2015 m. Gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2017.02.07 00:26 (prieš 2 m.)

zakule parašė:
    Labas mielos mamytes, kaip jusu vaikuciai geguzinai auga pasirodom gal tai mano abu geguziniai

Vau kokie plaukai!!!!!!

3
  2. 2017.02.07 00:28 (prieš 2 m.)

Dar mamytes čia man toks klausimas iškilo, ar jau turit apgamų?
    Mums toks keistas dalykas atsitiko, atsirado Snd kaklo ir pilvuko apgamukai ir šiandien dingo... nesuprantu.kaip taip galejo atsitikt.

3. 2017.02.08 22:16 (prieš 2 m.)

Labas mamytes, kaip jums sekesi puoduko reikalai? mums jau metai ir astuoni menesiai jau savaite kaip ant puoduko pratinames bet nieko nesigauna. Jau snd net i nevilti puoliau. Niekaip nepasipraso nubega i kita kambari ir pisioja kakoja o ant puodo neseda savo noru.

4. 2017.02.08 23:13 (prieš 2 m.)

Aurika26 parašė:
    Labas mamytes, kaip jums sekesi puoduko reikalai? mums jau metai ir astuoni menesiai jau savaite kaip ant puoduko pratinames bet nieko nesigauna. Jau snd net i ne…

Normalus vaikas,ko čia panikuot? Supras ir prašysis ant to puodo.

1
  5. 2017.02.08 23:34 (prieš 2 m.)

amiunte parašė:
    Normalus vaikas,ko čia panikuot? Supras ir prašysis ant to puodo.

O kaip jums sekasi puoduko reikalai?

6. 2017.02.09 19:29 (prieš 2 m.)

O as prievarta nesodinu, atsiseda pats ir po 5 s atsistoja, sekmingai naudojam sauskelnes, manau dar jam ne laikas.

7. Lėja 6 m. 9 mėn.

2017.02.10 09:43 (prieš 2 m.)

Aurika26 parašė:
    Labas mamytes, kaip jums sekesi puoduko reikalai? mums jau metai ir astuoni menesiai jau savaite kaip ant puoduko pratinames bet nieko nesigauna. Jau snd net i ne…

Mes dar irgi nemokam, sodinau nuo pusės metų, būdavo etapai kai sėdėjo ir kai ne .Prieš kokį mėnesį dar pasodindavau, viską padarydavo, o dabar niekaip nepasodinsi, nes 5s Ateis laikas ir išmoks. Mano dukra irgi gegužinukė, tai išmokom ant puodo daryti vasarą, kai suėjo 2 metukai ir į darželį atėjus jau nereikėjo pamperso, tai ir su sūneliu taip pat darysim Nors kartais tenka matyt atvejų, kad ir 4 metų vaikai su pampersais, tai irgi turbūt reiktų jaust ribas kada vaikui laikas pereit prie normalių apatinių

8. 2017.02.10 10:48 (prieš 2 m.)

Aurika26 parašė:
    O kaip jums sekasi puoduko reikalai?

Visaip. Būna,kad pasodinu ir padaro,būna,kad nesėdi. Nėr dar suvokimo,kam ir kada tas puodas reikalingas.

9. 2017.02.18 20:26 (prieš 2 m.)

Maniskis sedi, kai pasodinu, ir padaro, bet pats dar nesipraso, aktuali tema ir man dar anksti, niekada neverciau sedeti, nebariau, kai i kelnes padaro, tiesiog manau kantrybes reikia ;)

10. 2017.03.13 10:33 (prieš 1 m.)

Egluuteee parašė:
    Dar mamytes čia man toks klausimas iškilo, ar jau turit apgamų?
    Mums toks keistas dalykas atsitiko, atsirado Snd kaklo ir pilvuko apgamukai ir šia…

Labas mano mazasis jau gime su apgamu ir gan nemazu ant nugarytes.speju kad del to jog kaip laukiausi man ykando suniukas y nugara(toks keistas atvejis buvo) ir butent toj vietoj pas jy apgamas yra?☺

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras