2012 m. gruodinukai (Archyvas iki 2013.02.02)

1. Viktorija 5 m. 3 mėn.
    Sylvester 6 m. 6 mėn.
    Susituoke:) 6 m. 11 mėn.
    kai pradejom draugaut 9 m. 1 mėn.
    kaip pazistami:) 11 m. 11 mėn.

2013.02.01 21:21 (prieš 6 m.)

na wa mes buwome pas daktarus gawom skiepuka 2 menesiu. sweriam 6200 ugis 60 dabar daktare sake po 2 menesiu ateiti. o del krikstynu as laaabai noreciau tik mes krikstatewiai seneliai kad butu,bet taip nebus nes musu gimine yra didele is abieju pusiu ir buwome krikstynose giminiu,draugu tai skaiciawom apie 50 zmoniu... nemazai bet ka padarysi,, galwoju wienu suwiu nusaut du zuikius;) krikstyt ir wyro gimtadieni daryt kartu

2. Mažoji sesė 2 m. 11 mėn.
    Sofija 6 m. 5 mėn.

2013.02.01 22:17 (prieš 6 m.)

milagra_ parašė:
    O kodel tiek daug skiepu iskarto???
    As mastau cia del tu krikstynu kaip protingiau padarius. Galvoju kad busim mes,kriksto tevai ir seneliai (mano tevai) ir mociute (vyro mama) ,o baliaus jokio nedarysim,tortuka nupirksiu su kava ir vsio . Ner cia ko baliuku kelt geriau ka isleistum baliui tai padeti tuos pinigiukus vaikui,kad kai paaugs ir supras geriau kazkoki daikta nupirkti vertinga. Kaip manot ar protingai mastau ar nelabai?

Man atrodo, kad protingai galvoji. As irgi manau, kad tai paprasta ir jauki seimos svente.

3. Fausta❤️ 5 mėn. 3 d.
    Tėja♥ 6 m. 6 mėn.

2013.02.01 22:21 (prieš 6 m.)

mamuler parašė:
    oi kokios abi grazios

aciukas

4. Fausta❤️ 5 mėn. 3 d.
    Tėja♥ 6 m. 6 mėn.

2013.02.01 22:22 (prieš 6 m.)

rama1005 parašė:
    mus menesio laiko svere tai per menesi priaugom 1.320kg o dabar tai tik menesio gale suzinosim kiek sveriam

Tai gerai augat mes 2kg priaugome per 7 savaites,o per pirma menesiuka buvom priaugusios 1,140kg

5. Fausta❤️ 5 mėn. 3 d.
    Tėja♥ 6 m. 6 mėn.

2013.02.01 22:24 (prieš 6 m.)

nematoma123 parašė:
    Mes vakar irgi du skiepus gavome,verke tik kai dure,net asaros isriedejo.O siandien nieko lyg,verke tik kai pleistrus nuemiau.

As jau siandien pleistrus nuemiau,blem kaip jie priklijuoja cia kaip sunkiai nusiima,skaudziai,su vandenuku siltu emiau

6. Einius 6 m. 6 mėn.

2013.02.01 23:14 (prieš 6 m.)

braskytee-Airida parašė:
    sveikutes,mano coliuke iskaudino siandien labai,gavome po skiepa i abi kojytes...
    verkia nuo ryto,pamiega biskiuka,prasibunda verkdama
    kita menesi vel tas pats laukia,o dar kita jau 3 skiepai vienu metu,uz ka tokius angeliukus kankinti reikia...
    siandien mums 8 savaiteles,stai koki galvytes papuosaliuka isigijom

cia pries pora dieneliu

O dieve mums pirmadieni skiepas. Tai jau kaip bijau. Nes mes po to tuberkuliozes skiepo rekem baisiai, o kiti vaikai neverke visai. Tai kas bus po sito. Taip mes tokie neramus, o tada kas bus. Jau tokios mintys gal neskiepyti net. Kazin ar galima?

7. Medeina 6 m. 6 mėn.

2013.02.01 23:36 (prieš 6 m.)

milagra_ parašė:
    O kodel tiek daug skiepu iskarto???
    As mastau cia del tu krikstynu kaip protingiau padarius. Galvoju kad busim mes,kriksto tevai ir seneliai (mano tevai) ir mociute (vyro mama) ,o baliaus jokio nedarysim,tortuka nupirksiu su kava ir vsio . Ner cia ko baliuku kelt geriau ka isleistum baliui tai padeti tuos pinigiukus vaikui,kad kai paaugs ir supras geriau kazkoki daikta nupirkti vertinga. Kaip manot ar protingai mastau ar nelabai?

Mastai lygiai taip pat kaip ir as mes planuojam ir sliuba imti tuo pat bet jokio baliau nekelt, tik patys artimaiusi bus zmones (nors ir tai susidarys nemazai nes as turiu tris brolius kurie jau su ne vienu vaikeliu o dar ir vyro brolis su seima) bet draugu girdyti nezadam, irgi gal but kavinej kokioj pavakarosim, ber baliaus nekelsim

8. ♥Adriana ♥ 6 m. 6 mėn.

2013.02.02 00:46 (prieš 6 m.)

ar yra nemieganciu?
    ka daryt, maniskei diegliukai i vakara, pilvas kai akmuo, klykia nabagele, as atsiguliau, pasidejau ja ant krutines tai miega dabar ant pilvuko, iguldziau i krepsiuka, klykia, vel pasiguldziau uzsnaude, vel i krepsiuka, vel klykia... tai dabar guli ant krutines man ir miega, ar galima tokiems maziukams miegot ant pilvuku? aisku ant lovos nedesiu ant pilvo, bet ant krutines o poto palengva ant nugaros apsuksiu ir paliksiu miegot su mumis, nekelsiu i krepsiuka, ka manot

9. Meida 6 m. 5 mėn.

2013.02.02 01:13 (prieš 6 m.)

shipra parašė:
    ar yra nemieganciu?
    ka daryt, maniskei diegliukai i vakara, pilvas kai akmuo, klykia nabagele, as atsiguliau, pasidejau ja ant krutines tai miega dabar ant pilvuko, iguldziau i krepsiuka, klykia, vel pasiguldziau uzsnaude, vel i krepsiuka, vel klykia... tai dabar guli ant krutines man ir miega, ar galima tokiems maziukams miegot ant pilvuku? aisku ant lovos nedesiu ant pilvo, bet ant krutines o poto palengva ant nugaros apsuksiu ir paliksiu miegot su mumis, nekelsiu i krepsiuka, ka manot

sweikute mum ir buwo kad tik ant pilwuko buwo rami taj wisa nakty pramiegojo man ant krutines nemanau kad cia yra blogaj mum nieko neatsitiko...pamasazuok pilwuka,uzdek silta palute gal pagelbes,mus palute labai ramina

10. tevu-darzelis.lt 9 m.

2013.02.02 01:27 (prieš 6 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2012-m-gruodinukai-4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.