pipiras22

Prisiregistravo: 2017.04.10 (1 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2017 m. gruodžio vaikučiai ♥♥♥ VIRTUVĖ Parašė prieš: 6 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 10 val.
  2. Vaiko priežiūros atostogos antrais metams, kai mama - studentė Parašė prieš: 2 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. Nukramtyti, skaudantys speneliai Parašė prieš: 2 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  4. 2017 m. gruodžio vaikučiai ♥♥♥ Mažylio meniu - receptai Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 d.
  5. Susirašymas dėl vaiko Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Vaiko priežiūros atostogos antrais metams, kai mama - studentė Sukurta prieš: 2 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  2. Romanetės Kaune Sukurta prieš: 6 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  3. Kelionė į Maljorką su 3 mėn. kūdikiu Sukurta prieš: 7 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.