2016 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.08.05)

1. 2017.09.02 11:07 (prieš 1 m.)

Sokolade parašė:
    As is pradziu pjoviau, bet ji tik zaisdavo daugiau, o dabar duodu pasiema i rankyte suspaudzia ir i burna o del tu kritimu tai ir man baisu, labai jau savim pasi…

Mano pana tai panasu, kad labai isdrasejo, atsistoja, megina eit sonu, ir pasileidzia, tipo kam cia laikytis, tai irgi su kakta visus kampus isbuciavus. ??

O gal zinot kada vaikai vienu pirsteliu turi rodyt? Mano dar nerodo. Bet suni, katina, paveiksla, veidrodi, lempa atpazista, atsisuka kai klausi. Bet pati nerodo i nieka dar.

2. 2017.09.02 11:36 (prieš 1 m.)

Egli ja parašė:
    Mamukai jūs paguoskit mane,kad mažiukai taip paprastai negali smegenų sustrenkt ar kitaip pakenkt?Nu sakiau pirksiu šalmą...Tai stotis bandė,numetė kompą su visu st…

As turiu medziagini salmiukai. Kai pradejo stotis - dejau kelias savaites. Dabar jis daug atsargesnis,salmo nebereikia. Bet kai prades vaikscioti - vel desiu. Nes gaila,kad taip trankosi

3. 2017.09.02 12:39 (prieš 1 m.)

Evva parašė:
    Mano pana tai panasu, kad labai isdrasejo, atsistoja, megina eit sonu, ir pasileidzia, tipo kam cia laikytis, tai irgi su kakta visus kampus isbuciavus. ??

Su pirštukais man rodos nuo metų tik turi rodyti.Gal dar ir vėliau.dabar tik akytėmis pažiūrėt turėtų.
    Aš taip ir įsivaizduoju,kad mama kaip visuma,bet vsivoen kartais pavydu,kai vyru taip džiaugiasi,bet normalu,jo per dieną nemato.O va su savigrauža tikrai sunku susitaikyti.
    Bet ir stipruoliai jūsų vaikučiai.Maniškis vis dar šliaužioja ir stojasi,ropoti visą laiką matau dar neketina.Apie vaikščiojimą nekalbu ☺ nors draugė sako va žiūrėk,pastumė staliuką ir pats priėjo prie jo,neliko užpakaliuku atstatytų.Tai gal galima žingsniais pavadinti,nors neskatinu.Ateis laikas ir nespėsiu gaudyti ☺
    Šilaioges ir maniukis mėgsta.Dedu į košes dažnai,bet šiaip valgyt ir vienas mėgsta.duodu perapaustą,nors gabaliukais šauniai valgo.
    Vakar labai nerami naktis buvo.Vartėsi ir zirzė.O pirmas prabudimas buvo su labai gailiu verkimu per miegus.Neqtsibudęs vaikas,bet verkia.Jaučiu pietų miegas įtakojo.Miegojo gal tik 30min.

4. 2017.09.02 13:00 (prieš 1 m.)

Evva parašė:

musiske jau rodo su vienu pirstuku. parodo i nuotraukas, i tai ka jai paduot reikia i gyvunus..taip fainai.?

del medinio stumduko tai 100% pasiteisino, taip gerai ismoko vaiksciuot su jo..

5. 2017.09.02 13:11 (prieš 1 m.)

Egli ja parašė:
    Su pirštukais man rodos nuo metų tik turi rodyti.Gal dar ir vėliau.dabar tik akytėmis pažiūrėt turėtų.

Bet znokit lbai greitai cia ir jums bus su vaiksciojimu, nes pas mus viena diena tiesiog eme ropoti pries tai net nesliauzus, po poros dienu jau atsistojo pati, o dar po poros eme po biski eit i sona, tai per savaite viska pramoko. Tik dar vaiksciojimas toks pas ja.... ? Reikia gal irgi stumduka nupirkt. Ir gal salmuka...

6. 2017.09.02 14:13 (prieš 1 m.)

Bliamba, paruosiau pietum kalakutienos pirsteliu su darzovem, po kasni atsikando ir i isterijas. Blenderiuota dar kazkiek pavalge po to. ?? Et, jauciu bus mums reikalu. ? Pavakarius ir vakariene duodu gabaliukais, palesioja biskuti, bet pietus nesuejo kazkaip. ???

7. 2017.09.02 17:32 (prieš 1 m.)

Editaaa parašė:
    Jei guldysiu 20 ar 21 val,tai kelsimes 5 ryto dar nepasiruošus aš tokiems iššūkiams pas mus visi namie eina 22val miegot,tai kažkaip anksčiau ir nesigauna net,…

Mes taip pat guldome vakare 22 val. Be to, rudenį sukaim laikrodukus atgal, tad eis 21 val., bet siaip tuo paciu metu gausis

Katty parašė:
    o pas jus saziningai pavalgo 2 kartus per nakti ir psio, daugiau kruties neima nakties metu ( ramintis, migdytis ) ?

Siaip per tuos kartus, kai pavalgo ir turetu nusiraminti, nes ir valgydama raminasi. Mes konsultavomes su gydytoja, tai sake tokio amziaus vaikuciai dazniausiai keliasi nakti ne del to, kad alknai, o del saugumo jausmo, noredami nusiraminti, noredami mamos artumo. Maniske keldavosi 4-6 kartus per nakti, nusprendem pabandyti sumazinti kruties poreikio dazni, tad kartais pabudus tiesiog pasupuodavau ir ji uzmigdavo. Taip apie savaite laiko, supuodavau arba duodavau vandenuko, paglostydavau, dabar eina miegucio 22 val., keliasi 5 ryto. Pamaitinu, tuo paciu ir nurimsta ir dar ismiega iki 8 ryto. O kodel jus pasiimat mazyle i savo lova? Pamenu pries kelis menesius jau buvote pasiryzusi pratinti prie lovytes, o dabar vis tiek imate i lova, jums reikia tvirtai nuspresti ar lovyteje miegos ar su jumis, nes ir vaikas labai jaucia ta neapsisprendima ir pats nesupranta kas su juo daroma, tai lovyteje, tai su jumis. Turi buti viena vieta skirta miegui, kur zino, kad kai paguldai, vadinasi metas mieguciui. O del kruties tai pas jus ji nuo gimimo pratus yra miegoti su krutine burnoje. Pamenu, kad nuo gimimo taip miegat. Kuo toliau, tuo sunkiau bus atpratinti, jus jai kaip ciultpukas. Ir neisivaizduoju kaip jus taip ismiegat tiek laiko visa nakti, kad kudikiui burnoj visa laika buti krutis..

8. 2017.09.02 17:56 (prieš 1 m.)

Mamos o sakykit ar gaminat ka nors is maltos mesos? Jei taip tai ka dedat, kad nesubyretu, nebutu sausa ir preska?

9. 2017.09.02 18:27 (prieš 1 m.)

Sokolade parašė:
    Mamos o sakykit ar gaminat ka nors is maltos mesos? Jei taip tai ka dedat, kad nesubyretu, nebutu sausa ir preska?

Kepkit orkaitej. As tik svogunu, zoleliu ir druskos pipiru dedu (darau visiem vienodai siek tiek druskuota varianta). Amelijai kepu tokios pailgesnes formos, kad patogiau butu.

10. 2017.09.02 18:55 (prieš 1 m.)

Sokolade parašė:

Visą mėsą kol kas malu (smulkiai sukapoju su minikapokle), nes taip lengviau sukramtyti dantenomis. Visada įdedu smulkiai sutrupinto svogūno, prieskoninių žolių (naudoju visas, kokias turiu, kol kas šviežias, rudenį/žiemą dėsiu džiovintas), visokių maltų prieskonių (pvz., muskato, cinamono, ciberžolės), kartais pipirų. Kad būtų drėgnesnė, įdedu virtų ryžių ar žalių grikių dribsnių arba įberiu džiūvėsėlių, kartais įmaišau plakto kiaušinio. Formuoju trešnės dydžio frikadeles ir troškinu nedideliame vandens kiekyje su tos dienos daržovėmis (apie 20 min.)

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.