Marta1991

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2018.09.12 (1 mėn.)

Paskutiniai atsakymai

1. Išmokos vaikui (vaiko pinigai) nuo 2018 m. Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 d.
  2. Maisto Bankas - kokius produktus duoda? Parašė prieš: 2 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. Kaip susilaukti mergaitės? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  4. Nedarbingumo metu vaikas sirgo. Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Vienkartinė išmoka mokyklinukams Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Maisto Bankas - kokius produktus duoda? Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  2. Nedarbingumo metu vaikas sirgo. Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Vienkartinė išmoka mokyklinukams Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.