Nonita03

Prisiregistravo: 2012.11.06 (6 m.)
Miestas Stuttgart

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Vokietijos mamytės Parašė prieš: 3 val. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 val.
  2. Vaiko dantukų tvarkymas taikant narkozę Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  3. 2017 m. gruodinukai ❤❤❤ Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  4. Apklausa Forumas "Pasipykim" :) Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 7 val.
  5. Tikslingai nežindžiau savo kūdikio, arba žindžiau trumpai. Kodėl? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Santykiai su penkiamete Sukurta prieš: 6 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  2. Kalėdų laukimas su vaikais: pirma Advento savaitė Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.
  3. Konfliktai su kapų "kaimynais" Sukurta prieš: 3 m. Paskutinis atsakymas prieš: 3 m.