2015 m. Birželio mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. Jaryna
    2018.01.21 17:10 (prieš 6 mėn.)

Danila 13 m. 6 mėn.

2018.01.21 17:10 (prieš 6 mėn.)

seimynele123 parašė:
    Tai ligoninej klausiau ka galeciau duoti nuo gerkles, ar ausu. Tai sake kolkas gauna antibijotika stipru kuris paliecia ir gerkle, ir ausis ir kolkas stipresniu ner…

Būtinai nueikite. Nes seip gerent antibiotika temperatūra neturėtų kilti, nebent netinka antibiotikas.

2. 2018.01.21 19:24 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.21 19:24 (prieš 6 mėn.)

Jaryna parašė:
    Būtinai nueikite. Nes seip gerent antibiotika temperatūra neturėtų kilti, nebent netinka antibiotikas.

Taip jau yra buve, kai gulejo su plauciu uzdegimu. Gulejo po lasaline ir antibijotikus leido ir temperatura buvo 38.3 tai nustebus gydytoja ir sesute buvo.

3. Rūtelėlė
    2018.01.21 20:14 (prieš 6 mėn.)

Samanta 3 m. 1 mėn.
    Kamilis 6 m.

2018.01.21 20:14 (prieš 6 mėn.)

seimynele123 parašė:
    Taip jau yra buve, kai gulejo su plauciu uzdegimu. Gulejo po lasaline ir antibijotikus leido ir temperatura buvo 38.3 tai nustebus gydytoja ir sesute buvo.

Duokit papildomai nuo temperatūros, jei matot, kad reikia.. nors jei iki 38 nekyla, tai gal ir nereikia

4. 2018.01.21 22:12 (prieš 6 mėn.)

Popkorniukė 3 m. 2 mėn.

2018.01.21 22:12 (prieš 6 mėn.)

Vaje, sveikatos jums...mes irgi ka tik po ligonines...praeita penktadieni, norejau nuvest pas infektologe, nes jau man ilgokai kakojo kazkaip skystokai ir po 3 kartus per diena, jau po kaledu prasidejo, vel geriau, vel tas pats, kol ta penktadieni jau ir gleiviu atsirado kakutyje...nuvaziavom pas seimos gydytoja, deja jos jau nebuvo, tada nuvaziavom pas infektologe sako nepriims be siuntimo, eikit i priimamaji, tai nusileidom iki priimamojo, apziurejo, sako ne kaip atrodo, tokia sublogusi, tai pagulde i skyriu, palasino lasiniu kelias dienas, gliukozes, pirmadieni paleido, infekcijos nerado, grizom namo, ismaudziau paguldziau miegot, o ji pradejo vemti, dar laukiau, gal sakau skrandukas tik sustojo, bet deja, veme kokius 5 kartus, nakt8 vel isvaziavom i priimamaji, pasirodo noro virusas, greiciausiai ten ligoninej ir pasigavom, ta pragulejom iki sio sestadienio, kas dien lasines, gliukoze, nes nieko ji man nevalge, uzkilusi ir temperatura buvo...na bet jau namie, ir geriau, ir valgo...sveikatos maziukams ir mamoms stiprybes :*

5. nerilyte
    2018.01.22 05:33 (prieš 6 mėn.)

Broliukas 3 m. 2 mėn.
    Mūsų saulės spindulėlis 4 m. 11 mėn.

2018.01.22 05:33 (prieš 6 mėn.)

Sveikatos maziukams! As del to ir bijau vezt i priimamaji,kad neguldytu,jei nera tukrai didelio reikalo,o tik stebejimui. Nes tikrai ne viena atveji zinau,kai po paros paleidzia,nes nieko rumto ir nebuvo,o po dvieju dienu sugrizta,nes per ta para ligoninej kokia bjaurasti pasigauna Nesirkim,mamytes ur vaikuciai ;) linkiu is visis sirdies!

3
  6. 2018.01.22 06:11 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 06:11 (prieš 6 mėn.)

Man priimamajam siule arba gulam, arba guldom i skyriu lasinam lasines darom tyrimus ir gal vakare namo, o jei blogiau tai grysit. Tai as emiau varianta iskart gultis. Man ir paciai ramiau kada vaikas po daktaru prieziura.
    As nezinau kaip kitos mamos i tokius dalykus ziuri bet as buvau laibai pikta: ta pacia diena kai pagulde mus tai pagulde ir kita mergyte su teciu, kadangi mama neturejo stazo bileteniui gauti. Kaip galima i viena palata guldyti vyra ir moteri !!! Via pirmas dalykas. O antras dalykas tai kai mama ateina aplankyti savo vaikuciu, ir visa spoguojanti. Suprantu tavo vaikas ir visa kita, bet vaikas su tevu ne su svetimu zmogumu. Ir ateiti i ligonine begancia nosimi, kad ir vandeneliu ( nors mamai labai net be vandenelis buvo). Juk pati papildomai atnesi bacilu. Ir plius ir jos vaikas ir mano karsciuojantys po lasalinem. Zodziu nelabai man sio atostogos ligoninej patiko.
    Man po tos ligonines irgi kabinasi kazkas i gerkle, bet as vaistu vaistu, gal nieko neisaugs

7. 2018.01.22 11:28 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 11:28 (prieš 6 mėn.)

Nu buvom siandien pas savo daktare. Siandien tempes nebuvo ir kolkas nera. Nieko ji nepasaje ko as negalejau nuspeti. Kadangi mes po stebejimu, ir geriam vaistua kokie priklauso, tai jokiu kitu papildomai nereikia. Dabar eisim penkadieni, iskart krauja padarysim kad zinotume kaipkas.

8. nerilyte
    2018.01.22 11:32 (prieš 6 mėn.)

Broliukas 3 m. 2 mėn.
    Mūsų saulės spindulėlis 4 m. 11 mėn.

2018.01.22 11:32 (prieš 6 mėn.)

seimynele123 parašė:
    Man priimamajam siule arba gulam, arba guldom i skyriu lasinam lasines darom tyrimus ir gal vakare namo, o jei blogiau tai grysit. Tai as emiau varianta iskart gult…

Gal laisvų palatų nebebuvo, jei taip suguldė. Na aš tokiu atveju tikrai nebijočiau paklaust sesučių - kaip čia taip. Kiekvienas už save turi kovoti. O vat dėl sloguojančių lankytojų - irgi pasakyčiau. Lankyti galima, bet tam yra apsaugos priemonės - veido kaukės. Personalas turi reikalų pakankamai, tad kiekvieno lankytojo ir nesužiūri, ar sergantis, ar sveikas. Reikėjo tiesiai tai mamai pasakyti. Juk galima tai padaryti draugišku, susirūpinusiu tonu " Oj, Jūs irgi sergat? Gal paprašykit sesučių - duos apsauginę kaukę, kad mūsų mažutės dar labiau neužsikrėstų". Tokie dalykai suveikia labiau, nei pikti nepatenkinti nebilūs pašnairavimai.
    Linkiu daugiau ne tik tokiose situacijose neatsidurti, bet ir ligoninių išvengti

1
  9. 2018.01.22 11:42 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 11:42 (prieš 6 mėn.)

nerilyte parašė:
    Gal laisvų palatų nebebuvo, jei taip suguldė. Na aš tokiu atveju tikrai nebijočiau paklaust sesučių - kaip čia taip. Kiekvienas už save turi kovoti. O vat dėl slogu…

Pirmom dienom palatu tusciu nebuvo, o ir pagulde i viena kadangi panasus simptomai vaiku buvo. Po keliu dienu atsilaisvino viena viengule palata, taciau tecio ten neperkele. O kad mama su baisia sloga, ir serganciai atrode tai manau ir pati daktare mate, kadangi kai ji vizituodavo budavo ir mama. Kazkaip galvojau gal pats jos vyras pasakys jog kauke uzsidek arba kazkaip, bet nieko. Nu zodziu kita karta, tikiuosi tokio nebus, busiu piktesne ? O kas liecia patekimus i ligonines tai niekada nesakau niekada ?

10. 2018.01.22 12:13 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 12:13 (prieš 6 mėn.)

Biski pikta buvo siandien ant savo daktares. Apziurejo viena ausyte, paskui kita ir sako sitoj tuoj bus kamstis. Nu tai blemba nuvesk i procedurini ir pravalyk, as juk nematau. Atrodo tas ausyte vos vos tik pravalau kaip ismaudau ir viskas. Nu ryt kai busim pas LOR tai paprasyisiu kad pravalytu.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras