2012 m. gruodinukai (Archyvas iki 2013.02.02)

1. Lizzie
    2012.04.05 11:58 (prieš 5 m.)
    2012.04.05 11:58 (prieš 5 m.)

2012 m. gruodinukai (Archyvas iki 2012.11.02)

2. vardu Airida
    2012.11.02 13:49 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 13:49 (prieš 5 m.)

nematoma123 parašė:
    Sveikos mamytes! Nakti taip plogai miegojau, bet ne del to, jog kazka skauda, bet siaip visokios mintys lindo i galva Vyras rodos taip saldziai miega, o as blaskiausi per nakti, tai paryciais matyt buvau isvargusi ir tik pries gera pusvalanduka akytes pramerkiau Suo ir tas nekele, i lauka nesiprase, matyt zinojo kaip man svarbu pailseti
    Siandien prasidejo 36 savaite, liko ne tiek ir daug. Laukiu ir bijau tos dienos, nes nezinau ko tiketis, o plius svetimoje salyje. Raminu save, kad visos pagimdo ir as pagimdysiu.
    Plius tik atsikelus ryte gaunu laiska is vienos drauges, kuri pries gera menesiuka pasigimde sunu. Labai smulkiai isdeste, ispeike viska apie midwife, kuri pasirodos irgi bus mano midwife, tai dabar mane nuteike taip, kad nezinau nei ka galvoti, nei ka daryti.Atsiait jokios informacijos nesuteike nei per gimdyma, nei po jo, labiau rupejo, kad mano drauge pasirasytu reikiamus popierius uzmokesciui gauti, o po to dingo kaip i vandeni ir tik po gimdymo pasirode apsauke, kad bambutes nenuvale ir t.t., o kad niekas jai neparodo kaip, tai ne esme Mano drauge turejo cezario pjuvi, paskutine minute viskas pasisuko taip, kad teko imti vaikeli, pradejo dusti Man patare kol turiu laiko pasiieskoti kitos midwife ir tiketis geresnio aptaravimo, daugiau pagalbos ir informacijos. Siaubas kazkoks, nezinau ka daryti????

Labutis
    Prisidedu,siandien prie Tawes,taip esu beweik be miego siandien...
    kas pora walandu,jeigu ne kas walanda,prasibudinejau,labai pilwukas tampesi...
    beto susapnawau,net tris kosmarus
    bet tokius baisius... wiename,labai susimusiau su broliu...antrame,ispriewartawo,mano mazaja sesute,treciame,buwusio mergyte dingo...o as ieskojau jos su kitu leliuku dar ant ranku...
    baisu,dabar dar purtausi,neina atsigauti
    As Tawo wietoje,neimciau per daug i galwa...nusiramink,ir negalwok,kad ir Tau taip bus

3. 2012.11.02 13:59 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.02 13:59 (prieš 5 m.)

braskyte22 parašė:
    Labutis
    Prisidedu,siandien prie Tawes,taip esu beweik be miego siandien...
    kas pora walandu,jeigu ne kas walanda,prasibudinejau,labai pilwukas tampesi...
    beto susapnawau,net tris kosmarus
    bet tokius baisius... wiename,labai susimusiau su broliu...antrame,ispriewartawo,mano mazaja sesute,treciame,buwusio mergyte dingo...o as ieskojau jos su kitu leliuku dar ant ranku...
    baisu,dabar dar purtausi,neina atsigauti
    As Tawo wietoje,neimciau per daug i galwa...nusiramink,ir negalwok,kad ir Tau taip bus

Jau aprimau, kaip bus taip bus, meldziu Dievulio, kad viskas praeitu sklandziai, plius jei viskas gerai pats kunas zinos ka daryti, jokia midwife nepagelbes su skausmais ir patarimais. Dziaugiuosi, kad nors vyras salia bus, tas vargselis tures viska atkenteti

4. vardu Airida
    2012.11.02 14:46 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 14:46 (prieš 5 m.)

nematoma123 parašė:
    Jau aprimau, kaip bus taip bus, meldziu Dievulio, kad viskas praeitu sklandziai, plius jei viskas gerai pats kunas zinos ka daryti, jokia midwife nepagelbes su skausmais ir patarimais. Dziaugiuosi, kad nors vyras salia bus, tas vargselis tures viska atkenteti

nieko baisaus,mums dar ne tiek reikia iskenteti,wisus 9 men,gimdyti,ir auginti daugiausiai tenka,rupintis wiskuo mums
    Nors tas auginimas,teikia malonuma begalini,bet ir nuowargi,isgywenimus iwairiausios,pagrinde,wiska,atkenciam mes,o ne wyrai
    Taip,kad nesigrausk
    Ne wiskas nuo personalo priklauso gimdymo metu,daug priklauso ir nuo pacios,nesuk galwos,kaip kas bus,wiskas bus gerai,pamatysi
    as sawe guodziu tik teigiamai wisados

5. Patt
    2012.11.03 09:38 (prieš 5 m.)
    2012.11.03 09:38 (prieš 5 m.)

Sveikos mamytes, ar skaitot kokias knygas apie pirmaja kudikeliu prieziura?
    Nepavyko uzsiregistruot i kursus, todel neturiu supratimo kaip reiks priziuret savo mazyli, gal galit patart kokia literatura? Arba pamokeles Vilniuje? Aciu

6. Vikulciuke
    2012.11.03 10:55 (prieš 5 m.)
    2012.11.03 10:55 (prieš 5 m.)

Patt parašė:
    Nepavyko uzsiregistruot i kursus, todel neturiu supratimo kaip reiks priziuret savo mazyli, gal galit patart kokia literatura? Arba pamokeles Vilniuje? Aciu

as nusipirkau knyga Vaiko sveikatos enciklopedija kuria sudare doc.dr.Algirdas Gutauskas ir prof.dr. Rimantas Kevalas pirkau mahimoj, bet tada buvo akcija, knyga yra iki 7 vaiko gyvenimo metu

7. AG30
    2012.11.03 11:58 (prieš 5 m.)

Luminous 4 mėn. 3 sav.
    Bruolis saunuolis 2 m. 7 mėn.
    Mazasis princas 5 m. 1 d.

2012.11.03 11:58 (prieš 5 m.)

Patt parašė:

Mane irgi domina knyga

8. sinjorita988
    2012.11.03 13:31 (prieš 5 m.)
    2012.11.03 13:31 (prieš 5 m.)

www.knyguklubas.lt/jusu+vaikas.html
    As turiu tokia knyga. Cia yra aktualiausi atsakymai i klausimus. Man jinai tinka

9. vredzina
    2012.11.03 15:37 (prieš 5 m.)

Viktorija 3 m. 8 mėn.
    Sylvester 5 m. 1 sav.
    Susituoke:) 5 m. 4 mėn.
    kai pradejom draugaut 7 m. 7 mėn.
    kaip pazistami:) 10 m. 5 mėn.

2012.11.03 15:37 (prieš 5 m.)

sweikos. jusu pilwuko gywentojai siuom dienom ramus ar ne?

10. vardu Airida
    2012.11.03 15:41 (prieš 5 m.)
    2012.11.03 15:41 (prieš 5 m.)

vredzina parašė:
    sweikos. jusu pilwuko gywentojai siuom dienom ramus ar ne?

Pas mane,ramus,nebuna nei dienos
    wisa nestuma spurda,kasdiena nuo tada,kai pradejau jaust judesiukus,jauciu wisad...net ir nakti,pabundu nuo jo spurdejimo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.