2011 m. gruodinukai ;) (Archyvas iki 2012.11.02)

1. Rėjus 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 20:17 (prieš 5 m.)

ruruta parašė:
    sveikos cia toky ignora dedat Emilijos ir Viliuko mamai su nykstukais,tiesiog juokinga jei galvojat kad esat protingesnes,geros dieneles visoms

kazkaip kvailai gaunas... man labai ydomu kurios cia jau tokios protingos pas mus... tikrai merginos negraziai elgiates!!!

3
  2. Smilte 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 20:20 (prieš 5 m.)

Laba vakarėlis. Moliugai ispjaustyneti, sudegti? Nors iš tiesu patys tai tik tai ir tepadarem, kad isskobem moliuga, o daugiau tu popsiuku su kaukem ir baubas nėra.
    Mano mazuliuke 4 diena nieko apart MP ir biski obuolio nevalgo, niekas neitinka nei grudines, nei daržovių nei su mesyte. Taip būdavo kai dygindavo dantis, taciau ne visada. O dar butu druta pana tai nesukciau galvos, bet kai tik ciut virš 8 kg.
    Ką planuojat artejantiems pirmu metu gimtadieniams? As vis pamastau, taciau kol kas nelabai sekasi. Suprantu, kad baliaus ar teminio kokio nedarysi nes per maža, nebus efekto, o sau baliaus irgi nekelsi nes ne tavo...?!?
    Smilte šiandien jau be problemu vis ir vis ir vis lipo ir užklipo ant sofos tik štai su nulupimu dar nėra 100 proc suvokimo kad galva pirma- prastas nulipimo variantas. Kaip išmokyti visada visada kad kojytem į priekį nuo sofos liptu?!?!
    Beje mačiau reklama, kad eurovaistinese inhaliatoriai omron 15 proc nuolaida. Galvoju ar geras daiktas? Ar reikalingas? Ar ta firma verta dėmesio gal yra geresniu?

3. Smilte 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 20:25 (prieš 5 m.)

Rasimiene parašė:
    kazkaip kvailai gaunas... man labai ydomu kurios cia jau tokios protingos pas mus... tikrai merginos negraziai elgiates!!!

Iš didelio rašto išėjo iš krašto ir kelia bangas valgomajame saukste. Yra kam hormonai ar nervai ar kas ten nesusibalansavo. Taciau kaip bebutu tai nėra vieta, kompanija kur reiktų ar butu priimtina demonstruoti visa tai. Matyt per daug gera ir ramu tapo forume ir tokiu būdu buvo nuspręsta pajudinti arba gal... dėmesio stygius. Siaip ar taip kad ir kokie motyvai bebutu priemones nebrandzios, nemandagios.

4. Rėjus 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 20:26 (prieš 5 m.)

Sonio parašė:
    Laba vakarėlis. Moliugai ispjaustyneti, sudegti? Nors iš tiesu patys tai tik tai ir tepadarem, kad isskobem moliuga, o daugiau tu popsiuku su kaukem ir baubas nėra.
    Mano mazuliuke 4 diena nieko apart MP ir biski obuolio nevalgo, niekas neitinka nei grudines, nei daržovių nei su mesyte. Taip būdavo kai dygindavo dantis, taciau ne visada. O dar butu druta pana tai nesukciau galvos, bet kai tik ciut virš 8 kg.
    Ką planuojat artejantiems pirmu metu gimtadieniams? As vis pamastau, taciau kol kas nelabai sekasi. Suprantu, kad baliaus ar teminio kokio nedarysi nes per maža, nebus efekto, o sau baliaus irgi nekelsi nes ne tavo...?!?
    Smilte šiandien jau be problemu vis ir vis ir vis lipo ir užklipo ant sofos tik štai su nulupimu dar nėra 100 proc suvokimo kad galva pirma- prastas nulipimo variantas. Kaip išmokyti visada visada kad kojytem į priekį nuo sofos liptu?!?!
    Beje mačiau reklama, kad eurovaistinese inhaliatoriai omron 15 proc nuolaida. Galvoju ar geras daiktas? Ar reikalingas? Ar ta firma verta dėmesio gal yra geresniu?

mes helowyno nesvenciam ir nezinau ar kada nors svesim, nepripazystu sitos sventes
    gimtadieni darysim namuose su seneliais, busimais kuminais ir ju vaikuciais paprasta pasisedejima su vaikisku stalu ir sampanu sveciams savaitgali sesiu prie torto paieskos, nes manau kad jau reik uzsakinet, bijau kad nebutu per velu, noriu grazaus vaikisko su kokiu personazu temos nedarysiu nes bus tik trys vaikai ir didesni uz Rejuka
    omron viena geriausiu firmu, inhaliatorius labai geras daiktas, jai galvoji pirkt tai tikrai neabejok, jis bus naudingas tikrai ilgam, o ir pati su vyru galesit pasiinhaliuot ligai uzpuolus

5. Rėjus 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 20:31 (prieš 5 m.)

Sonio parašė:
    Iš didelio rašto išėjo iš krašto ir kelia bangas valgomajame saukste. Yra kam hormonai ar nervai ar kas ten nesusibalansavo. Taciau kaip bebutu tai nėra vieta, kompanija kur reiktų ar butu priimtina demonstruoti visa tai. Matyt per daug gera ir ramu tapo forume ir tokiu būdu buvo nuspręsta pajudinti arba gal... dėmesio stygius. Siaip ar taip kad ir kokie motyvai bebutu priemones nebrandzios, nemandagios.

bet man kas labiausiai kliuna kad ji visai nepiktybiska, pati bando palaikyti pokalbi, visada mandagiai pasisveikina, niekam nera pasakius blogo zodzio, izeidus ar kitaip uzkabinus, bet tapo vos ne atpirkimo oziu, ir vien tik todel kad gyveno kitom neprimtinom salygom... kurios tikiu kad pasikeite i gera ...

2
  6. Gabriele 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 20:35 (prieš 5 m.)

Del gimtadienio tai galvoju prasyt pazistamos kepejos vaisini jogurtini torta iskept, kad ir jubiliate galetu valgyt, sveciam padarysiu saldainiu medi, iskepsiu kepsniuku, sampano nupirksiu ir viskas. O sveciai tebus seneliai, krikstateviai ir gal du seimos draugai. Vaikai bus tik du, o ir tie uz Gabriele gerokai vyresni, tai vaikas kazin ar supras kad sveciai del jos susirinko

7. Augustas 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 20:43 (prieš 5 m.)

Sonio parašė:

uzsakiau jau grazu torta su multiku herojais:D,vargais negalais, nes sunku rasti, sventes, tai jau pilna moterytes kepancios uzsakymu turi, dalyvaus seneliai,busimi kriksto teveliai, ateis gal draugai su mazyliu savo, specialiai nieko nedarysiu, bus aisku daug balionu, kaip be ju o kazko specialiai tikrai nieko nedarysiu,jokiu temu ar dar ko, per mazas dar,nesupras...

kas del inhaliatoriaus,mes turim microlife,lb super dalykelis,pasiteisino, va susirgau bronchitu,slogos man,paskui mazajam, tai super -esu lb patenkinta, jeigu turi galimybe tikrai pirk, gi cia daiktas ne metams ir ne dviems, o be to vien pagalvok, kad kai prireiks inhaliacija pasidaryti, tai baisoka prie tu puodu karstu stovet su vaiku...

8. 2012.11.01 20:48 (prieš 5 m.)

Man tai ta mamyte pradzioj nekliude, pati net gyniau, bet kazkaip su laiku nebetikiu kad tikra anketa nors tu ka, nors ir fb turi o tas jos gyvenimas is vis ne prie ko, man kaip tik patinka uztarti tokius zmones, kuriems sunkiau sekasi, bet man nekelia patikimumo ir tiek..

Apie gimtadieni ir as pradedu galvoti, noreciau pasikviesti Ronalduko draugus, bet jauciu kad darysime tik seimos ratelyje, nes niera tos vietos daug kad susikviesti daugiau zmoniu.. Vistiek ir paciam mazyliui jokio skirtumo, jam svarbu, kad butu su teveliais, nors kas cia zino gal dar kazka ismastysiu iki to gimtadienio planuoju kepti tortuka toki, kuriuo galetu ir zuikis smaguriauti

1
  9. Džiugas 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 21:31 (prieš 5 m.)

Emilijos ir Viliuko mama parašė:
    Sveika.na mano maziukas tai nakti ar vandeniuka, arba arbata atsigeria is buteliuko.mes is gertuves ne lb dar mokam gerti.lb ji apkramtom.

Emilijos ir Viliuko mamyte, o kaip tave butu galima surast facebooke? Kaip uzsivadinus esi?

10. Džiugas 6 m. 10 mėn.

2012.11.01 21:31 (prieš 5 m.)

Emilijos ir Viliuko mama parašė:
    Dar norejau mamytes pasidziaugt, kaip ir pasigirti ar kazka pn.snd nuo kolidoriaus maziukas vedamas uz rankytes i virtuve ir i kambari po maziuka zingsniuka ejo.pirma pastripinejo, o po to po maziukais zingsniukais ejo.

Saunuolis tavo berniukas Musu ir uz rankyciu vedamas vaiksto, jau ir pastovi po truputeli niekur neisikibes. Gal ir vaiksiot savarankiskai greitu laiku prades.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
15,00 €
29 | 18,3 cm
2,00 €
62 | 1-3 mėn.