Rafaelo

Prisiregistravo: 2017.01.16 (2 m.)
Miestas Telšiai

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2019 m. Šiaulių mamytės Parašė prieš: 1 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 val.
  2. Tema uždaryta Gimdymas Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje Parašė prieš: 1 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 d.
  3. 2019 m. spalio mėnesio mažyliai Parašė prieš: 1 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 min.
  4. Neštumo užbaigimas nuleidžiant vandenis 💖 Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 13 val.
  5. Per didelė vaisiaus pilvo apimtis (36 nėštumo savaitė) Parašė prieš: 2 sav. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Neštumo užbaigimas nuleidžiant vandenis 💖 Sukurta prieš: 1 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 13 val.
  2. Vaisiaus svoris nėštumo gale (35-39 nėštumo savaitę) Sukurta prieš: 4 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  3. Echoskopija Šiauliuose Sukurta prieš: 4 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  4. Ligoninė nėštumo metu turint vaikų ir jų priežiūra Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Nėštumas beveik 30 sav., bet echoskopas rodo 28 sav. Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.