pipiras22

Prisiregistravo: 2017.04.10 (1 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2017 m. gruodžio vaikučiai ♥♥♥ VIRTUVĖ Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. 2017 m. gruodžio vaikučiai ♥♥♥ Mažylio meniu - receptai Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Žindymas ir atpylinėjimas + seilėtekis prasidėjęs po pirmo mėnesio Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Pirktinis pienas nuo vienerių metukų Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  5. Vaiko priežiūros atostogos antrais metais, kai mama - studentė Parašė prieš: 3 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Vaiko priežiūros atostogos antrais metais, kai mama - studentė Sukurta prieš: 3 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.
  2. Romanetės Kaune Sukurta prieš: 9 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 8 mėn.
  3. Kelionė į Maljorką su 3 mėn. kūdikiu Sukurta prieš: 9 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 9 mėn.