rūčiuks

Prisiregistravo: 2020.10.21 (6 mėn.)
Miestas Kauno r.

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Įdubę speneliai ir žindymas Parašė prieš: 2 val. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Ypač pravažus vežimėlis Parašė prieš: 5 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 d.
  3. Kiek vaikų turėti: du ar tris? Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  4. Apklausa Kauno klinikos (LSMU ligoninė) Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 7 val.
  5. Motinystės atostogos su individualia veikla pagal pažymą Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.

Sukurtos temos

1. Gyvenantys Kauno r., kur leidžiate vaikus į mokyklą? Sukurta prieš: 4 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  2. Įklotai po gimdymo - pirkti vienetais ar specialų rinkinį? Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Popieriniais rankšluosčiais dažyti margučiai (video) Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Šviežių pieno produktų linija SAULUTĖ (atsiliepimai) Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.