vaipo

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2013.01.03 (6 m.)
Miestas vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Pasmukusi gimda po gimdymo Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  2. Kaip naikinate namie atsiradusias blusas? Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  3. Vaikų medžiagų apykaitos sutrikimai ir ligos Parašė prieš: 3 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 m.
  4. 3,5 m. vaikas tuštinasi skystai, gydytojai neranda priežasties Parašė prieš: 3 m. | Daugiau niekas neatsakė.
  5. Anginos skausmas kai ji išoperuota Parašė prieš: 3 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 m.

Sukurtos temos

1. Vaikų medžiagų apykaitos sutrikimai ir ligos Sukurta prieš: 3 m. Paskutinis atsakymas prieš: 3 m.
  2. 3,5 m. vaikas tuštinasi skystai, gydytojai neranda priežasties Sukurta prieš: 3 m. Nėra atsakymų.