Komentuoti
 1. 2015.09.25 00:15 (prieš 3 m.)

  Sveikos mergaites, gal kuriai nors bus 2 cezaris planinis airijoi?? ir kodel ji nusprende daryt,ar duoda rinktis naturaliai gimdyt ar cezario keliu, man po pirmo vaikiuko praejo 1.4 metai...ir vel pastojau mazas laiko tarpas.

 2. 2015.09.27 10:42 (prieš 3 m.)

  Sveika. Aš pastojau po pirmo CP praėjus 10men. Galėjau gimdyti pati, būtų medikai leidę, bet pati norėjau CP (Vokietija).

 3. 2015.10.02 00:28 (prieš 3 m.)

  Hmmm keista man daktarai sake butu rizika paciai gimdyt,bet lauks skausmu zodziu jei viskas letai tada tik darys cezari kazkokia nesamone!

 4. 2015.10.03 09:16 (prieš 3 m.)

  Justina911 parašė:
  Hmmm keista man daktarai sake butu rizika paciai gimdyt,bet lauks skausmu zodziu jei viskas letai tada tik darys cezari kazkokia nesamone!

  Tikrai kad nesąmone! Kam ta rizika...

 5. 2015.10.03 23:28 (prieš 3 m.)

  Ar man tiesiog reikalauti grieztai jog cezari atliktu nes man su daktare susitikimas gruodzio pradzioi nzn net ka daryt ji lb nori kad naturaliai pagimdyciau bet yra rizika tai ko ji man siulo tada....

 6. 2015.10.04 10:35 (prieš 3 m.)

  As tai pasakyciau kad ne eksperimentuotu su manimi pagigimdysiu ar ne. Ir idomus daktares norai, koks jos reikalas jusu gimdymas, cia jusu norai turi buti svarbesni, nes bet kokiu atveju pasekmes liks tik jums, o ne daktariai. Jei bus gimdymas komplikuotas teks jums tai kesti, kur tada daktare des savo norus...

  1
 7. 2015.10.04 15:13 (prieš 3 m.)

  Tipo sakė jų teisė spręst aš ir galvoju iš kur jie garantuoti jog antras nebus komplikuotas ji tvirtina jog antras gimdymas lengvesnis ir blaiviai blank...nesąmonė o ką daryt jei neleis to Cezario??? Mano sesute išvis sakė brangioji tau niekas nedarys to Cezario vien dėl to kad nori tu...

 8. 2015.10.04 23:16 (prieš 3 m.)

  Visu pirma antras gimdymas dažnai (bet ne visada) būna lengvesnis, nes "kelias jau būna pramyntas". O po CP "kelias" lieka nepramyntas, taip kad ir gimdymas nebūna lengvesnis. Jatau kokios kompetencijos ten daktarai!! Bandykit gydytoja keisti... Arba tiesiai šviesiai rezkit ką manot. Paklauskit tiesiai ar prisiima visa atsakomybe dėl savo sprendimo, pagasdinkit kad jei kas nutiks šito taip nepaliksit ir teks atsakyti daktariai už savo sprendimus.
  Čia aš ne į tema bet kartais reikia su jais griežtai. Aš gulėjau su vaiku ligoninėj, medikai tik rankom skesciojo ir sake laukti, o ziureti kaip vaikui tik blogeja ir kazko laukti nera logiska, duoti tuos pačius vaistus kurie net nepadeda... užkuriau tokia pirtį, kad tuoj perkėlė į kita ligonine ko aš ir norėjau, ten aiškiai kitos kompetencijos medikai buvo ir suteikė pagalba. Kaikuriu medikų pasiklausius tai jiems tik į kaimą kačių gydyt... O gryztant prie jūsų situacijos tai is vis man keista... Dar yra nemažai laiko. Isdekit viska ir Žiūrėkit jei atsisako daryti CP keiskit gydytoja. Ir nebijokit už save ir už savo vaikuti pastoveti ir pakariauti. Nes ir medikai toli gražu ne visada teisus. Nors ačiū Dievui yra ir puikiu specialistu. (Atsiprašau uz klaidas)

 9. 2015.10.05 01:07 (prieš 3 m.)

  Ačiū labai už tokį pasisakymą, tiesiog aš pavargau gyventi baimei... Su pirmu prakentejau visa para aišku kitos ir daugiau prakentejau bet kam jei mato kad sunkiai kam laukt kankinti mama ir vaiką...mane taip išdalino jog vaikas dušo pradėjo vidui aš pati išsekusi ir kas iš to išėjo, Cezaris!!! Man iš kur jie gali būti garantuoti jog būtent sitas eis lengviau...niekaip nesuprantu!! Ir dar sako neleisime ilgai kentėti jei lėtai progresuoti darysim Cezarį jei normaliai eis tada natūraliai bet natūraliai rizikinga nes randas gali žiotys ir pan man tos frazės iš galvos neišeina žinokit, o dar laukt gruodžio mėn susitikimo su ja....man rodos dėsiu kumštį ir tiesiog pasakysiu jog būtų Cezaris....aš ir bandžiau link to eit sakau aš nieko prieš Cezarį o ji taip ir taip...blem sakau yra gerų daktarų nieko nesakau, bet kartais ant tokių papuola kad nu....

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras