Karoll3

Prisiregistravo: 2020.01.29 (1 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Apie kūdikio kakutį (su nuotraukomis) Parašė prieš: 2 d. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Neaiškus darinys kūdikio akyje Parašė prieš: 1 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. Kinderkraft nešioklė (atsiliepimai) Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Užkietėję viduriai nėštumo metu Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  5. Vaginitas (vulvovaginitas, vaginozė) vaikui Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.

Sukurtos temos

1. Neaiškus darinys kūdikio akyje Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Kinderkraft nešioklė (atsiliepimai) Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Vaginitas (vulvovaginitas, vaginozė) vaikui Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  4. COVID-19 tyrimas prieš gimdymą Sukurta prieš: 5 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 5 mėn.