2010 m. lapkričio mamytės šneka čia :) (Archyvas iki 2012.11.11)

1. Turtukas 1 m. 1 mėn.
    Turtelis 6 m. 3 mėn.
    Turtas 7 m. 11 mėn.

2010.11.24 19:41 (prieš 7 m.)

Sveikutes. Sveikos sulaukusios savo mazyliu kadangi musu maziuku amzius panasus galime cia pasikalbeti ir pasitarti

2. Aistė 6 m. 2 mėn.
    Eva 7 m. 11 mėn.

2010.11.24 21:49 (prieš 7 m.)

sveikute sveikinu tapus mamyte!

3. Jokūbas 7 m. 11 mėn.
    Vakaris 12 m. 8 mėn.

2010.11.25 21:03 (prieš 7 m.)

sveikutes mamytes, noriu pabendrauti ir as

4. Martynas 7 m. 11 mėn.

2010.11.25 21:39 (prieš 7 m.)

Sveikos mamytes na kaip jusu maziukai laikosi?

5. Aistė 6 m. 2 mėn.
    Eva 7 m. 11 mėn.

2010.11.25 22:36 (prieš 7 m.)

augam gerai miegam valgom ir kakojam mano mazyte rami tfu tfu tfu kaip jusu angeleliai ramus? leidzia mamytems pailset? netrukstat pienelio? pas mane pienelio per akis papuliai kaip pas karves tikiuos kuo ilgiau ismaitint jug mamos pienas nepakeiciamas pats geriausias kudikeliuj

6. Turtukas 1 m. 1 mėn.
    Turtelis 6 m. 3 mėn.
    Turtas 7 m. 11 mėn.

2010.11.26 10:05 (prieš 7 m.)

Na man su papukais ne kas. pieno turejau, bet spenius belekaip nugruaze, tempetarura uzkilo ir nieko neliko kaip misinuka duoti
    laylute, musu maziukai ta pacia diena gime

7. Martynas 7 m. 11 mėn.

2010.11.26 10:56 (prieš 7 m.)

erixe parašė:
    Na man su papukais ne kas. pieno turejau, bet spenius belekaip nugruaze, tempetarura uzkilo ir nieko neliko kaip misinuka duoti
    laylute, musu maziukai ta pacia diena gime

aga ta pacia diena gimdem tiksliau as nakti. brrrrr kaip baisu buvo
    na man su papukais tai irgi beda. niekaip jie man neuzgyja. tai kai reikia eit maitint tai didziausia kancia. akyse net pazaliuoja kai mano zvirbliukas valgyt pradeda. bet nenoriu nutraukt maitinimo, tai kankinames biskiuka. o pienuko atrodo uztenka, niekada neisvalgo maziukas tiek kad papukai tusti liktu. tik vat su rezimu tai mum beda. niekaip nepavyksta mum valgyt kas tris valandas. tai stengiames pagal poreiki. bet tada buna kad iseina ir po keturias ir po penkias valandas tarpas tarp maitinimu. kazkaip jauciu kad as cia labai blogai darau...

8. Aistė 6 m. 2 mėn.
    Eva 7 m. 11 mėn.

2010.11.26 11:42 (prieš 7 m.)

man pirmom dienelem buvo vienas speniukas nugriaustas bet taip pat sukandus dantis maitinau ir praejo per keletos dienu o su rezimu man pradzioj taip buvo, sakiau sau kad butinai turiu nors kas tris val zadint ir duot maziukej papuli bet jug pagalvojus jei butu alkana taj prasibustu tai dabar taip ir darau kada atsibunda parodo balsa ir duodu papuli pavalgo ir vel sminga diena taip visaip valgo buna kartais ir kas 1val kas 2val o buna kad ir kas 4val, o nakti dazniausiai kas 5val keliasi pavalgyt

9. Turtukas 1 m. 1 mėn.
    Turtelis 6 m. 3 mėn.
    Turtas 7 m. 11 mėn.

2010.11.26 12:04 (prieš 7 m.)

nu jus saunuoles, o man nepavyko su papais susitvarkyt jauciuos kalta pries leliuka... bet kai jau reikedavo papa duot tai melsdavaus net, maitinu ir verkiu is skausmo...o dar plius pamaitindavau, o jis vis tiek rekia, nepavalgydavo...traukiau su pientraukiu...nu zodziu isbandziau viska...
    Musu maziukas mazdaug kas 4 valandas dabar valgo

10. Martynas 7 m. 11 mėn.

2010.11.26 13:32 (prieš 7 m.)

erixe parašė:
    nu jus saunuoles, o man nepavyko su papais susitvarkyt jauciuos kalta pries leliuka... bet kai jau reikedavo papa duot tai melsdavaus net, maitinu ir verkiu is skausmo...o dar plius pamaitindavau, o jis vis tiek rekia, nepavalgydavo...traukiau su pientraukiu...nu zodziu isbandziau viska...
    Musu maziukas mazdaug kas 4 valandas dabar valgo

na bent jau ligoninej sake kad jei misinukais maitini tai ir nereikia dazniau kaip kas 4 val. nes man pirmom dienom reikejo misinukais primaitint. tiksliau mane ten subalamutino ir taip isejo kad kelias dienas tik misinukus praktiskai valge. po to jau man isterija buvo, kad vaikas kruties neima. na bet jau kai grizom namo tai jokiu problemu su tuo. valgo tai kaip reikiant, bet kad man akyse zaliuoja.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
7,00 €
80 | 9-15 mėn.
2,00 €
80 | 9-15 mėn.
120,00 €
44 | 16 | L