2010 pavasarinukai (prisimink'as)

1. Rutikas_
    2010.12.06 11:17 (prieš 7 m.)

Ugnė 8 m. 3 mėn.

2010.12.06 11:17 (prieš 7 m.)

sveikos naujuose namuciuose, cia kazkaip labai viskas "svariai" atrood
    labas Gloweri, galu gale ir mes tave isgirsim
    mes praeita savaite pas gydytoja buvom, tai sveriam 7,4kg ir esam 69cm, tai kaip sakant 200g priaugom visai neblogai, kai ji tiek juda tai manau neblogai
    valgo ji pas mane tai labai skirtingai kartais net 4 kartus normaliai, o siaip dazniausiai 3, ryte kokia nors kose, dabar vis dazniau verdu avizinius dribsnius su uogiene kokia nors, per pietus kokia nors mesyte, jautiena arba triusis su makaronais arba bulve su kopustu ar moliugu ir zinoma sviestu. vakare kokia nors kosyte su pienu ar sultymis, bet nuo pietu iki vakarienes visada buna obuolys, varskyte kokia nors barankyte ir zinoma kazkas ka mes valgom vakarienei ji pas mus niekada neleidzia valgyti kol jai neduodi, kad ir vakar buvo sveciu tai teko vaika maitinti kepta sprandine, aisku duodi tik is vidurio, kur nesukepe, o jei neduodi tai didziausia isterija
    na mes dar dantu neturim nors jau ir 9 men ir 1savaite, o del dantu tai naktimis baigiu isproteti, ji taip pradeda klykti, kad nezinau ka kartais ir daryti, o tos zvakes vibrukol nekazin ka ir padeda, gudutojai skundziausi, bet ji nieko geresnio nepatare.... na zodziu kai nezinojau ka reiskia vaika supti ir nesioti naktimis tai dabar tenka per nakti maziausiai 1 karta tai daryti, kartais tai net ir visa valanda ir jau 3 savaites taip. na bet tikiuosi, kad iki kaledu isdykd nors vienas dantukas, nes man atrodo, kad geriausiu atveju 2 gal ir islys... na tiek apie mus

2. 2010.12.06 11:23 (prieš 7 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2010.12.06 11:23 (prieš 7 m.)

labas zilinskiene,o kokios jus nedidukes,mes aplenkem jus va va,toks klykimas ir man sestadieni buvo pirma karta,bet dantis jau buvo islindes,na jis po pietu sakyciau islindo,o vakare kai uzmigo,po 2val kazkur kai pradejo klykt,net issigandau,galvoju kas cia daros bet teko gal kokia 15min pasupt ir toliau miegojo jau gerai..

3. Rutikas_
    2010.12.06 11:29 (prieš 7 m.)

Ugnė 8 m. 3 mėn.

2010.12.06 11:29 (prieš 7 m.)

na siaip ji pas mane kai nepratusi prie supimo, tai jei rekia labai stipriai tai padeda tik nesiojimas, o jei truputi rekia tai pasupi kokias 2min ir uzsnustam, bet dar palaikau ant rankyciu kad imigtu, nes baisu,kad vel klyks. bet va sianakt, ji jau nebeklyke, tik atsikele ir siaip norejo, kad pasupciau, tai teko pailti ziurziancia, bet nieko po 20min atejau pasiuliau pieno, atsigere ir miegojo.
    va man irgi kilo klausymas kaip atpratinti vaika nuo valgymo naktim, nes ji pa mane sianakt 200ml isgere, ir siaip jos valgymo kiekis diena visiskai neatspindi valgymo nakti, ji gali visa diena beveik nevalgyti ir nakti keltis tik viena karta ir suvalgyti kokius 50ml, o kita karta ir diena kemsa ir nakti palei 200ml sugeria

4. 2010.12.06 11:37 (prieš 7 m.)
    2010.12.06 11:37 (prieš 7 m.)

zilinskiene_ parašė:
    na siaip ji pas mane kai nepratusi prie supimo, tai jei rekia labai stipriai tai padeda tik nesiojimas, o jei truputi rekia tai pasupi kokias 2min ir uzsnustam, bet dar palaikau ant rankyciu kad imigtu, nes baisu,kad vel klyks. bet va sianakt, ji jau nebeklyke, tik atsikele ir siaip norejo, kad pasupciau, tai teko pailti ziurziancia, bet nieko po 20min atejau pasiuliau pieno, atsigere ir miegojo.
    va man irgi kilo klausymas kaip atpratinti vaika nuo valgymo naktim, nes ji pa mane sianakt 200ml isgere, ir siaip jos valgymo kiekis diena visiskai neatspindi valgymo nakti, ji gali visa diena beveik nevalgyti ir nakti keltis tik viena karta ir suvalgyti kokius 50ml, o kita karta ir diena kemsa ir nakti palei 200ml sugeria

sako ignoruot ir neduot gal pasiulyk tik atsigert. gal sotesne vakariene

5. naktuke
    2010.12.06 11:41 (prieš 7 m.)

Nežiniukas 1 m. 2 mėn.
    Mazute grazute 5 m. 11 mėn.
    Saunuolyte 8 m. 2 mėn.

2010.12.06 11:41 (prieš 7 m.)

laikykites mamytes sunku su tais dantukais
    na del to atpratinimo nakti valgyti, tai as budavo soske vis siulau, aisku nakti miego nedaug man budavo, nes sokinet tekdavo kas 2 val. Tada neapsikentus pas save guldydavau, duodavau arbatos, patraukdavo ir uzsnusdavo. Ai na mat nzn kiek jusu vaikuciai dienomis suvalgo, bet kai ji man gerai pradejo valgyt, tai duodu viska is eiles. Nuo tada prasidejo nesikelimai nakti Pvz pavalgom pietus okia 13 val, po valandos ar 1,5 siulau dar tyres kokios istvarko stiklainiuka. Vakare paskutine kose buna apie 17-18 val. mum patare veliau neduoti jau koses. Tad po sito pavalgymo dar valgom kokia 19 val varskyte ar tyrele kokia su grudais, ir pries miegeli 20.30 pienuko. Gaunasi man atrodo tikrai nemazai jai per diena, gal todel nustojo keltis

6. Rutikas_
    2010.12.06 11:42 (prieš 7 m.)

Ugnė 8 m. 3 mėn.

Gloweris parašė:
    sako ignoruot ir neduot gal pasiulyk tik atsigert. gal sotesne vakariene

kad net neisivaizduoju, kas yra sotesne vakariene atrodo varske apie 19val valgom tada puse 9 ar 9 valgom kose su pienuku (dazniausiai) ir 22val atsigeria dar pieno kiek jai telpa ir miegot. tikriausiai cia nieko nepadarysi, vaikui norisi valgyti ir viskas, nes jei duodi arbatos tai pampersas tik puciasi ir ji vis tiek keliasi tik dar dazniau

7. 2010.12.06 11:42 (prieš 7 m.)

as kelis kart davus pries miega socia vakariene ir vistiek kelias,o ignoruot,tai reik labai dideles kantrybes,nes vaikas vistiek reks reikalaus pieno..

8. Rutikas_
    2010.12.06 11:45 (prieš 7 m.)

Ugnė 8 m. 3 mėn.

2010.12.06 11:45 (prieš 7 m.)

na maniskei ignoras padeda tik kai ji pageria pieno ir tipo bando nemiegot tai tik tada ji ziurzendama uzmiega o jei nori pieno tai gali ir visa nakti per miegus ziurzenti, o soskes davimas tai neimanomas, nes jipati ta soske visada susiranda ir kai as ateinu pas ja ji jau buna su soske

9. 2010.12.06 11:46 (prieš 7 m.)
    2010.12.06 11:46 (prieš 7 m.)

inguliukas56 parašė:
    as kelis kart davus pries miega socia vakariene ir vistiek kelias,o ignoruot,tai reik labai dideles kantrybes,nes vaikas vistiek reks reikalaus pieno..

as ir taip manau

10. 2010.12.06 11:49 (prieš 7 m.)
    2010.12.06 11:49 (prieš 7 m.)

ziuriu gloweris jau ir eglute pasipuose,jau ir vaikis dovanu iesko

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.