rafaelo

Prisiregistravo: 2017.01.16 (2 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2019 m. spalio mėnesio mažyliai Parašė prieš: 2 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 val.
  2. Vaiko vedimas į darželį gimus naujagimiui Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  3. Mamos, auginančios 4 ir daugiau vaikų Parašė prieš: 2 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  4. 2019 m. spalio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.04.17) Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 d.
  5. 7-8 metų vaikas supykęs tranko galvą į stalą (tik mokykloje). Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.

Sukurtos temos

1. Vaiko vedimas į darželį gimus naujagimiui Sukurta prieš: 2 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. 7-8 metų vaikas supykęs tranko galvą į stalą (tik mokykloje). Sukurta prieš: 3 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  3. Tavo sveikatos namai, J. Sondeckio g. 16, Šiauliai (atsiliepimai) Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Hematoma/ nedidelis placentos atsidalinimas 7 nėštumo sav. Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Dėl šių dienų aktualijų: vaikų atiminėjimai iš šeimų. Sukurta prieš: 3 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.