2013 m. Sausio mamytės (Archyvas iki 2012.11.14)

1. Julisijak
    2012.08.06 11:46 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 11:46 (prieš 6 m.)

Cowgirl parašė:
    mano vyras irgi mėgsta paglostinėt pilvuką, ir bent jau jis sako, kad tikrai matosi na, bet kokiu atveju užaugs tie mūsų pilvūzai, tik tiek, kai pirmas lelius, pojūčiai tokie nauji ir taip norisi, kad viskas būtų kuo greičiau - kuo greičiau pilvukas, kuo greičiau judesiukas o aš kantrybės visai neturiu

jo ir mums cia pirmas vaikiukas irgi idomus ivairiausi jausmai uzplusta ir pykstu ant saves kad netelpu, kad rubu reiketu pripirkti..

2. slepininga
    2012.08.06 11:47 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 11:47 (prieš 6 m.)

sveikutes visos su savo mielais, graziais pilvukais mums dabar 17 sav pakolkas judesiuku nejauciu, bet kantriai laukiu iskart po zoliniu laukia echo, tai tikiuos suzinoti ir savo mazulycio lyti, na zinoma ir pasiziuret kaip jis ten laikosi
    o dar apie tai kas mane i nevilti varo, dariau 3 slapimo paselio tyrimus, pirmas buvo teigiamas isaugo bacila, tad reikejo gert antbiotikus ta ir dariau, o dar praejus 2 sav po sugertu antibiotiku vis kartojau tyrimus, bet vis tipo nesteriliai padaryta ir negalima istirt... nors viska darau normaliai pagal ju visus nurodymus, net neisivaizduoju kaip butu galima kitaip. darbuotoja kuri priimineja siuos tyrimus paklause o tavo bendras slapimas geras, bet jis man buvo darytas tik tada kai suzinojau kad laukiuosi...tad idomu ar man cia kas negerai dievazi jauciuosi kaip trenkta, kad nemoku net slapimo tyrimo normaliai padaryt...

3. Julisijak
    2012.08.06 11:48 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 11:48 (prieš 6 m.)

Dovilike parašė:
    man tai pilvukas gerokai isokes nors ir pirmas nestumas... plokscio niekad neturejau tai gerai matosi nors vat kai paskaitau kad kitom ir 18sav nelabai matos tai pradedu galvoti ar ne per daug busiu pavalgius nes ir kg iki dabar jau kokius 4 priaugau, bet viskas i pilvuka.

o tau irgi 16 sav taip? ar buvai jau pas gydytoja echo? ar 18 eisi? patikek mano pilvuzas irgi nemazas kad jau savo dzinsikius turiu keisti i tapres ar dar kazka.. na o svoris kiekviena skirtigai auga

4. Cowgirl
    2012.08.06 11:51 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 11:51 (prieš 6 m.)

Julisijak parašė:
    jo ir mums cia pirmas vaikiukas irgi idomus ivairiausi jausmai uzplusta ir pykstu ant saves kad netelpu, kad rubu reiketu pripirkti..

o vaikiukui jau perkat ką nors? mes tai dar nieko. visiškai nieko neturiu, išskyrus vieną drabužėlių komplektuką, kurį pirkau draugės pirmagimiui (tada pati nesilaukiau), bet jos taip ir neaplankiau, taip, kad liks mums kažkaip dar man atrodo ankstoka, sakau, bent kokių 6 mėn reikia sulaukti

5. slepininga
    2012.08.06 11:52 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 11:52 (prieš 6 m.)

cia plepejot apie priaugtus kg, tad galiu pasakyt, kad as priaugau jau apie 5 kg, bet toks jausmas kad jie visi issideste ant krutines ir pilviuko, o siaip kadangi kudute ir auksta esu, tai netaip jie ant manes ir matosi
    geriu magni, bet kojytes meslungis vis tiek traukia, net kilo mintis kad gal kazko kito truksta o ne magnio... tad kai nueisiu pas gyd. reiks uzklaust

6. Dovilike
    2012.08.06 11:55 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 11:55 (prieš 6 m.)

Julisijak parašė:
    o tau irgi 16 sav taip? ar buvai jau pas gydytoja echo? ar 18 eisi? patikek mano pilvuzas irgi nemazas kad jau savo dzinsikius turiu keisti i tapres ar dar kazka.. na o svoris kiekviena skirtigai auga

jo 16 jau man jau du kartus yra dare 8 ir 12 sav o dabar penktadieni eisiu tai tikuos ir darys labai noriu suzinoti ka nesioju po sirdute

7. Julisijak
    2012.08.06 12:02 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 12:02 (prieš 6 m.)

Cowgirl parašė:
    o vaikiukui jau perkat ką nors? mes tai dar nieko. visiškai nieko neturiu, išskyrus vieną drabužėlių komplektuką, kurį pirkau draugės pirmagimiui (tada pati nesilaukiau), bet jos taip ir neaplankiau, taip, kad liks mums kažkaip dar man atrodo ankstoka, sakau, bent kokių 6 mėn reikia sulaukti

as savam vaikuciui nieko nepirkau dar. bet turiu jau lovyte, joje atbuvo mano sesuo, as ir dvi jos dukrytes, man irgi tiks, tokia senovine tevelis atnaujina ja..tai naujut naujutele atrodo.. turesiu nemazai sliaustinuku bet cia viskas nuo sesrs palikimas ka perduos o man reikes vezimelio bet ica irgi per dekretines nebendt pirksiu ir visa kit aju eigoje

8. Julisijak
    2012.08.06 12:04 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 12:04 (prieš 6 m.)

Dovilike parašė:
    jo 16 jau man jau du kartus yra dare 8 ir 12 sav o dabar penktadieni eisiu tai tikuos ir darys labai noriu suzinoti ka nesioju po sirdute

na va visai vienodai pas mus as dariau 6 sav ; po to 12 sav ir irgi eisiu si 5dieni o tau dare 12 sav gal del cystos? spejimas cia irgi siaip noreciau zinoti ka nesioju.. bet svarbu kad sveikas butu

9. Dovilike
    2012.08.06 12:11 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 12:11 (prieš 6 m.)

net nezinau nieko nesake, paziurejo ar leliukas gerai auga ir tiek dar nuotraukytes pasiprasiau o kas bus mergyte ar berniukas tai man nera skirtumo tikrai svarbu kad tik sveikas butu, o laukiamas yra labiausiai ir nesvarbu kas tik siaip idomu kaip pradeti i leliuka kreiptis tai gal abi jau penktadieni ir zinosim

10. Dovilike
    2012.08.06 12:18 (prieš 6 m.)
    2012.08.06 12:18 (prieš 6 m.)

Julisijak kodel pilvuko neuzsidedi?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.