2012 m. lapkritinukai (Archyvas iki 2014.01.28)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.02.23 11:06 (prieš 6 m.)

glitter pictures

Kūdikystė mažučiais delniukais
    Brėžia savo gyvenimo taką,
    Šlepsi mažas dailus kamuoliukas
    Ir vis šneka ir šneka, ir šneka…

Lango stiklas pirštukų padeliais
    Lyg pėdutėmis nutapinėtas
    Čia kiekvienas močiutės daiktelis
    Žingeidžiu žvilgsneliu palydėtas.

Knieti imti, paliesti, pažinti,
    Palaižyti, pagriebus į saują,
    Greitai jau nemokės apsiginti
    Net žema senučiukė indauja.

Į neramų sapnelį atklysta
    Tik barškučiai, lėlytės lyg kruopos
    Ant putnučių skruostukų pražysta
    Šypsenėlės – beraustančios uogos.

Koks trapus kūdikystės ėjimas,
    Į laimingo gyvenimo tąsą,
    Koks mąslus sueities išlikimas
    Laiko laiptais gyvenimą neša.

2012 m. lapkritinukai

6
  2. Denas 6 m. 1 mėn.

2012.11.02 13:07 (prieš 6 m.)

monica5 parašė:
    Sveikos mamytes

Kiek daug jau jusu laukia tos akimirkos svarbios As jau irgi noriu kuo greiciau susitikt su savo lelyte, bet man gimdymo data tik lapkricio 16. Nors galvoju kad greiciau issilukstensiu. Norejau jusu paklausti, ar jums nera tokiu bespalviu gleiviu? Man jau kartais pamaudzia nugara ir pilveli, o paskui pasirodo tos isskyros. Sakau, gal jau tas vadinamas kamstis salinasi...

Gali būti ir skaidrios išskyros kamščio, nes iš kito forumo mamytei taip buvo. ėjo lb skaidrios be jokio kraujuko priemaišos Smagu, jei jau gimdymas ne toli. O dėl ankstesnio lukštenimosi - mano gyd prieš 3 sav sakė, kad aš greit gimdysiu, bet va ir pernešioti baigiu

3. 2012.11.02 13:25 (prieš 6 m.)

Sveikos mamytes,
    taigi nuvaziavau siandien i VGN'a, tai patikrino, viskas ok, sirdute plaka, echo parode gimdymo data lapricio 6, tai dabar jau graziai gaunas, nes pagal mm lapkricio 5. o jei nepagimdysiu tai lapkricio 9 su daiktais i ligonine. tai nudziugino mane

4. Denas 6 m. 1 mėn.

2012.11.02 13:30 (prieš 6 m.)

VerRus parašė:
    Sveikos mamytes,
    taigi nuvaziavau siandien i VGN'a, tai patikrino, viskas ok, sirdute plaka, echo parode gimdymo data lapricio 6, tai dabar jau graziai gaunas, nes pagal mm lapkricio 5. o jei nepagimdysiu tai lapkricio 9 su daiktais i ligonine. tai nudziugino mane

Smagu, kad geros naujienos

5. Ali

Ali

Sunus 6 m. 1 mėn.

2012.11.02 16:19 (prieš 6 m.)

VerRus parašė:
    Sveikos mamytes,

Mane siandien patikrino ir sekantis vizitas treciadieni))

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.02 17:30 (prieš 6 m.)

nauja temuke ar kaip cia man matosi.o mane tai kamuoja rygstys kurmi .

7. 3 m. 2 mėn.

2012.11.02 18:03 (prieš 6 m.)

gitali777 parašė:
    laikykis ir tu as ir jauciuosi lygiai taipat pavargusi dar uzvakar nakti labi laksiau i tuoleta tai pasedejau pazliumbiau saku kaip taip galima pavargt atrodo dar pries savaite visai kitaip jauciausi kalbinau mazyli gimti bet neklauso manes jam ten gera silta ir saugu na nieko as vis save guodziu kad vistiek daugiau maziau savaitele ir pamatysiu savo angeleli ir tada pradesim kita vargeliu etapa laikykis megyt linkiu kad mazylis ilgiau nebedelstu ir ateitu i pasauli jegu tau ir kantrybes

Aciu mergyt. oi sveikateles ir nervu kiek tas kainuoja nerimo, kiekviena akimirka man atrodo kaip metai,m sunku lb ypac sendien iki pat beveik 2val ismiegojau, lovoje pragulejau,m jegu isvis nera, sendien, dar toks bjaurus oras nors tu lija vejas ,.slapia, gal dar tai itakoja tokia savijauta, buvo ryte tokie skausmai kirksnyje , gal galvyte bando issitatyti, ar kaip, nes seip pilvas jau senai nusileides , ir nepatogu nebezinau ka ir rengtis pilvukas netelpa,m pora drabuziu tik ilendu ...

8. Neilas 6 m.

2012.11.02 18:35 (prieš 6 m.)

kaip jums mamytes, su judesiukais mazylio? man tai kazko labai labai aprime.. ar taip visosm? turiu aparata namie sildutei klausyt tai klausausi dabar, lyg ir plakimas sirdies vaikelio geras. bet tie judesiukai labai labai mazi...

9. Danielius 6 m. 1 mėn.

2012.11.02 18:37 (prieš 6 m.)

MONIKAMARIJA parašė:
    Aciu mergyt. oi sveikateles ir nervu kiek tas kainuoja nerimo, kiekviena akimirka man atrodo kaip metai,m sunku lb ypac sendien iki pat beveik 2val ismiegojau, lovoje pragulejau,m jegu isvis nera, sendien, dar toks bjaurus oras nors tu lija vejas ,.slapia, gal dar tai itakoja tokia savijauta, buvo ryte tokie skausmai kirksnyje , gal galvyte bando issitatyti, ar kaip, nes seip pilvas jau senai nusileides , ir nepatogu nebezinau ka ir rengtis pilvukas netelpa,m pora drabuziu tik ilendu ...

as lygiai tai pat su tympom jau per salti orai ir nusibodo turu keleta treninginiu kelniu ir viskas turejau spec kelnias bet mano gerutis suniukas sugadino jas, tai beliko treningines kelnes nesioti po namus tai turiu pizamines kelnias labai patogu pilvo nespaudzia ir siltos labai na nedaug liko amzinai nebusim su pilvukais dabar tik kantrybes galima linketi as gal ir buciau miegojusi bet nesimiega vis kazka kazkur skauda akys nelimpa nuovargis zudantis...

10. Mila :) 4 m. 3 mėn.
    Nicole 6 m. 1 mėn.

2012.11.02 18:46 (prieš 6 m.)

Eirida parašė:
    kaip jums mamytes, su judesiukais mazylio? man tai kazko labai labai aprime.. ar taip visosm? turiu aparata namie sildutei klausyt tai klausausi dabar, lyg ir plakimas sirdies vaikelio geras. bet tie judesiukai labai labai mazi...

maniske irgi aprimus, labiau juda vakarais, taip duoda kartais, kad net visas pilvas banguoja, del sventos ramybes ir as vakar isigijau aparateli sirdutes plakimui klausyt, visgi jau veluojam 4 dieneles - tai stebiu kai per padidinamaji stikla..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.