2015 m. RUGSĖJINUKŲ mamytės :) (Archyvas iki 2016.10.18)

1. :) Luknė 3 m. 8 mėn.
    iskeliavo i dangu 4 m. 8 mėn.

2016.10.18 08:31 (prieš 2 m.)

1emona parašė:
    Laba. Aš grūdinę košę duodu maždaug pusantros valandos iki migdymosi. O prieš miegą dar mp patraukia.

Aisku.bet pas mus nebuvo tokios dar nakties kaip si,o niekada neduodavau jokios koses,o vakar kaip tycia padaviau ir va.tai dabar neaisku,reikes tada pabandyt siandien.o kaip jum pavyksta neduot krutines nakti?manoji buteliuku neima,tai nezinau kaip reikes nuo mp atpratint,nes as tik nakciai maitinimus palikus

2. Mažasis berniukas 1 m. 11 mėn.
    Didydis berniukas 3 m. 9 mėn.

2016.10.18 09:42 (prieš 2 m.)

jolkute56 parašė:
    Aisku.bet pas mus nebuvo tokios dar nakties kaip si,o niekada neduodavau jokios koses,o vakar kaip tycia padaviau ir va.tai dabar neaisku,reikes tada pabandyt sian…

Na manau kose nera toks blogis, kaip pvz guliasas pries miega.. Mano drauge sako, gi vyra auginu, tai pries nakti rimto maisto vaikui duoda

Ir as tik naktim jau maitinu. Maniskis uzmigdavo tik su krutim nakciai, kai pabusdavo irgi krutis ir pas save i lova gildydavau. Tai nusprendziau to nebedaryt ir kruties i buteliuka nekeist. Pries miega maitinu ne miegamajam, kalbinu, kad neuzmigtu. Pavalgo, tada jau migdau. Pirma vakara buvo beveik valanda verksmu ir nusiraminimu. Nesiojau, raminau ir galiausiai uzmigo. Nakti pabudo ir vel supavimai, biski verksmo, ir uzmigo. Buvau nusprendus nakti maitint apie 4val. Tai taip ir dariau pirma nakti. Antra vakara uzmigo beveik be verksmu ir stebuklingai ismiegojo iki 5! Tada pamaitinau ir supratau, kad ir ta 4val jis dar nera alkanas. Tai dabar duodu apie 5. Bet vis tiek pabunda jis apie 2, 4-5, tada jau apie 7-8. Bet tai geriau nei kas kokia valanda-pusantros, nes paskutiniu metu taip jau buvo..

3. 2016.10.18 10:17 (prieš 2 m.)

jolkute56 parašė:
    Sveikos.pries kiek valandu iki miego,duodate valgyt ir ka duodate savo vaikuciams?

19val vakariene, 20val pm ir 21val miegot

4. :) Luknė 3 m. 8 mėn.

2016.10.18 10:19 (prieš 2 m.)

1emona parašė:
    Na manau kose nera toks blogis, kaip pvz guliasas pries miega.. Mano drauge sako, gi vyra auginu, tai pries nakti rimto maisto vaikui duoda

Tai va va,manoji kas 1h kas 1.5h keliasi nakti istisai

5. 2016.10.18 10:33 (prieš 2 m.)

Svajoju apie tą dieną, kai galėsiu pasakyti, kad mano vaikas pavalgė gerai. Apie tokius dalykus kaip guliašas, tik pasvajoti. Sriubą spjauna bet kokią,žalių daržovių nei artyn, mėsą su daržovėm tik sutrintas valgol ir jei apgaunu, pradžioj pamaišydama su kokia obuolių namine tyrele. Nevalgiukė visai. Darželio maisto nei artyn, kai tuo tarpu kiti vaikai šaukštus įsitvėrę laukia. Neįsivaizduoju, kaip persilauš. Vakar pusryčiams buvo grikių dribsnių košė su kriauše plius geležis, tada į darželį, ten prieš pietų miegelį pm buteliukas su folio rūgšties miltukais (prieš dienos miegelį visi darželio vaikai pavalgo pietus, o maniškė nei artyn), po miegelio atsisakė ir mano įdėto maisto, ir darželio siūlomo. O vat bananą iš kito vaiko atėmus visą sutaršė. Tik apie 17 val jau namie kokius 70 ml daržovių ir mėsos košės sumaitinau plius žuvų taukai ir po poros val šiek tiek kruopų. Prieš miegą mp buteliukas. Neįsivaizduoju, iš kur pas mano vaiką gražūs apvalūs žandai. Nors pediatrė sako, kad dėl mažakraujystės balta ir greit situacija ne pagerės, teks ilgai dirbt geležim. O ką duodate vaikam imuniteto stiprinimui, ar ketinate duoti, ar žinote kokį gerą vitamininį sirupą? Vaistinėse nuo pasiūlos galva gali susukti, bet kaip tokioje gausybėje gerą daiktą atsirinkt?

va mano princesė darže eismą reguliuoja

7
  6. :) Luknė 3 m. 8 mėn.

2016.10.18 14:27 (prieš 2 m.)

Nu tikrai neatrodo nevalgiuke.grazi mergaite.o del gelezies 2 buteliukus sudaviau Ferum lek sirupa pake hemoglobina.manoji irgi balta buvo.sriubos nevalgo irgi,nebent i kose viskas bus sutrinta

1
  7. 2016.10.18 16:51 (prieš 2 m.)

jolkute56 parašė:
    Nu tikrai neatrodo nevalgiuke.grazi mergaite.o del gelezies 2 buteliukus sudaviau Ferum lek sirupa pake hemoglobina.manoji irgi balta buvo.sriubos nevalgo irgi,nebe…

va va. visi kas pažiūri, netiki, kai sakau, kad nevalgo. šiandien darže auklėtojos vėl klausė, kaip ją pamaitinu. per visą dieną tik pusę banano....

8. 2016.10.18 17:15 (prieš 2 m.)

garbaniukevaida parašė:
    Svajoju apie tą dieną, kai galėsiu pasakyti, kad mano vaikas pavalgė gerai. Apie tokius dalykus kaip guliašas, tik pasvajoti. Sriubą spjauna bet kokią,žalių daržovi…

Koks jūsų hemaglobinas kad gelezi duodate? ar duodate atsargiai? Žinote kad nuo jos dantys susigadina?

1
  9. 2016.10.18 17:15 (prieš 2 m.)

kurilovic.diana parašė:
    Na bet kai persimetė į akis tai manau Jau reiktų neuždelsti. Plius jokios priemonės nepadėjo. O kaip praplauti?

Aš su gumine pompyte arba galima su švirkštuku (šis variantad maniškiui netinka, nes jis lb muistosi).

resevi parašė:
    Isiterpsiu,tokiu tirpaliuku galima sudeginti vaiko nosytes gleivine.Tai tas pats juros vandenukas.Tokiu tirpalu mane dar a.a.mociute gyde,bet musu pediatre pasake,k…

Taip, žinau, kad negalima piktnaudžiauti. Aš porą dienų po kartelį ryte praploviau ir to pakako. Daugiau nelindau - nes sloga kaip mat aprimo. O tirpaliukas gaunadi tikrai silpnas - pati ant savęs bandžiau prueš tai be kartą. Jokio graužimo.
    P.s.kai dar buvom visai leliukai, mums mūsų seselė rekomendavo irgi naudoti tą druskos tirpaliuką.

10. 2016.10.18 17:19 (prieš 2 m.)

agna09 parašė:
    Koks jūsų hemaglobinas kad gelezi duodate? ar duodate atsargiai? Žinote kad nuo jos dantys susigadina?

hg 88...tai abejoju, ar galima svarstyti klausimą - duoti ar neduoti.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.