2011 m. balandinukų stovykla

• Apklausa

Kurioje vietoje norime susitikimo?
    Kauno rajone (Balsų: 7)
    29%
    pajuryje (Balsų: 11)
    46%
    Vilniaus rajone (Balsų: 5)
    21%
    Druskininkai, Birstonas? (Balsų: 1)
    4%
  1. 2012.02.24 18:11 (prieš 6 m.)

Soniqa teisi! Uz tai ir retas svecias as cia, nes kaip ir turejom buti prie birzelinuku, ten ir buvau prisijungus, bet deja vaikelis sugalvojo gimti anksciau ir patapom balandukais...uz tai as ir cia dabar

2. Dovydas 2 m. 2 sav.
    Nojus 7 m. 6 mėn.

2012.02.24 19:32 (prieš 6 m.)

Smagu, kad reikalai cia juda i prieki Dar viena mamyte jungiasi prie meeto. Bus proga susipazinti Zinoma, kad itrauksim tave i sarasa Manau priestaraujanciu mamyciu tikrai nebus, nes norim, kad vaziuotu kuo daugiau. Kadangi birzeli mamytes turi daug planu, tad vaziuojanciu ne tiek ir daug. Smagu, kad ir tu prisijungsi

3. Dovydas 2 m. 2 sav.
    Nojus 7 m. 6 mėn.

2012.02.24 19:33 (prieš 6 m.)

Beja,prisijunk ir prie balandinuku, juk tavo mazylis toks ir yra Matyt labiau norejo buti balandinukas, o ne birzelinukas

4. Junė❤ 2 m. 3 sav.
    Naglis❤ 7 m. 6 mėn.

2012.02.24 19:40 (prieš 6 m.)

Mikrada parašė:
    Soniqa teisi! Uz tai ir retas svecias as cia, nes kaip ir turejom buti prie birzelinuku, ten ir buvau prisijungus, bet deja vaikelis sugalvojo gimti anksciau ir patapom balandukais...uz tai as ir cia dabar

oho, tai maziukas labai anksciau norejo i pasauleli.. na bet smagu

5. 2012.02.25 11:25 (prieš 6 m.)

Labai smagu, kad taip mielasirdingai mane priimat Sypsena placiausia mano veide Laukiam nesulaukiam mes jau baliuko, vyras taip truputi prisibijo nauju veidu ir aplinkos, bet manau viskas ok bus ;) O del maziuko - tai joa...paskubejo jis i si pasauli, niekas ne menkiausios minties tokios neturejo, bet jau nutiko, kaip nutiko. Svarbiausia kad kuo puikiausiai sveiki, druti augam

6. Dovydas 2 m. 2 sav.
    Nojus 7 m. 6 mėn.

2012.02.25 13:23 (prieš 6 m.)

Mikrada parašė:
    Labai smagu, kad taip mielasirdingai mane priimat Sypsena placiausia mano veide Laukiam nesulaukiam mes jau baliuko, vyras taip truputi prisibijo nauju veidu ir aplinkos, bet manau viskas ok bus ;) O del maziuko - tai joa...paskubejo jis i si pasauli, niekas ne menkiausios minties tokios neturejo, bet jau nutiko, kaip nutiko. Svarbiausia kad kuo puikiausiai sveiki, druti augam

Teisingai, svarbiausia sveikata As irgi laukiu baliuko, nes taip norisi prasiblaskyt, susipazint su mamytem... Tiek vienoj vietoj bus maziuku, kad nespesim dziaugtis

7. Rusne 7 m. 6 mėn.

2012.03.02 14:10 (prieš 6 m.)

Mamytes ko taip tylu cia?
    Justulka manau palikim ilsetis ir saugoti savo leliuka, o pacios imkimes darbo
    Reiktu pasukt i ta stovyklaviete ir pasiklausinet jau.
    Beje, mes su vilniaus mamytemis kazkaip pakalbejom susitikusios, kad reiktu uzsidaryti ir sita temele, ta prasme pasidaryti uzdara, kur butu visi kas planuoja dalyvauti.

2
  8. Dovydas 2 m. 2 sav.
    Nojus 7 m. 6 mėn.

2012.03.02 14:37 (prieš 6 m.)

Visiskai sutinku

9. Rusne 7 m. 6 mėn.

2012.03.02 14:43 (prieš 6 m.)

Kraustomes i cia:

2011 m. balandinukai vaziuoja i susitikima

www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2011-m-balandinukai-vaziuoja-i-susitikima

10. Rusne 7 m. 6 mėn.

2012.03.02 14:45 (prieš 6 m.)

Prasau kraustytis balandinukus kurie planuoja vaziuoti, nesvarbu, kad ant klaustuko, svarbu bent kazkiek noro yra !!!!!! Laukiu jusu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.