2 metukų darželinukas

Komentuoti
  1. Nerii
    2013.09.18 16:52 (prieš 4 m.)
    2013.09.18 16:52 (prieš 4 m.)

audra1976 parašė:
    Na as neturiu kitos iseities auginu viena ir negaliu mesti darbo...
    Galvojau kad esu stipri moteris, bet ziuriu kad po gimdymo supratau kad esu baile …

stenkis visad būt optimiste

2. Lūšiukė
    2013.09.18 21:15 (prieš 4 m.)

Berniukas 4 m. 11 mėn.
    Berniukas 6 m. 11 mėn.
    Berniukas 13 m. 6 mėn.

2013.09.18 21:15 (prieš 4 m.)

sveikos mes ir po biski pradeja startuoti su darziuku, lanko mazieji tris dienas po 5 valandas darziuka MArtin mano drasus, bet va siandien jau ir buvo asaru ir bande begt is darziuko, kai suprato, kad teks likti, mazasis isvis asaroti pradejo, tai man siandien lb sunki diena buvo na guodziuosi, kad jau po biski vaikai adaptuojasi ir viskas kuo toliau tuo lengviau bus, tuolabiau diena jie neverkia, lb graziai isbuna, o iseinant kas bucki dave, kas sypsojosi aukletojai

1
  3. JonVytė
    2013.09.18 23:52 (prieš 4 m.)

Vytaute 6 m. 6 mėn.

2013.09.18 23:52 (prieš 4 m.)

Audra1976, o neina jums toliau aukles samdytis? nes vaikui tai ziaurus stresas labai gaila mergytes

4. hanka
    2013.09.19 09:35 (prieš 4 m.)

Sūnelis 6 sav. 4 d.
    Dukrytė 6 m. 4 mėn.

2013.09.19 09:35 (prieš 4 m.)

Lūšiukė parašė:
    sveikos mes ir po biski pradeja startuoti su darziuku, lanko mazieji tris dienas po 5 valandas darziuka MArtin mano drasus, bet va siandien jau ir buv…

oho, 8 men ir jau i darzeli eina, toks maziukas. jus gal ne LT gyvenat?

5. Lūšiukė
    2013.09.19 09:55 (prieš 4 m.)

Berniukas 4 m. 11 mėn.
    Berniukas 6 m. 11 mėn.
    Berniukas 13 m. 6 mėn.

2013.09.19 09:55 (prieš 4 m.)

hanka parašė:
    oho, 8 men ir jau i darzeli eina, toks maziukas. jus gal ne LT gyvenat?

taip mes uk gyvenam kadangi patys nesusiderinam, neturim salia artimuju kas padetu, teko i darziuka pradeti leisti

6. 2013.09.19 10:00 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.09.19 10:00 (prieš 4 m.)

kaip supratau martinuka leidziat beveik 3m,ne ta maziuka 8men?

7. Lūšiukė
    2013.09.19 10:02 (prieš 4 m.)

Berniukas 4 m. 11 mėn.
    Berniukas 6 m. 11 mėn.
    Berniukas 13 m. 6 mėn.

2013.09.19 10:02 (prieš 4 m.)

didi parašė:
    kaip supratau martinuka leidziat beveik 3m,ne ta maziuka 8men?

abu mazieji lanko jau darziiuka, tik skirtingas grupes

8. audra1976
    2013.09.19 10:10 (prieš 4 m.)
    2013.09.19 10:10 (prieš 4 m.)

JonVytė parašė:
    Audra1976, o neina jums toliau aukles samdytis? nes vaikui tai ziaurus stresas labai gaila mergytes

Labukas, as nuo vaiko metu jau dirbu tai aukle jau samdziau ir samdau iki siol, nes tai ligos, tai dar kas nors. Bet neleist vaiko i darzeli ne iseitis tikrai ir del ligu ir del adaptacijos. Nes jeigu taip sunkiai dabar eina tai vaiku psichologas pasake kad nuo triju metu tada bus dar sunkiau, nes vaikas bus dar gudresnis ir sugalvos dar skaudesniu budu kaip graudintis.
    Blaimba as ir pati Pedagoginiam antra moksla del saves vaiku psichologija pabaigus, bet zinokit mergaites visi metodai geriausiai veikia ant svetimu vaiku. Brolio vaikus dresuoju kaip turi but, pats brolis ir jo zmona stebisi kad veikia, tik zinoma kadangi jie toliau nuosekliai nesilaiko mano patarimu tai viskas gryzta vel greitai i savo vezias. O vat kaip sake brolis paziuresim kai savo vaika turesi koki kareivi is jo pdarysi, tai dabar juokiasi is manes ir darzelio situacijos, nu tai tio kur tavo visi mokslai ir metodai?
    Galeciau sau leist tikrai aukle ir toliau samdyt, bet zinau kad turiu pabandyt maximum ka galiu, o maximum tai manau pagal gydytojos patarima bus iki nauju metu ir jeigu matysiu kad vaikas tikrai traumuojasi tada priimsiu kitoki sprendima, paliksiu dar namuose su aukle ir pradesiu i daug bureliu su ja vazinet, rytais iki pietu su aukle kur nors i Yamahos mokyklele vaziuos po darbo su manim dar kur nors. Ugdysiu buvima tarp daugiau vaiku ir bandysiu su laiku kuo maziau kistis, kad jinai pratintusi viena ten su jais pabut. Antras veiksmas bus vasara sutarsiu su darzeliu ir vedziosiu kelis kart per savaite po kelias valandas palikinesiu, is pradziu pabusiu su ja per savo atostogas, paskui palikinesiu ir mociute pasiims. Siuo atveju dekoju dievui kad mama pensijoj ir pasisventus anukams ir gyvena nuo manes per 300 metru.
    O dabar kad ir siandien ryte jau sesta diena neina i darzeli ir sedim ant puodo ryte o jinai verkia mane apsikabinus ir sako mamyte nenoliu i dazeli
    Jau nuo pirmadieniu planuoju vel vesti jeigu pavyks atsisvaikinti su snargliais, tai bus viskas is naujo.

9. Lūšiukė
    2013.09.19 10:14 (prieš 4 m.)

Berniukas 4 m. 11 mėn.
    Berniukas 6 m. 11 mėn.
    Berniukas 13 m. 6 mėn.

2013.09.19 10:14 (prieš 4 m.)

audra1976 parašė:
    Labukas, as nuo vaiko metu jau dirbu tai aukle jau samdziau ir samdau iki siol, nes tai ligos, tai dar kas nors. Bet neleist vaiko i darzeli ne iseitis tikrai ir de…

mano vyresnelis budavo gudraudavo, kad i darziuka nenori, tai man padedavo tik griestas pasakymas, kad reikia ir kito pasirinkimo nera, nes tikrai kai jie cinkeli pagauna mamos jausmais manipuliuoti, tai darys ir darys

10. audra1976
    2013.09.19 10:42 (prieš 4 m.)
    2013.09.19 10:42 (prieš 4 m.)

Jo as jau zinau plana ir turiu ji mintyse, nes zinau kad veiks, reikia kai verkia sakyti kad jeigu tu verksi mamtyte is karto tures iseiti ir nenurengs taves ir nepabuciuos, tai reikia kartoti pastoviai ir net sutarus su aukletoja galima kelis kartus palikti atvedus su rubais kad aukletoja perrengtu ir negryzti net jeigu rekia ir rankas tiesia, tau sirgi labai skauda bet turi to vaikui neparodyti , tuo paciu zinai kad cia tik sau ir vaikui paslauga darai i ateity. As jau namuose tai isbandziau su kitu visai reikalu ir pavyko. Galvoju gal ir su darzeliu pavyks. Be to dabar guodziuosi mintim kad jau meziau bus verkianciu grupeje tai ir ja gedinsiu kad tu didele mergaite visi nerverkia ir tu neverk.

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras