RenaVika

Prisiregistravo: 2011.10.14 (8 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Apklausa Mamos, gimusios po Žuvies ženklu Parašė prieš: 8 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Mamukai, kuriems apie 40 Parašė prieš: 9 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 9 mėn.
  3. Vyresnio amžiaus moterų nėštumas Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Kauno mamytės auginančios vaikučius su negalia Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Vaikučiai su klausos aparatais Parašė prieš: 3 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 d.

Sukurtos temos

1. Apklausa Mamos, gimusios po Žuvies ženklu Sukurta prieš: 7 m. Paskutinis atsakymas prieš: 8 mėn.
  2. Kauno mamytės auginančios vaikučius su negalia Sukurta prieš: 8 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  3. Vyresnio amžiaus moterų nėštumas Sukurta prieš: 7 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Moterys, vyresnės už savo vyrus... :):):) Sukurta prieš: 7 m. Paskutinis atsakymas prieš: 6 m.