2015 metų SPALIUKAI

Komentuoti
  1. Mimm
    2017.10.20 09:54 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 09:54 (prieš 1 mėn.)

GiedreMac parašė:
    Joo, nauja tai vos nedvigubai. Buvau tobi apziuret irgi is mm, tai tokia baisia parode, ir dar 95€ norejau. Kita ryta kazkaip vel uzejau ir pokst, guli ta axiss kat…

O kiek yra padėčių miegojimui? Ta prasme, ar daug atsilenkia?

2. 2017.10.20 09:57 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 09:57 (prieš 1 mėn.)

Mimm parašė:
    O kiek yra padėčių miegojimui? Ta prasme, ar daug atsilenkia?

5, bet pati gulsciausia padarius tai tik siek tiek atsilosia. Pilnai tikrai nepasiguldo. Bet mum jau nereik pasnaust uzteks, o miegot jau nebenori masinoj

3. Možena
    2017.10.20 10:01 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 10:01 (prieš 1 mėn.)

RokulioMama parašė:
    nu blemba.... jau antra mama cia rasot kad del galvos skausmo ligoninej buvot :/

Man visa para skaudejo ziaurai galva namie tada nieko neturejau galvoju pakentesiu bet tada nakti uzmigt negalejau toks galvos skausmas buvo tad ryte paskambinau ginei sake butinai ateit tai tada pagulde i ligonine ir parase kad gresiantis persileidimas o tada man buvo 18 sav apsiverkiau bet gine pasake kad parase tokia net isvada kad paguldytu i ligonine o ten echo padare ir pasake kas gimdos tonusas padidejas ir 4 ar 5 dienas gulejau ir lasalines lasino, gal nueikit visdelto pas gine ar savo seimos daktare

4. 2017.10.20 10:03 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 10:03 (prieš 1 mėn.)

GiedreMac parašė:
    Joo, nauja tai vos nedvigubai. Buvau tobi apziuret irgi is mm, tai tokia baisia parode, ir dar 95€ norejo. Kita ryta kazkaip vel uzejau ir pokst, guli ta axiss kati…

ai tai irgi nenauja pirkot? nu ir labai protingai d/arot mano nuomone, geriau pirkt kokybiska daikta geros bukles kokio vieno vaikucio sedeta, nes ta kedute dar 5vaikams tarnautu jei priziurima aisku, nei kad nauja ir moket kosmosa, arba pirkt bitik nauja bet nezinomos firmos lengva kaip kartona, saugumo neaisku kiek nes net neistirta, bitik nauja ir uz kokia 40eu... taip daro mano viena pazistama seima, uzsako viska is pigu lt pigiausia, nes nepaslenka ieskot per kitur

5. 2017.10.20 10:09 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 10:09 (prieš 1 mėn.)

RokulioMama parašė:
    ai tai irgi nenauja pirkot? nu ir labai protingai d/arot mano nuomone, geriau pirkt kokybiska daikta geros bukles kokio vieno vaikucio sedeta, nes ta kedute dar …

Taip ir mes galvojom. Kas tai kedutei gali nutikt? Na bus paterlinta, bet saugumo tas neitakoja. Mes turim ta pigia, aga design, pirkom ja del to kad pilnai pasiguldo. Tai po vieno vaiko jau ner i ka ten ziuret. Mazajai dar tiks laikinai, poto irgi rimta pirksim. juabiau kad galima tikrai rasti ir mazai devetu ir uz gera kaina.

6. 2017.10.20 10:20 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 10:20 (prieš 1 mėn.)

GiedreMac parašė:
    Taip ir mes galvojom. Kas tai kedutei gali nutikt? Na bus paterlinta, bet saugumo tas neitakoja. Mes turim ta pigia, aga design, pirkom ja del to kad pilnai pasigul…

Musu tobi buvo pilnai isplauta, ir naujesnio dizaino, vazineta vieno vaiko 1.5metu ir tai sake tik savaitgaliais retai ir plius su apsauginiu uzvalkaliuku, tai atrode lyg nauja

7. 2017.10.20 15:00 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 15:00 (prieš 1 mėn.)

uzvesiu sena tema, bet kokius vezimelius rekomenduotumete is patirties, ar siaip zinot kad labai geras, kokybiskas? kalbu apie sportini vezima, bet kad detusi ir lopsys, vezimas turetu but erdvus, dideliam kudikiui

8. 2017.10.20 15:12 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 15:12 (prieš 1 mėn.)

RokulioMama parašė:
    uzvesiu sena tema, bet kokius vezimelius rekomenduotumete is patirties, ar siaip zinot kad labai geras, kokybiskas? kalbu apie sportini vezima, bet kad detusi ir lo…

Mes si karta issirinkom bugaboo chameleon. Lopsys nera pats didziausias, bet toliau turi viska ko reik. Lengvas, manevringas, kompaktiskas, greit susideda, persimeta rankena. As jau kai su lenkisku atsikandau tampytis tai tik sito dabar noriu

9. 2017.10.20 15:30 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 15:30 (prieš 1 mėn.)

GiedreMac parašė:
    Mes si karta issirinkom bugaboo chameleon. Lopsys nera pats didziausias, bet toliau turi viska ko reik. Lengvas, manevringas, kompaktiskas, greit susideda, persimet…

mes turejom maxi cosi elea, bet noriu kito tiesiog kitam mazyliui o jis pravazus parkuose kur nera asfalto? nes pagrinde po parkus su vezimu riededavom maciau jo ratukai priekiniai itin mazi
    ir dar idomu, kaip jo aukstis, ar patogu vezt aukstiems teveliams? nes tarkim concord irgi faini, bet labai zemi, labai zemai guli vaikas, aukšties tevams manau nelabai patogu

10. 2017.10.20 16:13 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 16:13 (prieš 1 mėn.)

RokulioMama parašė:
    mes turejom maxi cosi elea, bet noriu kito tiesiog kitam mazyliui o jis pravazus parkuose kur nera asfalto? nes pagrinde po parkus su vezimu riededavom maciau…

Rankena persimeta ir galima stumti su dideliais ratais priekyje. O ir tuos mazus galima pakeisti i bekeles ratus pripuciamus. Mano vyro brolis su zmona abu apie 180 su kapeikom, be problemu del ugio

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras