2016 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.08.05)

1. 2017.09.04 12:12 (prieš 1 m.)

Sveikos, kas jau pirkote pirmus batukus vaikams vaikščioti lauke? Gal turite kokių patarimų ar pastebėjimų, kurie geriausi, kokybiškiausi?
    O kitas klausimas - kaip pavyko tuos batukus apauti? Mano vaikas nepasiduoda visomis jėgomis jokiems batams ? Ar pratinote pamažu, gal namie kažkiek vaikščiojo?
    Ačiū už atsakymus!

2. 2017.09.04 13:38 (prieš 1 m.)

Inga Cha parašė:
    Sveikos, kas jau pirkote pirmus batukus vaikams vaikščioti lauke? Gal turite kokių patarimų ar pastebėjimų, kurie geriausi, kokybiškiausi?

Mes turim ecco. Basutes jau matau kad isaugs tai pora kartu uzdejau namie bet atrodo kaip suo, kuriam uzdeti batai kojas aukstyn kilnoja juokingai. Pratinimui poreikio nematau, nes peda turi buti basa kuo daugiau irnilgiau. O ziema kai reikes eiti tai laukas bus idomesnis nei batai, ir kazkaip pripras.

Isgyvenom pirma diena ligoninej personalas akiu skyriuj tikrai bent siandien fainas. Ryt pakartos procedura ir paleis, nes per didelis jau vaikas sako.

3. 2017.09.04 16:00 (prieš 1 m.)

Sveikos, o mes sian antra karta buvom raidos centre. Ten sako, kad situacija gereja, bet neva mano maze per trumpa kontakta su zmonem islaiko. ?? Eisim kontrolei vel po menesio, nesimes ir filmuotos medz kaip zaidziam.
    Aisku as jau spejus visko prisiskaityt, ir kiekvienas savitumas atrodo susijes su raidos sutrikimais. Nu bet tikiuosi issivyniosim ir viskas bus ok.

Tuo paciu klausimas apie maista - maniske eme valgyti vel normaliai po ano karto, bet panasu kad pietums pripazista tik blendinta kose. Pora kartu daviau gabalais, tai tik paragauja po kasni ir meta. Vakariene visad duodu gabaleliais tai nedaug bet pavalgo. Tai kazin ar man ja verst ir del pietu, ar dar pazaist su kosem. Arba jai cia dienos ritmo ipratimas toks, ar gal kad dantys 5tas ir 6tas dygsta, ar gal sutapimas kad neskanu pasirode.
    Kartais nesuprantu savo vaikucio, o taip maniau kad po kurio laiko viskas pasidaro aisku. ??

4. 2017.09.04 16:03 (prieš 1 m.)

VytauteR parašė:
    Mes turim ecco. Basutes jau matau kad isaugs tai pora kartu uzdejau namie bet atrodo kaip suo, kuriam uzdeti batai kojas aukstyn kilnoja juokingai. Pratinimui po…

Kaip jus ir mazyle po pirmos proceduros?

5. 2017.09.04 16:26 (prieš 1 m.)

Evva parašė:
    Kaip jus ir mazyle po pirmos proceduros?

Gerai, tik sesute pamato ir rekt pradeda, nes dar akiu dugna tikrino, rado astigmatizma (is manesnpaveldejo, bet svarbunis vyro trumparegiskumo ne), ir lasus lasina, tai bijo. Ryt kartos lataku pletima ir skyriaus vedeja sale kad viskas, kiek isples tiek jau. Stipri mano mergaite, nulaikyt sunku, ir prie kaulo labai siauri latakai tai siandien net nepriejo. Zodziu, puliniu nebuvo, tai gerai kapoja silauoges dabar

6. 2017.09.04 19:03 (prieš 1 m.)

geriau kefyra ir daviau vaikui paragaut taaaaip patiko..padare pora gurksniu ir klykdama kad nori dar vis rode i puodeli..man negaila duociau ir daugiau ..jus jau duodat kefyro?

7. 2017.09.04 19:29 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    geriau kefyra ir daviau vaikui paragaut taaaaip patiko..padare pora gurksniu ir klykdama kad nori dar vis rode i puodeli..man negaila duociau ir daugiau ..jus jau d…

Maniškis ragavo kartą, nelabai patiko. Bet pieno produktų privengiu duoti mažuliui. Mano vyras ir vyresnysis vaikas netoleruoja pieno produktų tai jaučiu ir mažius toks bus. Kefyras nuo 8mėn berods tik leidžiamas ir tai tik paragavimui gal šaukštas kefyro ir nepakenktų bet daugiau duoti nerizikuočiau.

8. 2017.09.04 19:33 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    geriau kefyra ir daviau vaikui paragaut taaaaip patiko..padare pora gurksniu ir klykdama kad nori dar vis rode i puodeli..man negaila duociau ir daugiau ..jus jau d…

Turbūt pirmas pieno produktas buvo. Visą vasarą šaltibarščius kapojo

Mūsų vaikai po 2 mėn. turėtų valgyti šeimos maistą, tad laikas pratinti prie visko, ko dar nebandė, išskyrus labai specifinius ribojamus maistus: cukrus iki 2 m., medus iki 1 m., viso dydžio riešutai iki 3 m., grybai iki 3 m., na, ir visas maistas, kuris ir suaugusiems nėra sveikas.

9. 2017.09.04 19:33 (prieš 1 m.)

Niuni parašė:
    Maniškis ragavo kartą, nelabai patiko. Bet pieno produktų privengiu duoti mažuliui. Mano vyras ir vyresnysis vaikas netoleruoja pieno produktų tai jaučiu ir mažius …

nu va...o as truputi persistengiau.....daugiau daviau, tikiuos ok viskas bus.?

10. 2017.09.04 19:39 (prieš 1 m.)

Niritė parašė:
    Turbūt pirmas pieno produktas buvo. Visą vasarą šaltibarščius kapojo

Grybai nuo 3 metų? Maniau nuo 6 kokių.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.