2015 metų LAPKRITINUKŲ širdelės (Archyvas iki 2015.10.05)

1. Liepa 2 sav.
    Domantas 3 m. 1 mėn.

2015.02.23 15:35 (prieš 3 m.)

Sveikos būsimos lapkritinukų mamytės!

Junkimės diskusijoms
    Juk kūdikio laukimas toks nuostabus laikotarpis.

Nėštukių sarašėlis:

1. Linuke. Gimdymo data lapkricio 1 d. Kauno raj. Antras leliukas
    2. -sima- is siauliu, antras vaikelis, gimdymo data lapkricio 1 d.
    3. Eleonore. Gimdyti lapkričio 2 d. Antras vaikelis.
    4. Daudra117, numatoma data lapkricio 3d. is Norvegijos Pirmas lelius.
    5. Vilma89. Gimdymo data - 11.03. Pirmas vaikutis.
    6. Amateja, 23 m., lapkricio 4 d. gimdymas, pirmas vaikelis.
    7. Leliuko laukimas. Gimdymo data lapkricio 5d. Kaunas. Antras leliukas.
    8. Dzidzia, Švedija, pirmas lelius, planuojamas gimdymas lapkričio 5 d.
    9. Mrs. - gimdyti lapkričio 7d., Vilnius. Pirmas vaikelis
    10. Simonsita, Norvegija, pirmas nestumas, lapkričio 7d.
    11. Icte_1, antras vaikiukas. Numatoma gimdymo data lapkricio 10 d.
    12. Lilenute, 29 m. antras vaikelis.
    13. Gruntera, 25 m. is Siauliu, treciasis vaikelis.
    14. Zaneta, 26 m. Gimdymo data lapkričio 3. Is norvegijos
    15. Gretaxs (Greta), 24 m. Lapkričio 6 d. Kaunas.
    16. Egle, trecias vaikelis, data lapkricio 11, Chicaga, USA.
    17. Mama Bo, 34m, trecias vaikelis, lapkricio 23 UK.
    18. DoveK, 34 m, antras vaikelis Gimdymo data lapkričio 10d. Kaunas.
    19. Indriusita, 30m, antras vaikelis,lapkricio 20d. Mazeikiai.

2015 metų LAPKRITINUKŲ širdelės (Archyvas iki 2015.06.11)

2. 2015.06.11 13:46 (prieš 3 m.)

mango628 parašė:
    as tai iki 4menesio ejau kas dvi savaites, tai man nuotraukas pastoviai ir dare (viskas buvo gerai siaip ) , o dabar kas menesi jau einu, bet visada daro echoskopa …

tai va,ir man keista..Daktare tokia tik pilva atsigulus paspaudineja,ir viskas paleidzia nezinioj...Ar auga ar neauga ar sveikas ar ne...Na zodziu jei kitos labai laimingos besilaukdamos tai apie save galiu pasakyti priesingai,vien stresas,nervai,vakar isvis jau toks jausmas kad depresija prasideda,nieko visiskai nenoriu,puse dienos praverkiau...Siaubas kazkoks...

3. Dukryte 6 m. 7 mėn.

2015.06.11 13:52 (prieš 3 m.)

sveikos snekate ape svori,tai mano ugis 171,o pries nestuma sveriau 54. Dabar jau visas cielas 60 ,tai reiksiasi +6 ir nezinau is kur jis taip auga. Valgau tikrai kaip ir anksiau,pries tai dar vemiau,dabar jau vemimai rimsta,bet kartais dar pasitaiko. Tikrai nenoreciau virsyti +12na maximum +15 per nestuma,bet abjoju kaip cia mums pavyks. Juk ne as metas dietintis .
    Su pirmuoju per visa nestuma turejau tik +9,o kai gime mazoji buvo like +4 tai jie taip ir buvo uzsilike iki sio nestumo,ns nepergivenau del ju,o net dziaugiausi,kad moteriskiau atrodziau.
    Na o po sio tai tikrai matau teks susiimti i rankas....

4. Austeja 3 m. 3 sav.
    Giedrius 7 m. 5 mėn.

2015.06.11 14:58 (prieš 3 m.)

Man vis juda kazkas;)) toks jausmas fainas:)) pakutena apacioj pilvo:))ryt eiisiu pqs gine gal pasak kas bus;) gal foto padarys;)

5. Gabrielė 8 m. 7 mėn.

2015.06.11 15:41 (prieš 3 m.)

alicija20 parašė:
    tai va,ir man keista..Daktare tokia tik pilva atsigulus paspaudineja,ir viskas paleidzia nezinioj...Ar auga ar neauga ar sveikas ar ne...Na zodziu jei kitos labai l…

sveika, nesinervuok, viskas ten gerai, auga sveikas ne visom daro echo tiek daug, siaip sako nera gerai daznai ji daryti, aisku, buna visokiu atveju... o jum jei kas neaisku, pati paklauskit, nes ginekologe juk ne radijas, pasako tik esminius dalykus, jei niekas neklausia nieko, o paklausus nemanau, kad nepasakytu.. as saviskes visada paklausiu kas man rupi, visada atsako

6. 2015.06.11 16:22 (prieš 3 m.)

irmage parašė:
    sveika, nesinervuok, viskas ten gerai, auga sveikas ne visom daro echo tiek daug, siaip sako nera gerai daznai ji daryti, aisku, buna visokiu atveju... o jum jei…

na klausiau del galvos skausmo, bet sulaukiau tik tokio atsakymo-kraujo spaudimas tai normalus, ko cia tau ja skauda? nei patarimo nei nieko daugiau ir neisgirdau... o juk ir vaikas man pirmas ne penktas kad zinociau kas kaip turi buti, o kai atsako daktare taip tai ka zinau.... ne radijas o sita net elementariu dalyku nepasako, tik kaip jautiesi, parodyk pilva, ateik po menesio.

7. Gabrielė 8 m. 7 mėn.

2015.06.11 16:48 (prieš 3 m.)

alicija20 parašė:
    na klausiau del galvos skausmo, bet sulaukiau tik tokio atsakymo-kraujo spaudimas tai normalus, ko cia tau ja skauda? nei patarimo nei nieko daugiau ir neisgirdau..…

tuomet gal metas pakeisti ginekologe? man kai skaudedavo galva, as buvau atradus ta rusiska "zvaigzdute", ja pasitepdavau smilkinius ir apmazedavo skausmas, nes nestumo metu negalima gerti bet ko, zinau kai laabai skauda, tai daktare buvo sakius isgerti ibuprom, bet aisku juo piktnaudziauti irgi manau nereiketu

8. Genadij 2 mėn.
    dukryte♥♥♥Jekaterina 3 m. 2 sav.
    Polina 7 m. 6 mėn.

2015.06.11 17:04 (prieš 3 m.)

spigle parašė:
    Man vis juda kazkas;)) toks jausmas fainas:)) pakutena apacioj pilvo:))ryt eiisiu pqs gine gal pasak kas bus;) gal foto padarys;)

tai foto paprasysi duos gi as ir dabar po men net i echo eisiu ilgai laukt ale ka padarysi butu ankciau uzrase anksciau negalim mes

9. 2015.06.11 17:15 (prieš 3 m.)

irmage parašė:
    tuomet gal metas pakeisti ginekologe? man kai skaudedavo galva, as buvau atradus ta rusiska "zvaigzdute", ja pasitepdavau smilkinius ir apmazedavo skausmas, nes nes…

o as kiekviena ryta pabundu su plystancia galva... tai juoda kava geriu,vaistu dar negeriau nei karto. o kas cia per zvaigzdute?
    Baisu ja keist, nes is draugiu kurios turi leliukus negirdejau apie jokia daktare geru atsiliepimu. Gal su manim daktare tokia nes vokelio nenunesiau? bet ir nesulauks.

10. 2015.06.11 17:23 (prieš 3 m.)

alicija20 parašė:
    na klausiau del galvos skausmo, bet sulaukiau tik tokio atsakymo-kraujo spaudimas tai normalus, ko cia tau ja skauda? nei patarimo nei nieko daugiau ir neisgirdau..…

Man tai daktare del galvos kai klausiau iskart paklause kiek geriu vandens ta diena kai skauda gerk daugiau tikrai greiciau prais, bent man tai padeda ir tkrai kai tik maziau geriu tuoi ant galvos pajuntu

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.