2014 m. lapkritinukai :)

Komentuoti
  1. 2017.09.18 15:20 (prieš 1 m.)

gretyskas parašė:
    Pas mus valgo su sakutem nuo lopsio, ir net peiliai buvo sudeti i bendra kasikeli, kur atnesa, ir ne tie stalo pusbukiai, o karbuoti, dar pirmom dienom uzskersavom…

Vat peilių tokiem mažiukams daržely gal ir nereikėtų duoti. Vis tik vaikų grupėje būna ne taip ir mažai. Namuose kas kita. Bet kad šakučių neduoda, tai man kažkokia mistika. galėtų dar ir paminkštintos sienos būti, durys be rankenų, o žaislai tik minkšti.
    Keisčiausia, kad žaislinės (plastikinės) šakutės yra grupėje ir niekas nežiūri.

Ankstesniam darželyje (privačiam) visi vaikai, net metikukai, valgė su šakutėm

2. 2017.09.18 15:20 (prieš 1 m.)

gretyskas parašė:
    Pas mus valgo su sakutem nuo lopsio, ir net peiliai buvo sudeti i bendra kasikeli, kur atnesa, ir ne tie stalo pusbukiai, o karbuoti, dar pirmom dienom uzskersavom…

Dėl peilių, tai pritarių 100 proc., kad tikrai nereikia

3. 2017.11.02 10:22 (prieš 1 m.)

Sveiki,gal kuri mamyte susidure ar zino ka gali reiksti pamele vaikiuko paakiai,anksciau taip nebuvo.

4. 2017.11.02 11:54 (prieš 1 m.)

Rexe parašė:
    Sveiki,gal kuri mamyte susidure ar zino ka gali reiksti pamele vaikiuko paakiai,anksciau taip nebuvo.

Gal hemoglobinas pakrites, pavarges ar nedamiegojes..

5. 2017.11.02 12:44 (prieš 1 m.)

donata991 parašė:
    Gal hemoglobinas pakrites, pavarges ar nedamiegojes..

Kraujo tyrimus neseniai darem,viskas gerai tik D vitamino trukumas buvo,tai db geriam.O del nemiegojimo tai tikrai blogai miega,lb daznai atsibudineja,vaiksto po kambarius,nzn ka del to daryti net

6. 2017.11.04 09:53 (prieš 1 m.)

Rexe parašė:
    Kraujo tyrimus neseniai darem,viskas gerai tik D vitamino trukumas buvo,tai db geriam.O del nemiegojimo tai tikrai blogai miega,lb daznai atsibudineja,vaiksto po ka…

gal yra kokių gyvenimo permainų, streso? Paprastai taip vaikai reaguoja, kai pasikeičia jų įprastas gyvenimo ritmas- pradėjus lankyt darželį, gimus jaunesniam šeimos nariui ar dar kažkas...

7. 2017.11.14 17:08 (prieš 1 m.)

Mamytes,gal jus susiduret su tokia situacija ir galetumet man patarti :),mano vaikinas nenori siltai rengtis,negaliu uzdeti bliuskuciu ilgom rankovem,megztuku per galva,baltiniu,zieminiu batu,visokie isbandyti budai,nesileidzia nors tu pasiusk

8. 2017.11.15 07:00 (prieš 1 m.)

julia80 parašė:
    Mamytes,gal jus susiduret su tokia situacija ir galetumet man patarti :),mano vaikinas nenori siltai rengtis,negaliu uzdeti bliuskuciu ilgom rankovem,megztuku per g…

Maniškis irgi sunkiai susitaiko su tuo, kad vasara jau parėjo ir reikia šilčiau rengtis... Vis dar nusimauna kojine ir laksto po namus basas, tenka derėtis.
    O rūbų vilkimasis per galvą, ypač ankštesnių, kelia stresą dėl ankstyvųjų gyvenimo prisiminimų, įrašytų pasąmonėj...Gimimas juk ne šiaip sau darbelsi buvo, juk vaikų galvytės net deformuojasi kartais tame procese. Pasąmoninga baimė dažnai išlieka, esu skaičius apie tai, kai ieškojau sprendimo dėl savo vyresniųjų vaikų. Tiesiog išaugo vėliau, o iki tol vengdavom tokių rūbų arba maksimaliai stengdavausi sumažinti streso- kuo platesnis atsegimas, suimu rūbelį ir iš pradžių kišu galvytę iki petukų, o paskui jau visą kitą.
    Dėl rūbų tiesiog kalbėtis, manyčiau reikia, parodyt, kaip kiti vaikšto apsirengę, pasakaitę kokią prieš miegą sukurti, kodėl to reikia. Kaip žaidimą padaryt procesą. Mes karatssi taip žaidžiam, kad rūbeliai yra tarsi personažai, jie kažką sako, prašosi ant rankyčių, kojyčių, patinka vaikui tas procesas.

2
  9. 2017.11.15 12:16 (prieš 1 m.)

julia80 parašė:
    Mamytes,gal jus susiduret su tokia situacija ir galetumet man patarti :),mano vaikinas nenori siltai rengtis,negaliu uzdeti bliuskuciu ilgom rankovem,megztuku per g…

Tai gal jis nenori, kad jūs rengtumėt? Gal nori pats?

10. 2017.11.15 12:32 (prieš 1 m.)

Mums ne rūbai šilti/šalti problema. O pats procesas irgi. Iš naktinių į dieninius ir atvirkščiai. Padeda kai nusivedu prie spintos ir pati išsirenka. Plius pati apsirengia kai ką. Kelnės, triusikelius. Jei kokią nesąmonę išsirenka tai palieku vieną daiktą, o kitą aiškinu, kad spalvos netinka. Mėlyna, sakau, o čia ne mėlyna, dryžiukai, o čia gėlytės. Pvz. Dažniausiai sutinka. Bet jei ne, tada eina kaip nori. Mažiau streso. Daugiau problemų ryte prieš darželį tai plaukų šukavimas. Mano panelė, tai visus pynimus, gražias gumytes ir segtukus gali iš karto pamiršti. Jei pora kartų perbraukiu šepečiu per galva bėgdama paskui- tai jau gerai. Per klyksmus. O taip norisi. Kitos mergaitės taip gražiai sušukuotais būna.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras