Gintaute24

Prisiregistravo: 2016.10.13 (2 m.)
Miestas Kaisiadorys

Paskutiniai atsakymai

1. Vestuvių ceremonijos apranga Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Bėrimas sergant rotavirusu Parašė prieš: 7 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. Ar suteiks bankas būsto paskolą? Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Vaikų miegas gyvenant dviejų kambarių bute Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.
  5. Antras vaikutis: planuoti ar ne, jei pajamos ribotos? Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.

Sukurtos temos

1. Vestuvių ceremonijos apranga Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Bėrimas sergant rotavirusu Sukurta prieš: 7 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  3. Ar suteiks bankas būsto paskolą? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Antras vaikutis: planuoti ar ne, jei pajamos ribotos? Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.