2013 m. vasario mėn. angeliukų belaukiančios :) (Archyvas iki 2012.12.28)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.05.30 11:47 (prieš 6 m.)

Labukas mamytes esu pirmoji pradejusi sia tema isties dar nesu tikra kad laukiuosi, nes vakar man parode vaiduokliuka bet jauciuosi isties kitaip, kaip ir buvo su pirmuoju mano mazuliu palauksiu dar kelias dienas ir pakartosiu NT mamytes, pasipasakokit kaip jauciates

2. 2012.05.30 12:47 (prieš 6 m.)

Grieztuole parašė:
    Labukas mamytes esu pirmoji pradejusi sia tema isties dar nesu tikra kad laukiuosi, nes vakar man parode vaiduokliuka bet jauciuosi isties kitaip, kaip ir buvo su pirmuoju mano mazuliu palauksiu dar kelias dienas ir pakartosiu NT mamytes, pasipasakokit kaip jauciates

Labukas

as vakar taip pat dariausi NT, pirmasis ryte buvo tarsi vaiduokliukas, taciau daugelis patvirtino, kad tikrai teigiamas (pridedu nuotrauka pirmojo testo), o vakare dariausi antraji - jau ryskesnis buvo tad pagal kalendoriu tureciau buti jau 5 sav. kaip ne viena

prisijungsiu prie sios temos,nes pagal skaiciavimus (forumo), stebukliukas turi ateiti 2013.02.03, tad esu labai ant ribos su sausio men., na kai apsilankysiu pas ginekologe, tada jau pasakys kazka aiskesnio

del savo busenos: na jauciuosi is tiesu ne kaip: jau 3ia diena kaip kankina skausmai: pilve, sonuose, nugaroje. Aisku, kad silpna, miego truksta. Snd ryte apskritai sukvailiojo organizmas - 4:30 pabudau tai db it zombis darbe sedziu... o siaip nei pykina, nei vemiu, tik speneliai jautresni, krutine jauciu, kad turiu tai tik kai einu, nes trp tempia

3. 2012.05.30 12:51 (prieš 6 m.)

taigi pamirsau 1o testo nuotrauka prisegti

1
  4. Berniukas 5 m. 11 mėn.
    Berniukas 7 m. 11 mėn.
    Berniukas 14 m. 6 mėn.

2012.05.30 13:00 (prieš 6 m.)

sveikinu su dziugiom naujienom

5. 2012.05.30 13:01 (prieš 6 m.)

Lūšiukė parašė:
    sveikinu su dziugiom naujienom

aciukas

6. Berniukas pipiriukas 1 m. 7 mėn.
    mergyte pupyte 6 m. 4 mėn.
    berniukas zirniukas 11 m. 4 mėn.

2012.05.30 14:09 (prieš 6 m.)

sekmes jums mergaites.labai dziaugiuos del jusu.laikas prabegs labai greit nes galiu pasakyt atrodo taip neseniai as ziurejau i ta stebuklinga juostele o va jau lyg ir ne tiek daug laukt beliko

2
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.05.30 14:13 (prieš 6 m.)

Sveikinu Lengvo nestumo

Esu siu metu vasario men mamyte kaip greitai laikas bega pernai ir as tokiu laiku pastojau

8. 2012.05.30 14:15 (prieš 6 m.)

luiza cork 2012 08 11 parašė:
    sekmes jums mergaites.labai dziaugiuos del jusu.laikas prabegs labai greit nes galiu pasakyt atrodo taip neseniai as ziurejau i ta stebuklinga juostele o va jau lyg ir ne tiek daug laukt beliko

Aciu

nors zinant save, as vos 2 dienos kaip vaikstau su mintimis ir dar sunkiai patikiu, kad esu ne viena, taciau mano nekantrumas begalinis...sugebu susikoncentruoti ties darbu labai sunkiai, vis galvoju kaip cia greiciau islaukti kada jau pilvukas matysis..kiek zinau, jis pradeda matytis apie 16 sav., o man dar tik vos 5 gal tiks pirmosios dienos tokios, nes ir db uzvaldo kartais mintys: kaip saunu, smagu, paskui susimastau, kad cia viskas tikra, nes kol kas as dar vis

9. 2012.05.30 14:17 (prieš 6 m.)

Kieliene parašė:
    Sveikinu Lengvo nestumo

Esu siu metu vasario men mamyte kaip greitai laikas bega pernai ir as tokiu laiku pastojau

oi kiek dar laukia mokymosi, teoriju skaitymo ir pan. o as liudejau, kad vos vasario men pabaigiau studijas! taigi, db naujasis etapas arteja: tas pats knygu skaitymas, info ieskojimas, tik gal jokiu rasto darbu nebus na aisku, egzaminas (gimdymas) neisvengiamas

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.05.30 14:27 (prieš 6 m.)

agnire parašė:
    oi kiek dar laukia mokymosi, teoriju skaitymo ir pan. o as liudejau, kad vos vasario men pabaigiau studijas! taigi, db naujasis etapas arteja: tas pats knygu skaitymas, info ieskojimas, tik gal jokiu rasto darbu nebus na aisku, egzaminas (gimdymas) neisvengiamas

istikruju nieko nereikia nei ieskoti nei skaityti...kai jau turi vaikeli tai zinai ir jauti kas jam geriausia ir taip darai...
    Pamacius nauja tema sita toki jausmai uzpludo kad net apsiverkiau pernai juk ir as turejau savyje savo dukryte,o dabar ant ranku laikau...beje merginos kada jums terminas?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.