2014 m. Gegužį gimsiančių namai (Archyvas iki 2014.05.13)

 1. Slapukas :) 6 mėn. 1 sav.
  Stebukliukas :) 4 m. 7 mėn.

  2013.08.27 10:11 (prieš 5 m.)

  Sveikos, mamytės...
  Kviečiu prisijungti visas kurios leliuka planuoja gimdyti 2014 m. gegužės menesį...

  Idesiu apie busimus charakterio bruozus
  Laukiami Jautukai ir Dvynukai

  Manau kiekvienai laukianciai maziuko stebukliuko bus idomu pasiskaityti

  12
 2. Slapukas :) 6 mėn. 1 sav.
  Stebukliukas :) 4 m. 7 mėn.

  2013.08.27 10:14 (prieš 5 m.)

  Mažieji JAUTUKAI 04.20 - 05.22

  STraipsnis paimtas is : [http://www.mamosdienorastis.lt/md-550-apie_jaucius_-555.html]
  Saulė per Jaučio ženklą keliauja nuo balandžio mėn. 20/21 dienos iki gegužės mėn. 21/22 dienos. Šį mėnesį gimusieji yra Žemės stichijos ir Veneros globojami vaikai.
  Mažasis Jautukas - meilus, švelnus ir paklusnus kūdikis - kol nesupyksta. O kai jau supyksta tuomet jokie įkalbinėjimai nebepadės. Užsispyrimo jam skolintis iš niekur nereikia. Šis bruožas pasireikš anksčiau už visus kitus. Jis visada norės, kad būtų taip, kaip jis nori. Ir pabandykite aprengti jam drabužėlį, jei to nenori vaikas. Jis su baisingu užsispyrimu spaus rankeles prie kūno ir jūs jokiomis jėgomis nesugebėsite jų atlenkti ir įkišti į rankoves.
  Jeigu jums pasiseks jį įveikti, tai prieš sekundę besišypsančio kūdikio veideli įsitemps, paraus ir šis vaikas sukels tokį riksmą, kad subėgs jo ,,gelbėti” visi aplinkiniai. Šiuo šauksmu jūsų mažasis Jautukas rodo, kad jis nemėgsta spaudimo.
  Tokios scenos kartosis kas kart, kai tik jūs užsinorėsite priversti savo vaiką ką nors daryti prieš jo valią. Nepamirškite, kad jau ir vaikai Jautukai yra labai fiziškai stiprūs, juos jėga įveiksite labai neilgai. Šių vaikų mamoms norom nenorom reikia būti ištvermingoms, gerai treniruotoms, kad suvaldytumėte įsisiautėjusią atžalą. Pirmiausia mamoms reikia minčių galios bei mokėjimo valdyti savo vaiko siautulius mistiniu sidabriniu žiedeliu.
  Tik tokiu būdu jos sugebės išmokyti savo vaikutį per daug neįsijausti, neniršti ir nešėlti, nes priešingu atveju, šiam vaikui bus sunku gyvenime stovėti už save, kai sutiks daug stipresnį (fiziškai ir morališkai) priešininką. Bet užsispyrimas, tikriausiai, yra vienintelis jūsų vaiko neigiamas bruožas.
  Mergaitės – pašėlę, berniukai – tikri vyrai
  Ir mergaitės, ir berniukai yra stebėtinai švelnūs ir mėgsta glaustytis. Jie dažnai prašosi ant rankų ir ant kelių, nori būti glostomi ir bučiuojami. Mergaitės, gimusios po Jaučio ženklu - pačios tikriausios tėvelių dukrelės, jos jau nuo pat mažumės moka laviruoti savo moteriškais kerais, netgi dar nemokėdamos tvirtai savarankiškai vaiščioti. Jos mielai leidžia save lepinti ir labai neabejingos saldumynams.
  Tiesa, kai kurios mergaitės tikros nutrūktgalvis – joms patinka laipioti medžiais, lengvai įsisavina berniukiškas gudrybes... Tačiau pakanka priminti, kad yra gražios būsimos moterys ir jos akimirksniu įsijaučia į žavingųjų panelių rolę. O mamytės tiesiog dievina simpatiškuosius tvirtuolius - sūnelius Jautukus. Jaučio ženklo berniukai nuo mažumės atrodo kaip tikri vyrai: stiprūs, tvirti, valingi, pasitempę, rūpestingi ir švelnūs. Berniukuose yra visi berniukiški bruožai ir kartai jie - tikri velniūkščiai.
  SOS: paauglystėje galimi bėgimai iš namų
  Gimusieji šiais metai po Jaučio ženklu žada būti ramiai ryškūs. Gal ir keistoka žodžių formuluotė, bet šie vaikeliai tikrai mokės apskaičiuoti savo norus, jėgas, perspektyvas .... Daugelis šių vaikelių mokės mokytis. Ir mokytis ne bet ko, o gyventi savo gyvenimą. Mums bet kuriam tokios studijos praverstų. Kaip žinia, visi vaikai žavūs, bet š.m. Jautukai savo žavesiu pavergs kiečiausias širdis ir protus. O ypač mergaitės, nes jos jau gimdamos atsineša savo šarmą.
  Tačiau šiems vaikams bus sunku savuose namuose. Aišku, kol jie yra ir bus kūdikėliai viso to nesuprasite, bet tikrai, ko gero šie vaikai bus tie paaugliai, kurie bėga iš namų.
  Nepykite nei ant likimo, nei ant savo artimųjų, jei paaiškės, kad šiais metais gimusieji Jautukai „susirinks“ paveldimas giminės ligas. Šiuo atveju juos gelbės labai taisyklingas maitinimasis, švara, tvarka ir panašūs dalykai.
  Stenkitės šio savo vaikelio nepermaitinti, nes užaugęs jis ir taip turės problemų su antsvoriu. Maistas turi būti labai įvairus. Siūlykite jam daug šviežių daržovių. Jaučio ženklo žmonėms visada padidintas poreikis jodo, todėl turtingi jodu produktai: jūrų žuvis bei kitos jūros gėrybės, juoda duona, kiaušiniai ir natūrali joduota druska - turi būti pastoviai vartojama.
  Savarankiškesni nei kiti
  Jau vaikystėje išryškėja, kad šie vaikai labiau savarankiški negu kiti. Jie ne tik fiziškai tvirti, bet ir morališkai stabilūs, jie nėra linkę lengvai pasiduoti emocijoms ir nuotaikų kaitai. Kai šie vaikai nėra erzinami ir pykdomi - tai tiesiog ramios sielos geranoriški vaikai. Būnant šalia šių vaikučių, jaučiama sunkiai žodžiais nusakoma branda. Jie puikiai prisitaiko ir gražiai elgiasi suaugusiųjų kompanijose, tik nereikia jiems per daug skirti dėmesio. Jei Jautukas pasijaučia dėmesio centre, jis nejučiomis pasišalina, atrodo lyg liežuvį prarijęs. Šiems vaikams gana anksti pasireiškia kokie nors meniniai ar artistiniai gabumai - piešimui, dainavimui. Jie moka klausytis muzikos. Labai anksti suvokia, kaip suderinti grožį ir naudą.
  Mokykloje Jaučio ženklo vaikai retai būna pirmūnais, bet tai, ką jie įsisavina - tai jau visiems laikams. Yra svarbu anksti pradėti ruošti savo Jautuką mokyklai, jam geriau iš anksto pažinti raides ir skaičius. Mokykloje šio ženklo vaikai darbštūs, susikaupę. Paprastai, jie labai rūpestingai ruošiasi pamokoms. Nepaperkamas sąžiningumas, jėga ir logiškas mąstymas padės jūsų vaikui išsikovoti klasės draugų simpatijas ir tapti gal net seniūnu. Į visus nesibaigiančius mažylio klausimus atsakykite natūraliai ir nuoširdžiai. Jautukai nelenda ne į savo reikalus, jiems savų užtenka. Tik nesugalvokite jiems daryti spaudimo, versdami kažką padaryti. Naudos vis tiek jokios nebus.

  Darbas - vargas
  Šiais metais gimusiems Jautukams gali trūkti noro dirbti. Todėl žodį „darbas“ įpakuokite į tokius žodžių junginius, kad jūsų vaikelis su didžiausiu užsidegimu imtųsi to, ko privalo imtis. Ir būtinai pabrėžkite, kad tai tikrai nelengva užduotis, kad kitiems sunkiai įveikiama, bet tu, mielasis, tikrai gali tai padaryti, išmokti ar įveikti kokią kliūtį.

  Augindami vaiką, gimusį po Jaučio ženklu, naudokitės tik viena, bet labai patikima auklėjimo priemone - meile. Nekelkite prieš jį balso, kalbėkite su juo švelniai, logiškai, konkrečiai pasakydami ko iš jo norite ar ką jis privalo padaryti. Niekuomet neįsakinėkite jam.

  Galbūt būsimasis muzikantas ar dailininkas?

  Jūs galite valandomis versti jį paklusti jūsų norams ir jokių rezultatų nepasiekti, kai tuo tarpu užtektų vienos minutės švelnaus pokalbio ir bučinio, kad šis vaikas padarytų dėl jūsų viską pasaulyje. Nuo mažų dienų Jautukas išsiskiria protingu mąstymu. Jis pildo tai, kas jo manymu yra išmintinga, kad tuo įsitikintų, jam reikia supratamų paaiškinimų. Savo vaiką galite ,,papirkti” rožine spalva. Spalvos ir garsai yra labai svarbūs šio ženklo vaikų emociniam vystymuisi. Ryškūs oranžiniai - raudoni tonai verčia šiuos vaikus nerimauti.

  Pagal vaiko elgesį galima spręsti apie aplinkoje vyraujančių spalvų įtaką jam. Atitinkantys jo švelnią natūrą spalvų tonai vaiką ramina, o ryškūs - erzina, siutina. Tas pat ir su garsais. Triukšminga muzika jį veikia taip pat, kaip ir ryškios spalvos. Gerai, jei nuo pat mažumės pradėsite mokyti mažylį muzikos ir dainavimo. Beveik visi šio ženklo žmonės turi švelnų, žemo tembro balsą, o kai kurie yra apdovanoti puikiais muzikiniais gabumais. Todėl, kuo anksčiau jie pradės domėtis muzika, tuo geriau. Šio ženklo vaikams patinka klasikinė muzika. Patikrinkite ir meninius savo vaiko sugebėjimus. Laikas parodys ar taps jis dailininku - profesionalu, bet tai, kad jis išmoks gražiai piešti, tikrai jam gyvenime netrukdys.

  Parinkite jiems puošnius krikštatėvius. Bet puošnius ne dėl piniginės storumo, o puošnius iš prigimties. Na tokius – su grožio gyslele savo sieloje.

  Ir dar vienas dalykas apie š.m. Jautukus – jie mokės pasirinkti: staigiai, raštingai ir teisingai. Ilgai svarstydami – nuklys į tolimas lankas. Tai vaikai, kurie tiesiog iš gyvenimo, lyg iš išminties knygos sugebės perskaityti kas ten parašyta ir dar papasakos mums visiems. Tik nereikia jiems trukdyti.

  Ir taip, pati svarbiausia rekomendacija, auklėjant vaikutį, gimusį po Jaučio ženklu – kuo daugiau švelnumo ir meilės, ir jis, užaugęs šimtą kart atsimokės už jūsų pastangas.
  Valdemara

  5
 3. Slapukas :) 6 mėn. 1 sav.
  Stebukliukas :) 4 m. 7 mėn.

  2013.08.27 10:39 (prieš 5 m.)

  Mažieji Dvynukai 05.21 - 06.22

  STraipsnis paimtas is : [http://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2014-m-geguzi-gimsianciu-namai#post-6857411]
  Saulė per Dvynių ženklą keliauja nuo gegužės 21/22 d. iki birželio mėn. 21/22 d.
  Šį mėnesį gimusieji yra Oro stichijos ir Merkurijaus globojami vaikai.

  Jeigu Jūsų namuose atsirado kūdikis - Dvynys, būkite pasirengę suktis bent jau keletą kartų greičiau negu iki šiol. Ir tokiems vikriems teks būti ne mažiau kaip du dešimtmečius. Jei nesugebėsite savęs pritaikyti prie šio kūdikio, kurį galima palyginti su gyvsidabrio lašeliu, jis sugebės išslįsti iš Jūsų rankų ir akiračio taip, kad nesugebėsite ir pastebėti.

  Statistika teigia, kad pirmoje birželio pusėje gimsta daugiau dvynukų, negu bet kurį kitą mėnesį. Tačiau, nors Jums gimė tik vienas kūdikis Dvynys, rūpesčių jis sudarys ne mažiau kaip du ar netgi trys vaikai. Pradėkite pratintis prie to, kad jis nepaprastai judrus ir tėveliams tenka būti būdriems kiekvieną akimirką. Vaikščioti Dvyniai pradeda ankščiau už kitus vaikus. Ir juda jis tokiu greičiu, kad Jums gali pradėti atrodyti, kad akyse dvejinasi. Galima tik stebėtis, kaip jam sekasi būti bent jau dviejose vietose vienu metu.

  Vargu ar Jums seksis ilgam patalpinti savąjį Dvynį į maniežą. Jam reikalingas pastovus judėjimas. Tėveliams teks būti kantriems, prisimenant, kad tokia jau yra Dvynių prigimtis. Jiems daryti du-tris darbus vienu metu natūralu. Šis kūdikis ne tik labai judrus, bet ir neapsakomai smalsus, nori viską žinoti. Tėveliai, auginantys Dvyniuką ir rimtai žiūrintys į auklėjimą, "auga" kartu su savo vaiku: norėdami atsakyti į visus užduodamus klausimus, jiems dažnokai teks atsakymų ieškoti įvairiuose žinynuose ir enciklopedijose.

  Kalbėti Dvyniai taip pat pradeda ankščiau už kitus vaikus. Tam, kad lengviau jam būtų reikšti savo mintis, šiam vaikui labai reikia rankų pirštų galų veiklos: lipdymo iš plastilino, žaidimų su muzikiniais instrumentais, siuvinėjimo, popieriaus karpymo, modeliukų klijavimo iš gatavų detalių. Šie vaikai yra labai gabūs, tik tėveliams nereikia gailėti laiko jų tobulėjimui.

  Šiais metais gimusieji Dvyniai – labai išmintingi Dvyniai. Su savo gimimu jie jau atsineša siekį būti svarbiu ir turtingu. Jei bendroje Dvynių charakteristikoje galima rasti teiginių, kad tai žodžių akrobatai, kartais savo kalbomis makaluojantys ir savo, ir artimųjų gyvenimus – tai šių metų vaikučiai – Dvyniai gimsta lyg su savo likimo kelrode žvaigžde. Jie tiesiog realiai matys savo gyvenimo tikslus. Tai tikrai neblogai. Tik liūdnoka tai, kad šių metų Dvyniai savyje jaus harmonijos trūkumą, meilės trūkumą, gerumo trūkumą.

  Iš šalies viskas gali atrodyti gerai ar net labai gerai, bet juos gali kankinti vidinis nereikalingumo jausmas. Todėl tėveliai turi stengtis pažinti savo mažylį. Ir dar – nuo mažumės jam aiškinkite, kad ir labai dideli darbai yra padaromi ir aukšti rezultatai pasiekiami pamažu, daug ir pastoviai dirbant. Galite parodyti, kaip mažu kastuvėliu galima iškasti platų, gilų ir ilgą kanalą. Šie vaikai tikrai mokės dirbti smulkius darbelius, siekdami labai didelių rezultatų. Juos žavės smulkios dėlionės, mozaikos. Ir dar – žinote, pasidomėkite, kokius istrinius, dailės, muzikos, rašytinius lobius turime išsaugoję, kuriems dabar sukanka 650 metų. Prieš tiek metų lygiai taip pat gimė Dvynių ženklo vaikai su Prozerpina Karališkajame 13-jame Skorpiono laipsnyje. Ir jiems, ir š.m. Dvyniukams yra įteikiamos ypatingos galimybės. Ypač gimusiems š.m. gegužės 26 dieną.

  Beveik nuo pat pirmųjų gyvenimo metų išryškėja Dvynių prieštaringas charakteris: širdimi jis trokšta ramybės ir taikos, o protu veržiasi pažinti visus išorinius įspūdžius ir pojūčius. Šis nepastovumas reikalauja iš tėvų išmintingo auklėjimo, kurio dėka būtų galima suderinti kūdikio abi charakterio puses. Tėveliai turi pastoviai sudaryti savo Dvyniukui kompaniją. Mažieji Dvyniai turi puikų jumoro jausmą ir jiems reikalingos pastovios gyvenimo dekoracijų permainos: draugų ratas, išvykos į gamtą su tėveliais, muziejų, kinų ir teatrų lankymas.

  Kaip galima ankščiau išmokykite savo vaiką teisingai griūti: kamuoliuku, neatkišant į priekį rankų, nes Dvynių silpnoji kūno dalis yra dailios ilgos rankos, raktikauliai, rankų pirštai. Saugokite savo vaikučio nervų sistemą nuo pervargimo.

  O šiais metais gimusius Dvyniukus mokykite ne tik saugiai griūti, bet visus žaidimus žaisti saugiai. Didžiausi pavojai jiems gresia tiesiog žaidžiant. Juos, kaip nieką kitą, dažniau nustums, pargriaus, užgrius, smogtels stipriau negu reikia. Todėl šių vaikų tėveliams tikriausiai teks būti patiems žaidimų organizatoriais, kompanionais ir apsauginiais tuo pat metu. Tačiau paaugusiems šiems vaikams seksis su partneriais. Todėl, labai tikėtina, kad tai puikūs šokėjai, sinchroninio plaukiojimo čempionai, super barmenai. Peršasi mintis, kad šiems vaikučiams daug labiau negu kitiems patiks turėti draugą – gyvūną, lyg parterį: šunį, arklį, strutį ir pan. Svarbu, kad partneris greitas būtų.

  Išmokykite kvėpavimo gimnastikos, nes mažiesiems Dvyniukams reikia mankštinti plaučius. Šie vaikai linkę sirgti bronchitu ir plaučių uždegimu. Dvynių maisto racione turi pakakti kalcio (kiaušiniai, varškė, pienas, kopūstai, sojos pupelės).

  Šiais metais gimusieji, labai tikėtina, kad mėgs daugiasluoksnį maistą ar suvertą ant šiaudelių maistą. Mėgs gerti per šiaudelį. Atsargiai su vynuogėmis ir aštriu raudonu maistu. Mėgs tortus, skanius pyragaičius – tai gali būti jų statoma sąlyga derantis dėl ėjimo miegoti.

  Daugybė gabumų - tai Dvyniukų skiriamasis bruožas. Mokykloje šie vaikai viską staigiai užfiksuoja. Užduotys jiems nekelia jokių problemų. Vaikai - Dvyniai nuostabiai jaučiasi savo bendraamžių rate, dažnai tampa dėmesio centru, nes jie yra puikūs oratoriai. Tėveliai neturėtų labai pergyventi, jei jų Dvyniukas-mokinukas pamiršta, kuria ranka reikia rašyti, jų abi rankos vienodai išvystytos. Dėl šios savybės šio ženklo žmonės puikūs muzikantai.

  Šiais metais gimusius paaugusius ir prakutusius vaikučius pradėkite mokyti dirbti įvairius darbelius su siūlais ar virvelėmis. Mergaitės puikiai valdys virbalus ir vašelį, o berniukams patiks ir gausis rišti mazgus, megzti tinklus. Todėl jau dabar tėveliai gali pradėti mokytis patys rišti įvairiausius mazgus (pasidomėję, sužinosite, kad jų yra daugybė variantų). Galite pradėti rinkti ir kaupti mezgimo žurnalus, rankdarbių modelius, karolių vėrimo shemas. Visa tai ateityje jums tikrai pravers.

  Nesistebėkite ir nepykite, jei aplink jūsų mažajį Dvyniuką renkasi voriukai, vorai mezga voratinklius. Tai šiais metais gimusių vaikų vienas iš totemų (totemas – tai apsaugos ir charizmos nešėjas), bet tai jau kita kalba.

 4. Rugilė 1 m. 4 mėn.
  Vakarė 8 m. 1 mėn.

  2013.08.27 11:15 (prieš 5 m.)

  Sveikinimai nuo 2013 m geguziukes
  Lengvo nesiojimo ir gimdymo

  11
 5. Slapukas :) 6 mėn. 1 sav.
  Stebukliukas :) 4 m. 7 mėn.

  2013.08.27 11:27 (prieš 5 m.)

  Judita.Zv parašė:
  Sveikinimai nuo 2013 m geguziukes
  Lengvo nesiojimo ir gimdymo…

  dekui dekui

 6. Saunuole 6 m. 6 mėn.
  Saunuolis 10 m. 2 mėn.

  2013.08.27 11:29 (prieš 5 m.)

  Visoms lengvo nestumo linki ir 2012 m geguziukai

  4
 7. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.08.27 11:29 (prieš 5 m.)

  Sveikinimai nuo 2012m. lapritinuku. Lengvo nesiojimo ir gimdymo jums

  2
 8. 7 m. 7 mėn.
  13 m. 5 mėn.

  2013.08.27 13:45 (prieš 5 m.)

  O mes auginam 2011m.gegužiukę.

  dinute04 parašė:
  Mažieji JAUTUKAI 04.20 - 05.22

  Mes auginam 2011m.gegužiukę.Oi,daug teisybės čia parašyta...

 9. Slapukas :) 6 mėn. 1 sav.
  Stebukliukas :) 4 m. 7 mėn.

  2013.08.27 14:09 (prieš 5 m.)

  rasiux13 parašė:
  O mes auginam 2011m.gegužiukę.

  Va kaip faina kad atitiko
  Mes dar nezinom kas bus pas mus, bet jauciu berniukas

 10. 2013.08.27 14:22 (prieš 5 m.)

  Linkejimai nuo 2013 05 04 geguzytes! Tikrai horoskopas sako tiesa!


Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.