2015 m. Gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2017.04.11 22:19 (prieš 2 m.)

Drugelyt parašė:
    Mums irgi dygo antri kruminiai, tarpais buvo tokia temperatura sukilus

o kitiems dantukams dygstant irgi buvo? nes mum nei su vienu nebuvo

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.04.12 08:38 (prieš 2 m.)

vasare10 parašė:
    o kitiems dantukams dygstant irgi buvo? nes mum nei su vienu nebuvo

Nebūdavo anksčiau temperatūros... irgi spėliojau iš kur tokia kvaila temp. Buvau likus namie su ja stebėti ar toliau nekils ar neišryškės kiti sirgimo požymiai... bet va iki šiol karts nuo karto pakyla

3. 2017.05.16 15:34 (prieš 2 m.)

Sveikos mamytes;) ar jusu mazyliai jau sneka? Gal kas zn kaune lokopeda?

4. Mažiausiasis 4 m. 1 mėn.
    Mazylis 11 m.
    Vyresnėlis 18 m. 6 mėn.

2017.05.16 16:00 (prieš 2 m.)

Bistriuke parašė:

Maniškis šneka, ir labai daug. Bet juk tas kalbėjimas visiems skirtingai ateina. Mes lankom darželį, tai turi daug įtakos. O jūsų visai nieko nesako? Juk kažką savo kalba šneka? Bet konsultacija pas logopedą nepamaišys.

5. 2017.05.16 17:24 (prieš 2 m.)

Bistriuke parašė:

Ar tikai reikia? mano irgi savo suomių kalba varo,niek nesuprantam su vyru... bet aš dar palauksiu

1
  6. 2017.05.16 22:53 (prieš 2 m.)

jurgitazvi parašė:
    Maniškis šneka, ir labai daug. Bet juk tas kalbėjimas visiems skirtingai ateina. Mes lankom darželį, tai turi daug įtakos. O jūsų visai nieko nesako? Juk kažką savo…

jurgitazvi parašė:
    Maniškis šneka, ir labai daug. Bet juk tas kalbėjimas visiems skirtingai ateina. Mes lankom darželį, tai turi daug įtakos. O jūsų visai nieko nesako? Juk kažką savo…

Mes I darzeli neinam. Bet pagal savo amziu as galvoju. Kad gal kiek per mazai snekam. Nes jau dauguma dvieju metuku vaikuciai sneka sakinukais arba aiskiai kt aplinkiniams suprantamais zodeliais.

7. 2017.05.16 22:55 (prieš 2 m.)

O mes va ofonautu kalba daugiau. Tai va ieskau logopedes. Nes ja nera taip paprasta rast;)

8. 2017.05.17 16:29 (prieš 2 m.)

Bistriuke parašė:
    O mes va ofonautu kalba daugiau. Tai va ieskau logopedes. Nes ja nera taip paprasta rast;)

O į darželį eisit? Mano nuo rugsėjo pirmos keliaus į daržą,jei ten nepradės nirmaliai kalbėti,tai tada jau ieškosiu pagalbos. Kol kas be panikos

9. Berniukas dobiliukas 4 m. 1 mėn.
    Mergytė uogytė 6 m. 5 mėn.

2017.05.17 16:41 (prieš 2 m.)

Be 3 metų net neverta pradėti su logopedais darbo. Geras logopedas jums patvirtins...

2
  10. 2017.05.17 22:47 (prieš 2 m.)

Silke parašė:
    Be 3 metų net neverta pradėti su logopedais darbo. Geras logopedas jums patvirtins...

Va va,ir aš taip manau.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras