2012 m. Rugsėjinukų mamytės

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.11.03 15:24 (prieš 6 m.)

voveriuvovere parašė:
    sveikos visos tikiuosi galesime bendrauti, nes irgi auginu 6 sav zirniuka Gustuka turim pilvo putima, geriam gerasias bakterijas ir misinuka su mazesniu laktozes kiekiu, bet visvien pucia, net issibudina kaipo steni ir pirdauja.. Vakarais dazniausiai ant ranku vos uzsupuojam nes rieciasi stena verkia vaikas... Ar jusu vaikuciai nuo to kencia? Kaku daro kas 1-2 dienos bet ne kietai.

del tu verkslenimu tai pabandykit vaikiuka pasideti ant saves kai atsigulate pilvu i apacia idekite soskyte ir paeme su ranka uz sikiniuko biski kilnoti taip jam masazuojasi ten viskas,mum tai labai padeda ir jis nurimsta kai diegliukai buna ir greit uzmiega,dar apklokite nugaryte...o kaku ir turi buti nekietas,nes jei kietas tai reiskia viduriai uzkietejo..mes tas bakterijas kai pagerem colinox kartu nuo putimo tai ir dabar vaikiukas triedzia,bet gerai kad 2 kartus per diena,sake nieko tokio ir daugiau ju nebeduodu...ir kolkas nieko nenaudojam nuo pilvo putimo,darau kaip parasiau tai lengvai issisukam

2. Martinas 3 m. 8 mėn.
    Edvinas 6 m. 6 mėn.

2012.11.03 15:24 (prieš 6 m.)

Zaneta_P parašė:
    Smagu skaityti kaip nus graziai augat o mano ziogiukas susirgo vejaraupiais tai kankinames siek tiek labai gaila maziuko, net asaros rieda

tikrai gaila leliuko, bet ramink save tuo, kad kuo didesnis vaikiukas, tuo sunkiau serga sita liga... tad geriau dabar ;) o prasirgt vejaraupiais turi visi

3. 6 m. 7 mėn.

2012.11.03 16:20 (prieš 6 m.)

dama9 parašė:
    laba nakty,yra problema noriu kad pdetumete...GYVENU SU DRAUGU,IR JO SEIMA,pries menesy gime mergyte ir mire mama is lietuvos,buvo sunkus gydimas,pries nestuma sirgau depresija,dbr yra tokia situacija-kad vyras dirba mesos chehe ir pereina i kita darba po savaites bus aisku ar eina i kita fabrika ar 9zmones (o nzn ka) ismeta lauk. Toliau pasakoju-mes su uosviene nesutariam iki to kad mane kurvom vadina ir visaip,seip viskas prasidejo pirmom mano cia atvaziavimo dienomis bet tylejau,dbr esu lygiai metai cia ir niekas nesikeicia,ka man situo atveju daryti?Ar galite patarti?ka reiketu daryti protingai ir prasau kuo galite pagelbekite.....Jeigu reikes kontakta duosiu.LAUKIU...menesio mergyte ir as laukia....DIDELIS DEKUI....:**

Vienintele iseitis kraustyti atskirai gyventi, nes kuo toliau tuo bus blogiau. Saugok, kad tavo pacios seima neisirtu per tuos barnius su anyta, kai gyvensit atskirai ir santykiai pasitaisys.

4. 6 m. 7 mėn.

2012.11.03 16:28 (prieš 6 m.)

voveriuvovere parašė:
    sveikos visos tikiuosi galesime bendrauti, nes irgi auginu 6 sav zirniuka Gustuka turim pilvo putima, geriam gerasias bakterijas ir misinuka su mazesniu laktozes kiekiu, bet visvien pucia, net issibudina kaipo steni ir pirdauja.. Vakarais dazniausiai ant ranku vos uzsupuojam nes rieciasi stena verkia vaikas... Ar jusu vaikuciai nuo to kencia? Kaku daro kas 1-2 dienos bet ne kietai.

Mes irgi vis dar vargstame su pilvuku, geriame gerasias bakterijas ir darom masaziukus (pilvuka masazuojam pagal laikrodzio rodykle ir kojytes lenkiam lik pilvuko ir atgal..., mums siek tiek padeda.

5. Emilija 6 m. 6 mėn.

2012.11.03 17:22 (prieš 6 m.)

Labas mamytes mes irgi buvom pas gydytoja pasitikrinti, tai per menesi mergyte priaugo 1 kg ir 600 gr bei paaugo 2 cm net gydytoja pasake " va cia tai suprantu vaikas auga" kaip jusu mergytes priauga? maniske tai vis praso ir praso papuko, juokiasi paskui su papuku burnoj
    tik isbere kazkaip mus, nesuprantu nuo ko ir ne tai kad tik spuogiukai butu, o ant kaktytes man tokios dvi demeles nepatinka, siurkscios tokios, gal zinot kas galetu padet?

6. 6 m. 7 mėn.

2012.11.03 18:12 (prieš 6 m.)

oliusia parašė:
    Labas mamytes mes irgi buvom pas gydytoja pasitikrinti, tai per menesi mergyte priaugo 1 kg ir 600 gr bei paaugo 2 cm net gydytoja pasake " va cia tai suprantu vaikas auga" kaip jusu mergytes priauga? maniske tai vis praso ir praso papuko, juokiasi paskui su papuku burnoj
    tik isbere kazkaip mus, nesuprantu nuo ko ir ne tai kad tik spuogiukai butu, o ant kaktytes man tokios dvi demeles nepatinka, siurkscios tokios, gal zinot kas galetu padet?

Musu meryte pirma menesi priaugo 1.400 ir paaugo 5cm, o antra menesi 1.100 ir 3cm. Mus irgi buvo isbere, bet manau nuo bananu... daugiau ju nevalgau ir viskas susitvarke.
    Issausejusias demytes patepk su aliejum, turetu praeiti. ;)

7. 6 m. 7 mėn.

2012.11.03 20:10 (prieš 6 m.)

Kaip mamytem sekasi mesti per nestuma priaugtus kilogramus? Ar daug priaugote ir kiek jau numetete?

8. Eva 6 m. 7 mėn.

2012.11.03 20:13 (prieš 6 m.)

ocyte parašė:
    Kaip mamytem sekasi mesti per nestuma priaugtus kilogramus? Ar daug priaugote ir kiek jau numetete?

priaugau apie 7 kg 4 diena jau 15 buvo nukrite

9. 6 m. 7 mėn.

2012.11.03 20:18 (prieš 6 m.)

Grida23 parašė:
    priaugau apie 7 kg 4 diena jau 15 buvo nukrite

Kaip cia tau taip. As priaugau 13, tai dar pora kg liko. Bet dabar ne dietos galvoje, galvoju, kad tik pienuko mazytei butu.

10. Eva 6 m. 7 mėn.

2012.11.03 20:26 (prieš 6 m.)

ocyte parašė:
    Kaip cia tau taip. As priaugau 13, tai dar pora kg liko. Bet dabar ne dietos galvoje, galvoju, kad tik pienuko mazytei butu.

na nzn kaip cia man as buvau tas atvejis kuriai nestumo metu krito kg ir tik paskutini men priaugau 7 kg ir va gryzus 4 para pasisverus jau nebuvo 15 kg

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras