2016 m. Kauno mamytės

Komentuoti
  1. Maža Princese 3 m. 2 mėn.

2015.11.13 22:36 (prieš 3 m.)

Sveikos mamytes, priimkit ir mane ;) is Palemono esu ;) idomi bet kokia info apie renginukus, paskaiteles ir pn ;)

2. 2015.11.14 11:18 (prieš 3 m.)

RitaRa.lt parašė:
    o ar patiko? verta nueiti?

Buvo lyg 4paskaiteles, tai pati vertingiausia buvo apie mamos pieno saugojima, saldyma. Tada visai patiko apie aromaterapija, bet destytojai pritruko laiko, tai papasakojo tik puse turbut to, ka planavo. O apie persalima tema man buvo visai tokia...net nzn kaip pavadint, gal ne mano budui tiesiog. Taip, esu uz homeopatija, tad ir norejau isgirst daugiau apie ja, o ne kad vaikai serga, del nesutarimu su seimoje. Paskutine paskaita buvo apie vienos mamos gimdymo patirti, ji jau turi 4vaikucius, ir kaip save nuteikt psichologiskai gimdyt be skausmo. Manau is pirmo karto tai nelabai pavyktu....vienai is simto. Vis tik tai kas nezinoma - kelia panika, nerima ir atsipalaiduoti tikrai nera lengva

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.11.16 15:54 (prieš 3 m.)

Sveikos gyvos, šnd sužinojau, kad laukiuosi, aišku dar tik pagal internetinę skaičiuoklę 7 savaite, sakykite kada ir kur geriausiai kreiptis pas gydytoja?kad nebūtų per vėlai ar per anksti, juk db pavojingos savaitės. Aš registruota pas šeimos tai Kuršių klinikoje. Gyvenu Kaune tik metai, nelabai žinau pas ką kreiptis?

4. 2015.11.16 16:00 (prieš 3 m.)

tikita403 parašė:
    Sveikos gyvos, šnd sužinojau, kad laukiuosi, aišku dar tik pagal internetinę skaičiuoklę 7 savaite, sakykite kada ir kur geriausiai kreiptis pas gydytoja?kad nebūtų…

Galite lankytis privačiai, galite lankytis gimdymo namuose viso nėštumo priežiūrai. Tik nuo jūsų priklauso, kur labiau norisi

5. Vartotojas blokuotas

Nėnė 6 m. 5 mėn.
    Dija 15 m. 10 mėn.

2015.11.16 16:05 (prieš 3 m.)

yyzzyy parašė:
    Galite lankytis privačiai, galite lankytis gimdymo namuose viso nėštumo priežiūrai. Tik nuo jūsų priklauso, kur labiau norisi

lengviausia tai savo poliklinikoj...

6. 2015.11.16 16:17 (prieš 3 m.)

barboryte19 parašė:
    lengviausia tai savo poliklinikoj...

Drįsčiau nesutikti. Aš pati rinkausi nėštumo priežiūrą gimdymo namuose, nes ten viskas vienoje vietoje, nereikia su siuntimais lakstyt.

7. 2015.11.16 18:04 (prieš 3 m.)

Turbut nelabai i tema bet paklausiu ir cia su vaikinu mylejomes 12—13ciklo diena, o vaisingos dienos prasideda tik 14d (siandien) aisku cia skaiciavau pagal internete rasta skaiciuokle taigi dabar suku galva ar galejau uzkibti ar ne ? O begalo noreciau

8. Haroldas 6 m. 7 mėn.

2015.11.16 18:44 (prieš 3 m.)

Kadabraabra parašė:
    Turbut nelabai i tema bet paklausiu ir cia su vaikinu mylejomes 12—13ciklo diena, o vaisingos dienos prasideda tik 14d (siandien) aisku cia skaiciavau pagal inte…

Galejo uzkinbt, nes spermiukai gali isgyvent kelias dienas ir sulaukt ovuliacijos

9. 2015.11.16 18:54 (prieš 3 m.)

Kadabraabra parašė:
    Turbut nelabai i tema bet paklausiu ir cia su vaikinu mylejomes 12—13ciklo diena, o vaisingos dienos prasideda tik 14d (siandien) aisku cia skaiciavau pagal inte…

Man pasiteisino 100%

10. 2015.11.16 21:12 (prieš 3 m.)

Nu laikau kumscius kad spermiukai istvermingi ir pabus dar iki ovuliacijos

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras