Gintaute24

Prisiregistravo: 2016.10.13 (2 m.)
Miestas Kaisiadorys

Paskutiniai atsakymai

1. Skausmas pilvo viršutinėje dalyje Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. Vestuvių ceremonijos apranga Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 mėn.
  3. Bėrimas sergant rotavirusu Parašė prieš: 10 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  4. Ar suteiks bankas būsto paskolą? Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Vaikų miegas gyvenant dviejų kambarių bute Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.

Sukurtos temos

1. Skausmas pilvo viršutinėje dalyje Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. Vestuvių ceremonijos apranga Sukurta prieš: 5 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 5 mėn.
  3. Bėrimas sergant rotavirusu Sukurta prieš: 10 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 10 mėn.
  4. Ar suteiks bankas būsto paskolą? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Antras vaikutis: planuoti ar ne, jei pajamos ribotos? Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.