2014 m. mamytės iš Šiaulių

Komentuoti
  1. 2013.10.16 23:15 (prieš 5 m.)

Man kol kas dar labai mazai laiko pilvukui, bet su miegu ir as susipykusi.. vis miegu ir miegu. Kartais darbe iseina pusvalanduka nusnaudziu.. vakarais luztu.. net ir dbr jau tuoj tuoj miegutis mane pasiims. ;)

2. mergaitė 4 m. 7 mėn.
    mergaitė 8 m. 1 mėn.
    mergaitė 10 m. 7 mėn.

2013.10.21 02:12 (prieš 5 m.)

Labas,
    kaip manote, ar geriau lankytis privačiai ar pas savo įprastą gydytoją?
    Aš savuoju lyg ir patenkinta, bet privačiai gal daugiau dėmesio skirtų?? Įdomu, ar labai brangu eiti privačiai?

3. Mergaitė 5 m. 1 mėn.
    Berniukas 14 m. 2 mėn.

2013.10.21 08:59 (prieš 5 m.)

Labas. Manau neverta eiti į privatų, savam kartas nuo karto į kišenę įkišk ,,dovanėlę", oi kaip apšokinės. Privačiam iškart susimoki už dėmesį ir kiekvieną apsilankymą, o čia nereikės kėkvieną apsilankymą susimokėti ir plius dėmesys garantuotas Čia tik mano nuomonė,

4. Džiaugsmas 2 m. 11 mėn.
    Spirgutis 5 m. 2 mėn.

2013.10.21 09:49 (prieš 5 m.)

Aš nematau reikalo nei vaikščioti privačiai, nei "dovanėles" pakišinėti... Deja, kol mes pačios manysime, kad daugiau dėmesio gausime jei kažką duosime gydytojui - tol tie gydytojai ir ims, ir taip šią problemą tęsime, o ne ją spręsime. Kodėl niekas prekybos centro kasininkei nepalieka arbatpinigių ar kitokių dovanėlių - jei ji jus aptarnavo šypsodamasi ir mandagiai paklausdama ar turėsite centų? Gydytojai gauna užmokestį už savo darbą, tad nemanau, kad verta dar papildomai mokėti... Bent aš tokius pinigėlius atsidėčiau savo laukiamam mažyliui arba geriau tuos pinigėlius išleisti dabar kokiems nors savęs palepinimams

5. Mergaitė 5 m. 1 mėn.
    Berniukas 14 m. 2 mėn.

2013.10.21 10:08 (prieš 5 m.)

Tai taip čia šia tema galima diskutuoti ir pabaigos niekada nebūs. Bet jei norisi to dėmesio? Kodėl gi jo nenusipirkus?

6. mergaitė 4 m. 7 mėn.
    mergaitė 8 m. 1 mėn.
    mergaitė 10 m. 7 mėn.

2013.10.21 10:40 (prieš 5 m.)

Mano gydytojas ir nemokant geras, bet žinau, kad labai jam patinka kanos gauti Neduodu, tik kai jau gimė mano mergytės, atsidekodama atnesiau dovanėlę savo nuožiūra. Bet va, kai nori pafilmuoti savo leliuka, tai nedraudė, bet galėjo būti ir malonesnis, pakomentuoti.. O sėdėjo nugarą atstatęs, dirbo savo darba- susirase duomenis iš ekrano ir tiek.. Įsivaizdavau, kad galetu bent keliais žodžiais papasakoti, kas ten ekrane.. Jei eitum privačiai, turbut mielai papasakotų.. Aišku, kiekvienąkart už vizitą mokėti labai brangu...nelabai malonu už menka apžiūra duoti ir duoti pinigus

7. Mergaitė 5 m. 1 mėn.
    Berniukas 14 m. 2 mėn.

2013.10.21 10:57 (prieš 5 m.)

Tai manau pati atsakei į savo klausimą

8. Džiaugsmas 2 m. 11 mėn.
    Spirgutis 5 m. 2 mėn.

2013.10.21 15:08 (prieš 5 m.)

irmosius123 parašė:
    Tai taip čia šia tema galima diskutuoti ir pabaigos niekada nebūs. Bet jei norisi to dėmesio? Kodėl gi jo nenusipirkus?

Dėmesio visada iš vyro galima išsireikalauti ir nereiktų pinigų mokėti ale, juk kiekviena darome taip, kaip norime ir niekas mums nesugebėtų įrodyti, kad reiktų daryti kitaip

1
  9. 2013.10.24 19:38 (prieš 5 m.)

Sveikos busimos mamytes

Pries kelias dieneles pamaciau musu taip isvajotus II

Taigi noreciau, kad priimtumet mane i savo bureli leliuka planuojam susilaukti 2014 liepos pradzioje Bus musu pirmagimis, todel labai smagu butu jei pasidalintumet viskuom ka zinote Beje su TD pagalba ir pastojau

2
  10. Mergaitė 5 m. 1 mėn.
    Berniukas 14 m. 2 mėn.

2013.10.24 20:00 (prieš 5 m.)

Ieva995 parašė:
    Sveikos busimos mamytes

Dideli sveikinimai prisijungus į mūsų būrelį. O kas tas TD?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras