Laimėk bilietus į filmuką vaikams „Svajoklis Budis“! (226)

Apie ką šis filmukas?

Šunelis Budis – didelis ir nepataisomas svajotojas. Nors Budis buvo auklėjamas kaip sarginis šuo nedideliame kalnų kaimelyje, tačiau iš dangaus nukritęs radio imtuvas pažadina meilę muzikai ir noras muzikuoti nugali....

Budis palieka savo gimtąjį kaimą ir iškeliauja siekti savo svajonės. Šis kelias tikrai nebus lengvas – klastingi vilkai bandys griauti visus planus, mieste pasitiks ne tik draugai, o muzikos pasaulis pasirodys ne toks saldus kaip dainos radijo imtuve.

Tačiau Budis taip lengvai neatsisakys savo svajonės: uodega aukštyn, letenėlės papustytos ir lai prasideda didysis nuotykis...

Vaikams – tai filmukas apie dideles svajones ir išbandymus jų siekiant, tėvams – apie vaiko palaikymą net tada, kai norisi, kad vaiko svajonė būtų kita.

Filmuko amžiaus cenzas

Filmukas skirtas įvairaus amžiaus žiūrovams (tinka visai šeimai). Turėkite mintyje, kad kine garsas yra stipresnis, o vaizdai – didesni, tad gali išgąsdinti mažuosius žiūrovus, tad, ypač jei mažylis jautresnis, į kino teatrą veskitės vyresnius nei ketverių metų vaikus.

Kur ir kada bus rodomas filmukas?

Filmuko premjera – 2017.05.12, filmuką rodys visi Lietuvos kino teatrai.

Filmukas įgarsintas lietuviškai, trukmė - 1 val. 30 min.

Laimėkite pakvietimus sau ir vaikui!

Norite pasvajoti kartu? Dalyvaukite žaidime ir laimėkite :)

PRIZAI: 7x2 „Forum Cinemas“ kuponai į filmuką „Svajoklis Budis“ (kuponai galioja į 2D ir 3D seansus).

KAIP DALYVAUTI: komentaruose (Facebook arba www.tevu-darzelis.lt po straipsniu) įrašykite vieną iš septynių miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė). Miesto neįrašę burtų traukime nedalyvauja.

KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: 2017.05.10 dienos pabaigoje burtų keliu išrinksime po vieną laimėtoją iš kiekvieno miesto, kuriems atiteks po du kvietimus.

Laimėtojai bus paskelbti 2017.05.11 ir turės su mumis susisiekti per 48 valandas nuo pranešimo apie laimėjimą. Jei tai nebus padaryta, laimėtoją trauksime iš naujo. Tad nesnauskit ;)

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.