17 savaičių nejaučiu vaiko judesiukų

Komentuoti
  1. Emerita 3 m. 10 mėn.
    Julius 6 m. 3 mėn.

2014.06.17 09:52 (prieš 4 m.)

Sveikos visos mamytes, turiu klausymą kuris man kelia daug nerimo laukiuosi antro vaikučio, su pirmu judesiukus jaučiau 15savaičiu, sako u antru viskas vyksta greičiau bet dabar 17sav nejaučiu judesiuku,buvau echo vaikelio širdelė plaka,gal taip kas negerai? dėl ko gali būti,kad dar nejaučiu? gal kas susidūrėte su panašia situacija?

2. 2014.06.17 10:03 (prieš 4 m.)

tai kad visi nestumai skirtingi, iki 23-24sav kai kurios nejunta gal pas jus sio nestumo placenta priekyje, tai dar ir delto velesni judesiukai. pati pajutau 15sav plaukiojimus, o bumbsiukus tik 17-18sav (kalbu apie pilnas savaites o ne einamasias), tai gal ir jus tuoj pajusit

3
  3. 2014.06.17 10:08 (prieš 4 m.)

dovilyte918 tu nesijaudink as kai laukiausi vaikelio irgi pajutau toki pirma judesiuka visai nezymu kai buvo 16 savaiciu bet tas judesiukas buvo lyg koks bangavimas pilvelyje as irgi labai laukdavau kada jau pasijaus judesiukai.tai as kai pavalgydavom iskart atsiguldavau bent pusvalandukuj,nes man mociute buvo sakiusi kad tada kai pavalgai maitinasi ir vaikelis,ir gali pajausti judesiuka man taip ir nutiko,gal tai buvo tik sutapimas bet jausmas nuostabus

1
  4. 2014.06.17 11:18 (prieš 4 m.)

Mano situacija panaši. Laukiuosi antrojo, judesiuku dar nejaučiu, nors su pirmu jutau 16 savaitę, o jau prasidėjo 19 savaitė. Širdutė plaka.Nerimo nejaučiu, manau kiekvienas mažyliukas kitoks. Jei labai neramu, galima 18 savaičių pasidaryti echo.

4
  5. A 7 m. 7 mėn.

2014.06.17 11:47 (prieš 4 m.)

dovilyte918 parašė:
    Sveikos visos mamytes, turiu klausymą kuris man kelia daug nerimo laukiuosi antro vaikučio, su pirmu judesiukus jaučiau 15savaičiu, sako u antru viskas vyksta greič…

Aš beveik visą nėštumą nejaučiau, nes placenta per abu nėštumus buvo priekinėje sienoje. Kai reikėdavo skaičiuoti, tai tragedija būdavo...Gydytoja žiūri echoskopu ir klausia, ar jaučiu? Sakau, kad ne, o ji sako, kad duodasi kaip reikalas, negaliu nejusti
    O 17 savaitė dar tikrai per anksti nerimauti.
    Su pirmu pajutau 18 sav., su antru perkopus 20 sav.

2
  6. 3 m. 1 mėn.
    Mariukas :* 4 m. 7 mėn.
    Greta :* 6 m.

2014.06.17 14:20 (prieš 4 m.)

as kai laukiausi pirmo maziuko tai judesiukus jau tuos tikrus kazkur pajauciau apie 17 savaite.
    su antru taip pat galvojau kad viskas bus greiciau bet kur tau pajauciau tik apie 20 savaite, ir tai tinginiuka nesiojau bet viskas gerai buvo visa antra nestuma..
    taip kad pirmas ir antras nestumas labai skyresi tik pykinimas tas pats buvo
    gal taip isitaises maziukas kad nejauciat dar.. jei echo mato kad viskas gerai, tai reiskia taip ir yra sekmes

7. Emerita 3 m. 10 mėn.
    Julius 6 m. 3 mėn.

2014.06.18 08:14 (prieš 4 m.)

labai jums visoms ačiū už atsakymu,dabar jaučiuosi daug ramesne:)) telieka laukti juesiuku:))

8. 2015.09.15 14:14 (prieš 3 m.)

As pati laukiuosi dvynuku ir judesiukus pajutau 19 savaite, gydytojas nuramino. Pasake, kad nepergyvenciau, nes pilvelyje daug vietos yra.

9. 2015.09.15 16:11 (prieš 3 m.)

As judesius jausti pradejau ne anksciau 20 savaiciu, viskas cia gerai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras