Mistika27

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2012.02.15 (7 m.)
Miestas Vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Serialai, kurie paliko neišdildomą įspūdį.. Rekomenduokite! ;) Parašė prieš: 1 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 11 val.
  2. Pastojau, o jis pasakė, kad "sugadinsiu gyvenimą" Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 min.
  3. Apklausa Norisi aštraus - berniukas, norisi saldaus - mergaitė. Ar pasiteisino? Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  4. Apklausa Kokio ūgio buvo jūsų vaikučiai 1 metukų amžiaus? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Vežimėliai STOKKE XPLORY ar MIMA XARI, kurį rinktis? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Apklausa Kokio ūgio buvo jūsų vaikučiai 1 metukų amžiaus? Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.