Gretaaaaaa

Prisiregistravo: 2017.03.31 (2 m.)
Miestas Šiauliai

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Nuo kokio amžiaus vaikas užmiega pats, be migdymo? Parašė prieš: 4 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  2. 2020 m. Birželinukai ❤️ Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 34 sek.
  3. Vaikų darželiai Šiauliuose (atsiliepimai) Parašė prieš: 1 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  4. Ką darytumėt jei pačiom taip būtų? Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.
  5. Saulės miesto mamytės Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.

Sukurtos temos

1. Nuo kokio amžiaus vaikas užmiega pats, be migdymo? Sukurta prieš: 4 d. Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  2. Ką darytumėt jei pačiom taip būtų? Sukurta prieš: 5 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.
  3. Kūdikio širdies yda Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  4. Augintiniai ir naujagimis Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.