2013 m. Sausio mamytės (Archyvas iki 2013.08.14)

• Apklausa

kelintas jusu seimoj si menesi gimes vaikas?
    pirmas (Balsų: 104)
    71%
    antras (Balsų: 27)
    18%
    trecias (Balsų: 11)
    7%
    ketvirtas (Balsų: 1)
    1%
    penktas (Balsų: 4)
    3%
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.05.02 09:57 (prieš 6 m.)

Ar jau yra mamyčių, kurių leliukai ateis į šį pasaulį jau kitais metais?

2013 m. Sausio mamytės (Archyvas iki 2012.11.14)

2013 m. Sausio mamytės (Archyvas iki 2013.02.01)

2. Berniukas 5 m. 9 mėn.
    Berniukas 7 m. 9 mėn.
    Berniukas 14 m. 4 mėn.

2013.02.01 19:06 (prieš 5 m.)

Torri parašė:
    gerai, kad bent suprato, jog nusikalbejo nors rodos vaikus pati maitino ir medike turetu ziniu turet, bet uzmusa kartais su savo pamastymais

taiva ziuriu nemazai medikiu ir nelabai ka apie maitinimus ismano na bet irgi suprasti eina, vistiek jos mokesi jau senokai, vaikus ir mokino pagal tai ka mokino, o mokino maitinima pagal grafikus ir pan pati kai pagalvoju, nu sakes kokia durna buvau su savo kitais vaikais, tikrai buciau ismaitinus, jei buciau maziau klausius tu patarimu :oh: o db tikrai lengviau su lelium susitvarkau, nei kai su kitais vaikais, nors buna ant papulio daznai, bet maziau triuksmauja, nes paprasciausiai sio i jokius grafikus nestrojinu ir valgo kada jis nori tai vien su krutine viskas daug lengviau, o kai nusitraukinejau ( su praeitu) pienuka, tai guzai ant guzu buvo, pastovus skausmai, tinimai ir kitos bedos, kol galiausiai teko misinuko griebtis

3. 2013.02.01 19:07 (prieš 5 m.)

as iskart tepiau kremuku speneliam, multi mam kompresiukai labai padejo, veliau garmastan tepala nusipirkau, tikrai super, man kai pienas atsirado ir susitvarke, mazdaug 4 para..

1
  4. 2013.02.01 19:11 (prieš 5 m.)

Sveikos, gal kuri zinot kur galima rasti prasymo pavyzdi internete kaip rasyti del vienkartines pasalpos kai lelius gimsta tos 1430lt ?

5. Tautvydas ❤ 4 m. 1 sav.
    Domantas ❤ 5 m. 9 mėn.

2013.02.01 19:12 (prieš 5 m.)

Lūšiukė parašė:
    taiva ziuriu nemazai medikiu ir nelabai ka apie maitinimus ismano na bet irgi suprasti eina, vistiek jos mokesi jau senokai, vaikus ir mokino pagal tai ka mokino, o mokino maitinima pagal grafikus ir pan pati kai pagalvoju, nu sakes kokia durna buvau su savo kitais vaikais, tikrai buciau ismaitinus, jei buciau maziau klausius tu patarimu :oh: o db tikrai lengviau su lelium susitvarkau, nei kai su kitais vaikais, nors buna ant papulio daznai, bet maziau triuksmauja, nes paprasciausiai sio i jokius grafikus nestrojinu ir valgo kada jis nori tai vien su krutine viskas daug lengviau, o kai nusitraukinejau ( su praeitu) pienuka, tai guzai ant guzu buvo, pastovus skausmai, tinimai ir kitos bedos, kol galiausiai teko misinuko griebtis

kaip mane priziurinti akusere pasakius buvo: "noredamos uzdirbt turim daug pacienciu turet, tai tada ner laiko nei dometis tuo maitinimu, nei aiskint, nes tada per diena 3 priimtume ir nieko neuzdirbtume"

6. Nojukas 2 m. 4 sav.
    Gustytė 6 m.

2013.02.01 19:13 (prieš 5 m.)

socmin lt man rodos yra formos pildymui arba seniunijos psl nete

7. Berniukas 5 m. 9 mėn.
    Berniukas 7 m. 9 mėn.
    Berniukas 14 m. 4 mėn.

2013.02.01 19:19 (prieš 5 m.)

Torri parašė:
    kaip mane priziurinti akusere pasakius buvo: "noredamos uzdirbt turim daug pacienciu turet, tai tada ner laiko nei dometis tuo maitinimu, nei aiskint, nes tada per diena 3 priimtume ir nieko neuzdirbtume"

pilnai tikiu, nes visgi visur net kursai medikams kainuoja, tai ir apleidzia tokius reikalus o ir stengiasi ne kokybiskai dirbt, o kiekiui dirba

8. 2013.02.01 19:19 (prieš 5 m.)

Uj mamytez kokia skaudi tema pienelis.. Nums dar tik 3 pata tiksi o pienelio ojojij jai.nemazai ispyliau.. Nes po truputi nutraukiu pries maitindama... Dar ligoninei esam tai.gydytoja ir sesele yaip liepe..nezinia ar bus gerai taip.. Bet man palengvejo krutine o ir lelyte lengviau maitint..
    O namuose dar liepe taip kaip lusiuke rekomendavai daryti su tuo sildymu ir saldymu...
    Idomu kada susireguliuos viskas

9. 2013.02.01 19:23 (prieš 5 m.)

labas vakaras visoms kaip jusu vaikuciai?as tai siandiena gavau laiska is medicinines genetikos centro dare tirima paveldimoms medziagu apykaitoms ligoms nustatyti jis daromas visiems naujagimams ir ten raso kad teigiama atsakymas ir liepia atvykti tolimesniems tirimams tai labai susinervinau net vaikas ka valge atpile varske tai dabar stengiuosi buti rami kad vaikui butu geriau.tai dabar teks vaziuoti i vilniu daryti tirimus

10. Nojukas 2 m. 4 sav.
    Gustytė 6 m.

2013.02.01 19:25 (prieš 5 m.)

susireguliuos greit,gaminsis tiek kiek vaikui reiks,bet pvz pas mane dar ir db buna kad neisvalgo tiek kiek gaminas,buna tempia krutine,dar iki siol po 2-4 kart per para keiciu iklotus,nes vis slapia,siaip lb daug kas nuo organizmo priklauso jeigu trauki tai nutrauk tik ciut ciut,nes kuo daugiau nutrauksi to jo daugiau prades gamint.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.