypi apgaulė – viešbutis tėra tikrų tikriausiu kalėjimas.

Pikti prižiūrėtojai, klastingas šeimininkas ir įbauginti kameros draugai – naujasis Ozio būstas nė iš tolo neprimena jaukių Martinų namų.

Tačiau Ozis pasirodo esąs ne iš kelmo spirtas – norėdamas sugrįžti namo, šunelis ras bendraminčių ir suplanuos gudriausią šunų pabėgimą istorijoje. Ar jam pavyks?

Greičiau vizginkite uodegas – Ozis nenusiteikęs kalėjime praleisti nei dienos!

Filmuko amžiaus cenzas

Filmukas skirtas įvairaus amžiaus žiūrovams - tai yra, tinka visai šeimai. Turėkite mintyje, kad kine garsas yra stipresnis, o vaizdai &ndash ;didesnis, tad gali išgąsdinti mažuosius žiūrovus, tad, ypač jei mažylis jautresnis, į kino teatrą veskitės vyresnius nei ketverių metų vaikus.

Kur ir kada bus rodomas filmukas?

Filmuko premjera – 2016.11.04, filmuką rodys visi Lietuvos kino teatrai.

Filmukas įgarsintas lietuviškai, trukmė - 1 val. 30 min.

Prizai siurprizai

Turime jums dovanų - kvietimus į filmuką apie labai mielą ir sumanų šuniuką Ozzy! Ar norite? :)

PRIZAI: 5x2 „Forum Cinemas“ kuponai į filmuką „Didysis šunų pabėgimas“.

KAIP DALYVAUTI: komentaruose (Facebook arba www.tevu-darzelis.lt po straipsniu) įrašykite vieną iš penkių miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai arba Panevėžys). Miesto neįrašę burtų traukime nedalyvauja.

KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: 2016.11.03 dienos pabaigoje burtų keliu išrinksime po vieną laimėtoją iš kiekvieno miesto (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio).

Laimėtojai bus paskelbti 2016.11.04 ir turės su mumis susisiekti asmenine žinute per 48 valandas nuo pranešimo apie laimėjimą. Jei tai nebus padaryta, laimėtoją trauksime iš naujo. Tad nesnauskit ;)

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.