2012 m. Rugsėjinukų mamytės

Komentuoti
  1. Vilte 6 m. 3 mėn.

2012.11.02 12:43 (prieš 6 m.)

aruuali parašė:
    na siaip ne dar neturetum,o jei uzkieteja tai pamatysi nes issteni tik maza zirniuka kieta..musu kai misinuku tai tustindavosi taip kas antra diena bet jau visa diena ar kas trecia...naudojom ir aptamil bet pradejo viduriukai kieteti ir ant galo visa isbere tai teko keisti kitu misinuku...

na ji jau kai kakoja steni,net bordine buna bet jau tada iskakoja net iki pazastu o is kur tu esi?lt ar uzsieny gyveni?

2. Sūnelis ;* 6 m. 2 mėn.

2012.11.02 12:44 (prieš 6 m.)

fairytale parašė:
    man taip daro, maitinu mp. Rodo,kad alkanas dar,bent man taip sake..

ne visada mano irgi kisa kumstuka i burnyte kai pavalgo, bet kai noriu tada dar duoti pienuko, tai jis net neima kruties, o jei pabandau ikisti, tai supyksta gal maziukai tik nori to pacio ciulpimo jau, o ne maisto

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.02 12:47 (prieš 6 m.)

Margarit parašė:
    ne visada mano irgi kisa kumstuka i burnyte kai pavalgo, bet kai noriu tada dar duoti pienuko, tai jis net neima kruties, o jei pabandau ikisti, tai supyksta gal maziukai tik nori to pacio ciulpimo jau, o ne maisto

maniske tai kai alkana kisa,kitaip ne nakti kai nubunda tas pats. Visi mes skirtingi o ciulptuka bandziau duot,spjauna

4. Vilte 6 m. 3 mėn.

2012.11.02 12:49 (prieš 6 m.)

Margarit parašė:
    manau kad jei nerverkia, nesteni tai neturetum. Sako normalu kad naujagimiai nesitustina po kelias dienas. Manajam irgi taip buvo, bet jis verke, raitesi, tai padarem klizmute ir iskart pagalvojau kur tiek telpa,.. bet jei vaikutis ramus, tai ir tu gali but rami ;]

plius as uzsieny ,tai man cia sunku.vyras dirba,as namie,dar taip laisvai sneket angliskai nemoku.

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.02 13:37 (prieš 6 m.)

Jolanta Mur parašė:
    na ji jau kai kakoja steni,net bordine buna bet jau tada iskakoja net iki pazastu o is kur tu esi?lt ar uzsieny gyveni?

as tai LT

6. Andrius 6 m. 2 mėn.

2012.11.02 14:13 (prieš 6 m.)

jei maziukas neverkia skaitosi kad 5 dienos gali nekakuoti. mano maziukas viena karta 4 dienas nekakuojo, o poto ant 5 padare reikalus.bet neverke nei kiek.

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.02 14:16 (prieš 6 m.)

Kudykiai gali nekakoti kelias dienas, nebent zirzena ir yra skausme... O siaip uzsilaiko buna. Nebent per ilgai, tada jau reikia imtis priemoniu padet mazyliui issivalyti maniske buna viena diena neiseina and didelio, bet dazniausiai su kiekvienu pampio keitimu turim ''tortuka''

8. Amelija 2 m. 2 sav.
    Adriana 6 m. 3 mėn.
    Augustinas 16 m. 7 mėn.

2012.11.02 14:19 (prieš 6 m.)

Sveikos mamytės, seniai nesimatėm
    Man kažkaip neišeina prie kompo prisėsti:), o kartais ir nesinori - tiesiog atsipalaiduoti norisi, jei yra galimybė.

Džiugu, kad mažiukai ir mažiukės auga, atranda savo rankytes, kurias kiša į burną Mano irgi taip pradėjo daryti, bet aš stengiuosi jai tuo metu duoti čiulptuką. Kaip tik šiandien skaičiau, kad mažiukai taip daro, kad patenkintų savo čiulpimo refleksą. Kuo ilgiau maitinanat vaikelis valgo (papą ar buteliuką), tuo mažiau jis norės čiulpti savo pirštukus. Bet jei pavalgo greit - tai yra mažiau, nei per 20 min. (tarkim per 5-7, kas dažniausiai man būna, nes maitinu mišinuku), tai ir nori vaikutis čiulpti dar papildomai.

Mes jau esame 61 cm ir 6 kg . T.y. per 2 mėn. priaugom net 2kg ir 330g. Panelytė nuo brolio netasilieka - tas irgi 2 mėn. tiek svėrė...

Tik mažylė apsirgo - nedidelė temperatūra ir slogytė Tikiuosi, greit preis. Pas mus šeimoje visi sirgo. Vaikšto kažkok bjaurus virusas. Aš sergu jau antrą savaitę, beveik be pagerėjimo. Jau ir antibiotiką nuo pirmadienio geriu. Jėgų nėra, visą kūną maudžia, skauda, sloga, galvą skauda. Vakar pablogėjo - dar ir pilvą paleido ir temp. vėl pakilo. Niekaip negaliu pasveikti. Ir dėl mažylės pergyvenu, kad iš manęs kokios bacilos bjaurios negautų...

Būkite sveikos !

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.02 14:36 (prieš 6 m.)

lilija_v Vilnius 34m. parašė:
    Sveikos mamytės, seniai nesimatėm
    Man kažkaip neišeina prie kompo prisėsti:), o kartais ir nesinori - tiesiog atsipalaiduoti norisi, jei yra galimybė.

Džiugu, kad mažiukai ir mažiukės auga, atranda savo rankytes, kurias kiša į burną Mano irgi taip pradėjo daryti, bet aš stengiuosi jai tuo metu duoti čiulptuką. Kaip tik šiandien skaičiau, kad mažiukai taip daro, kad patenkintų savo čiulpimo refleksą. Kuo ilgiau maitinanat vaikelis valgo (papą ar buteliuką), tuo mažiau jis norės čiulpti savo pirštukus. Bet jei pavalgo greit - tai yra mažiau, nei per 20 min. (tarkim per 5-7, kas dažniausiai man būna, nes maitinu mišinuku), tai ir nori vaikutis čiulpti dar papildomai.

Mes jau esame 61 cm ir 6 kg . T.y. per 2 mėn. priaugom net 2kg ir 330g. Panelytė nuo brolio netasilieka - tas irgi 2 mėn. tiek svėrė...

Tik mažylė apsirgo - nedidelė temperatūra ir slogytė Tikiuosi, greit preis. Pas mus šeimoje visi sirgo. Vaikšto kažkok bjaurus virusas. Aš sergu jau antrą savaitę, beveik be pagerėjimo. Jau ir antibiotiką nuo pirmadienio geriu. Jėgų nėra, visą kūną maudžia, skauda, sloga, galvą skauda. Vakar pablogėjo - dar ir pilvą paleido ir temp. vėl pakilo. Niekaip negaliu pasveikti. Ir dėl mažylės pergyvenu, kad iš manęs kokios bacilos bjaurios negautų...

Būkite sveikos !

kokie dideli greiciau sveikite

10. Edoardas 6 m. 2 mėn.

2012.11.02 15:28 (prieš 6 m.)

fairytale parašė:
    man taip daro, maitinu mp. Rodo,kad alkanas dar,bent man taip sake..

Maniskis taip daro kai nori valgyti o ir 3D 4D echo kai dariaus maciau, kad istisai rankytes burnytei laike

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras