2 mėn. kūdikiui plokščia galvytė. Kiek tai rimta? (foto)

Komentuoti
  1. G.Gramienė
    2018.07.13 17:59 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.13 17:59 (prieš 1 mėn.)

Pas mus su galvyte viskas gerai Bet iskart kai pasigimdziau, ligonineje sake kuo maziau laikyti ant nugarytes, geriau ant sonuko paguldyti miegant, ir vis apversti ant kito sonuko, kai paklausiau kodel taip reikia, atsake jog nenuguletu galvytes ir nepaspringtu seilytemis ar atpylus Sake guldyti ant nugarytes ir pilvuko tik tada, kai vaikutis prabudes, miegant guldyti ant sono Bet kai tik suejo 1 menuo, jis be problemu nuo sono ant nugaros pasisukdavo, bandziau ir pagalvelemis paremti, nepadejo Na o dabar jau beveik 2 men miega naktimis tik ant nugaros, ir dziaugiuosi jog ismiega visa nakti be jo prabudimu, bet tenka paciai atsikelti kas pora valandu, apkloti nes nusispardo, ir paguldyti tiesiai, nes apsisuka skersai lovos😅

2. User has not uploaded an avatar
    2018.07.13 22:00 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.13 22:00 (prieš 1 mėn.)

E.Va parašė:
    Uzaugino mane ir sese, mama guldydama ant sono, sesuo savo maziuka gulde ant sonu, kiti artimi zmones ta pat dare, o dar kaip minejau ir medikai ta pat irgi patare.…

Uzaugo sese, mociute, tevukas ar dar velniai žino kas. Nu žmonėm žiūrau sunku išeit iš savo komforto zonos ir pradėtos mastyt kažkaip kitaip, vytis naujausias rekomendacijas. Staigios kudikio mirties sindromas labai labai sumažėjo pradėjo guldyti kudikius ant nugaros. Jei jau jum taip gerai, tai tokios sovietinio tipo informacijos negruskit kitiem i galva. Va pasiskaitykit, dar galiu visu pasaulio kalbu straipsniu mestelt..
    O i tema, tai kudikius užtenka guldyti vis i skirtingas puses, viskas tikrai tikrai susitvarkys!👌💞 kelias dienas vienoje pusėje, kelias dienas kitoje.

2
  3. E.Va
    2018.07.14 00:28 (prieš 1 mėn.)

Sūnutis 5 mėn. 6 d.

2018.07.14 00:28 (prieš 1 mėn.)

A ir G parašė:
    Uzaugo sese, mociute, tevukas ar dar velniai žino kas. Nu žmonėm žiūrau sunku išeit iš savo komforto zonos ir pradėtos mastyt kažkaip kitaip, vytis naujausias rekom…

Tik jau nereikia cia man metyti medziagos. Esu daug ieskojus ir skaicius apie tai irgi.
    Ir nieko as cia neprikisu, o vienodai nuomone reiskiu. Esu 99,99 proc.tikra, kad ir jus tevai "sovietmetiskai" ar kaip ten guldydavo.
    Nera tas vien ant nugaros guldymas miegot nekaltas. Del to sdms, tai cia daugiau niunansu turi buti, ne vien guldymas ant sonu. Manau, jei jau toooks geris vien guldymas ant nugaros miegui, tai su ispejimu gali buti, kad yra nemaza rizika jog bus kreivos galvytes. Nu niekur tai nera minima. Ir tikrai nereikia nusisneketi, kad per pora dienu issitaiso kreivumas, cia savaiciu reikalas.

4. User has not uploaded an avatar
    2018.07.14 01:28 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.14 01:28 (prieš 1 mėn.)

E.Va parašė:
    Tik jau nereikia cia man metyti medziagos. Esu daug ieskojus ir skaicius apie tai irgi.

Mama taip dare, kaip jai patarė daktare. Maitino bulvių kose nuo 3men, gavau saldinta vandenį, dėjo i vaikstyne nuo 5men, guldė ant šono. Bet tai nereiškia kad buvo gerai.👌 jums pone skaityt ir skaityt. Uzaugti neuztenka, reikia dar ir sveikam buti. Laikai keiciadi, viskas tobuleja, ir deja, kad ir kaip kai kuriems sunku mastyt ir daryt kažką tenka prisitaikyt. Dabar prieš pagimdant midwife manęs klausė kur ir kaip guldysiu vaiką, jei būčiau atsakius, kad pas save i lova ir ant soniuko, tai butu dave kelialapį atsinaujinti žinias.
    O prie ko čia pora dienų atstatyti galvutei? nereik prisigalvoti.
    Užtruks nuo keliu savaičių iki keliu mėnesių gal net, bet tiesiog reikia vaiką guldyt i viena puse po to kita puse, kad veidas ziureti vis skirtinga puse i langą. Ir tikrai to užtenka, kai nemiega va tada guldyt pastoviai ant soniuko, kada vaikas visada akyse. Jei mama dirbs dienos metu su vaiku, nereikės rizikuoti ir guldyt ant soniuko naktį.. Sėkmės!

1
  5. User has not uploaded an avatar
    2018.07.20 20:59 (prieš 4 sav.)
    2018.07.20 20:59 (prieš 4 sav.)

Nesipeškit ;) radom idealiausią sprendimą tam :))

6. User has not uploaded an avatar
    2018.07.20 22:39 (prieš 4 sav.)
    2018.07.20 22:39 (prieš 4 sav.)

Nelayme parašė:
    Nesipeškit ;) radom idealiausią sprendimą tam :))

Vajej. Koks grožis! O galvyte visai neatrodo plokscia.😍🙂

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras