2 metukų darželinukas

Komentuoti
  1. spaliukas
    2013.09.17 23:10 (prieš 4 m.)

Tomas 6 m. 2 mėn.
    Matas 23 m. 3 mėn.

2013.09.17 23:10 (prieš 4 m.)

Manau ne mes vieni šiuo metu susiduriame su tikru iššūkiu - mažylis, kuriam nesenai sukako ar greitai bus 2 metukai - pradėjo lankyti darželį. Kaip adaptuotis 2 metukų vaikučiui darželyje? Kaip elgtis, kad būtų kuo mažiau ašaryčių ir daugiau gerų emocijų? O gal geriau mesti visą šitą reikalą ir laukti, kol vaikutis bus vyresnis?

2. avietuke
    2013.09.17 23:20 (prieš 4 m.)

V. 6 m. 5 mėn.
    T. 7 m. 5 mėn.

2013.09.17 23:20 (prieš 4 m.)

na mūsų pirmo vaikučio tokio amžiaus pradžia buvo labai sunki pusę metų verkėm, kai pradėjo eitri broliukas buvo viskas gerai, nes kol kas ėjo į vieną grupę, bet dbr juos išskyrė tai žiūrėsim kaip bus

3. rima86
    2013.09.17 23:22 (prieš 4 m.)

Karolis 6 m. 1 mėn.
    Kristupas 8 m. 1 mėn.

2013.09.17 23:22 (prieš 4 m.)

spaliukas parašė:
    Manau ne mes vieni šiuo metu susiduriame su tikru iššūkiu - mažylis, kuriam nesenai sukako ar greitai bus 2 metukai - pradėjo lankyti darželį. Kaip adaptuotis 2 met…

Na aug kas priklauso ir nuo paties vaiko mano vyresnysis pradėjo lankyti darželį būdamas 2 m. 2 mėn. tai jau 3 dieną liko visai dienai vienas, priprato gana greitai jis labai norėdavo būti su kitais vaikais, tai gal tai turėjo įtakos, ir dabar labai noriai eina, net savaitgaliais klausia ar eis į darželį

o kas dėl laukimo kol paaugs, tai kaip tik gali sunkiau priprasti, nes vaikai pripranta būti su mama, o po to kai jį pradėsi leisti, gali būti daugiau problemų

mano viena pažįstama leido mažąją kai ji buvo 4-5 metai, tai ji visą mėnesį su niekuo nekalbėjo, vaikui trauma buvo

o pradžioj ašaryčių didesnių ar mažesnių bet vistiek bus,tik reikia atskirti tikras nuo dirbtinių

1
  4. JonVytė
    2013.09.18 00:38 (prieš 4 m.)

Vytaute 6 m. 6 mėn.

2013.09.18 00:38 (prieš 4 m.)

Daug kas priklauso ne tik nuo vaiko, bet ir nuo aukletoju, kaip jos moka nukalbinti vaikuti kai prasideda asaros, jog nera mamos. Mes ka tik pradejom lankyt darziuke ir teko keisti po 2 dienu, nes aukletojos buvo svelniai tariant slykscios, nezinojo jog as stoviu uz duru ir klausau, kai mergyte pradejo verkti, kad nera mamos, jai buvo liepta eiti i kita kampa ir ten zliumbti vienai, nes aukletoja atseit nenori, kad vaikas prie jos zliumbtu. Ir tai buvo privatus darzelis. Kita savaitele bandysim i kita darzeli eiti, nes niekada gyvenime nepasitikeciau tokiomis grubiomis ir nejautriomis zmogystomis.

6
  5. Eglė-zaliaspuodukas
    2013.09.18 07:21 (prieš 4 m.)
    2013.09.18 07:21 (prieš 4 m.)

Sveikos,
    as kaip tik vakar buvau nuejusi uzregistruoti i darzeli ir prasyma rasiau nuo rugsejo, tai darbutoja patare rasyti nuo birzelio berods, ir visa vasara vaikscioti kaip i zaidimu kambari sake jau ne viena mamyte kuri bijojo adaptacijos taip dare, ir vaikuciai labai gerai tai priime... ir mamytems gerai, jei reikia poros laisvu valandu atvedi vaikuti kaip pazaisti, o pati leki tvarkytis reikalu kaip aukle kurios nereikia kviesti

3
  6. User has not uploaded an avatar
    2013.09.18 08:12 (prieš 4 m.)

jonas 6 m. 11 mėn.
    Kartu 7 m. 11 mėn.

2013.09.18 08:12 (prieš 4 m.)

Mes jau metai kaip lankom. Buvo iš pradžių ir ašarų ir mamai širdutę spaudė. Bet auklėtojos labai fainos, tai kartu iveikėm. O patarimai tokie:
    1.Kaip mums auklėtoja sakė: jei vaikas neverktu išsiskirdamas pradžioj su mama , reiktu mamai susimastyti kodėl vaikas nebijo atsiskirt su mama. Vadinas tarp jusu su vaiku nėra jokio ryšio ir vaikas jus prilygina bet kuriam kitam žmogui.
    2. Mūsų asmeninis receptas i darželį veda tetukas. mano darbas nuo 7 val tad tenka tėčiui vest, o jei kokią dieną man tekdavo pernai, tai vos ne kaip pirmą dieną budavo. Šiemet tai jau viskas gerai.
    Dar toks pastebėjimas, bent jau mums buvo ir auklėtojos pastebėjo. Savaitgali suėjo du metai, tai iš po gimtadienio net auklėtojos nepažino, kaip kitas vaikas atėjo i darželi, iki dvieju metu dažnai rasdavau pas auklėtojas ant kelių sėdinti, o po gimtadienio pradėjo su vaikas žaist ar vienas kokios veiklos susigalvot.

7. Katerina777
    2013.09.18 08:51 (prieš 4 m.)
    2013.09.18 08:51 (prieš 4 m.)

o mes nusprendėme savo vaikučius vestis nuo kitų metų rugsėjo, nes aš nenorėjau vyresnėlio leisti anksčiau, nes galvojau, kad pradės sirgt, o nuo jo užsikrės mažoji....
    aišku, žiūrėsiu kaip dukrytei seksis būnant 1,8 mėn eit į darželį, jeigu nieko nesigaus, tai vesiu vėliau

8. ROLANDA
    2013.09.18 09:10 (prieš 4 m.)

MARIUKAS 6 m. 3 mėn.
    ŠARŪNIUKAS 11 m.

2013.09.18 09:10 (prieš 4 m.)

mes irgi va nuo rugsejo 2 einam.... na pradzia buvo sunki.... labai ....pirmaja savaite net nezaide, nevalge tik stovejo tas 3 val kol paimdavau ana savaite pradejo ir zaist ir valgyt ir kai jau pamaciau kad jis prisitaiko jau net pietu miegelio palikus buvau .Vaikas is namu iseit noredavo ,nes jam patinka laukas,galvoja vedu zaist, ir kai pamatydavo kad vedu i darzeli pradedavo klykt ir ant ranku tekdavo jy nusinest.... o va savo grupes aukletojas ir auklytes galiu pagirti, laaaabai svelnios geros ir vaikutis jas myli pradzioj tekdavo ir jy panesiot ir nukalbint, ir tokiu vaiku budavo ne vienas..... o jos tik dvi bet siandien nuvedu vaika i darza ,perrengiu ir daves man bucki sako mama ate ir nuzingsniavo i grupe be asaryciu as kaip pagalvoju greit prisitaike dar tik 3 savaite.... ir jokiu asaryciu Taip kad kantrybes mamytes

6
  9. 2013.09.18 09:31 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.09.18 09:31 (prieš 4 m.)

Sveikos,musu ir taspats laukia,keliausime i darzeli,vyresnelis labai bendraujantis manau bus lengviau o va su jauneliu jauciu kad kazin,butu brolis sale tai viskas gerai,o dabar abudu atskirose grupese tai manau ir bus asareliu,bet kaip nors istversim si laikotarpi bei pades auklytes jiems priprasti prie naujos aplinkos bei vaikuciu

10. 2013.09.18 09:34 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.09.18 09:34 (prieš 4 m.)

kristijonas parašė:
    Mes jau metai kaip lankom. Buvo iš pradžių ir ašarų ir mamai širdutę spaudė. Bet auklėtojos labai fainos, tai kartu iveikėm. O patarimai tokie:

Tai jau tikrai, abejoju, kad jei nera asaru tai nera jokio rysio su mama. Gal tiesiog vaikuciui atejo toks metas, kada vaiku poreikis, bei poreikis bendrauti su panasaus amziaus vaikais, jau atejo.
    Kas liecia trimeti vaika, tai mano manymu trimetis jau yra labiau subrendes ir labiau samoningas suprasti, kad praejus kazkokiam laikotarpiui mama ateis jo vel pasiimti, poreikis bedrauti labiau isauges, todel gal lengviau adaptuotis naujoj aplinkoj.

2
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras