Grupė

Ekspertės 2013 (Archyvas iki 2015.02.27)

1. 2013.07.12 13:22 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.07.12 13:22 (prieš 4 m.)

Tema uzdaryta isibegejus pasnekesiams Jeigu visgi radote sia "sena" tema ir norite prisijungti, brukstelkite man AZ

Sveikos damos mamos Nusprendziau sukurti sia tema, kad plepetume, perdaug nekritikuodamos viena kitos, bet geranoriskai patardamos viena kitai, tolerantiskai destydamos savo nuomone ir isklausydamos kitas, kartais svelniai papiktintai diskutuodamos

I tema kvieciu 2013 metu pavasari (kova, balandi, geguze) sulaukusiu PIRMOS atzaleles, nes ir pati geguze sulaukiau dukreles. Kvieciu pirmakartes todel, kad visos butume su lygia patirtimi Kvieciu bendramintes, tas, kurios MAITINA savo pienu ir apie misinius stengiasi negalvoti, kvieciu tas mamas, kurios nesedi namuose pirmus menesius su vaiku, nes atseit negalima su juo niekur eiti, kvieciu tas, kurios neprirengia vaiko trim sluoksniais, kai lauke +25, kurios negyvena ir neaugina vaiko visiskai steriliomis salygomis, kurios SUPRANTA juokus ir neskuba isizeisti, jei kas joms nelabai (pa)tinka, kurios daug skaito ir domisi vaikais, ju auklejimu, kurios yra atviros kitu mamu patirciai ir nera uzstrigusios tik ant savo nuomones, kurios turi drasos pasakyti, ka galvoja, jei reikia - atsiprasyti ar pripazinti klaideles

Pati esu tokia, esu uz motinos piena, uz vaiko auklejima BE tokiu dalyku kaip "jam reikia issiverkti" ar pan., daug skaitau, domiuosi psichologija (visos bedos suaugus, deja, ateina is kudikystes/vaikystes periodo ir tevu klaidu). Laikausi nuomones, kad puiku tvirtos asmenybes vaika tikrai galima uzauginti ir neturint milijonu kisenej, tereikia tik skaityti ir dometis, ir vaika myleti, perdaug nesinaudoti tevu gyvenimo palengvinimo priemonemis (palikti gultuke ilgam, ikisti soskyte, kad nebezirstu...) Esu atvira, tiesmuka, bjauroka gal bet VISUOMET geranorskai nusiteikusi, todel panasaus poziurio draugiu laukiu cia.

Neturiu planu Jusu demesio "pavogti" is kitu viesu ar uzdaru temu, pati visur kitur dalyvausiu, tiesiog norisi tureti bendraminciu bureli, paguodos ir paramos kampeli, kur nebutu "kovos" ar priesiskumo: "kaaaip tu taip gali mazai rengti vaika, ka sau galvoji vazinedama visur su toookiu mazu vaiku" ir pan. Tema kuriu ir su ta mintim, kad isvengtume bereikalingu skaitalu nelabai aktualiomis temomis, apie kitu turimu vaiku bedas, apie misinelius ar pan.

Sioje temoje NEBUTINA plepeti daug ir kasdien, neismesiu nariu del to (teko girdeti, kad kitose uzdarose temose ismetamos nares del retu pasisakymu...)

2013 m. pavasario pirmakartės bendramintės (Archyvas iki 2013.11.21)

2013 m. pavasario pirmakartės bendramintės (Archyvas iki 2014.06.2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.