2016 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.08.05)

1. 2017.09.04 19:41 (prieš 1 m.)

Niuni parašė:
    Grybai nuo 3 metų? Maniau nuo 6 kokių.

Aš literatūroje nesu jokių mitybos apribojimų mačiusi vyresniems nei 3 m. vaikams.

1
  2. 2017.09.04 20:08 (prieš 1 m.)

Man tai kazkaip baisu su tais visais produktais nedaviau dar jokiu pieno produktu, tik trupinuka sviesto i kose idedu kartais nors neturejom jokiu bedu su alergijom ar viduriukais o kaip del druskos? Duonos gaminiu, blynu?

3. 2017.09.04 20:39 (prieš 1 m.)

Sokolade parašė:
    Man tai kazkaip baisu su tais visais produktais nedaviau dar jokiu pieno produktu, tik trupinuka sviesto i kose idedu kartais nors neturejom jokiu bedu s…

Miltai (naudojau pilno grudo) ir bananas trintas. Kazkiek pieno (naudoju augalinius). Super. Net vyras prase iskept dar
    Beje galima blynus ar keksiukus kept

4. 2017.09.04 20:47 (prieš 1 m.)

VytauteR parašė:
    Miltai (naudojau pilno grudo) ir bananas trintas. Kazkiek pieno (naudoju augalinius). Super. Net vyras prase iskept dar

Priminėt gerą blynų receptą. Jau žinau ką vaikai pusryčiams gaus

5. 2017.09.04 20:49 (prieš 1 m.)

tai vat, man tai labai norisi duot viska ragaut , nauju produktu ,kad isbandytu..ypac kai pati kakza valgau ar geriu, aisku proto ribose ir be prieskoniu stipriu..bet stabdau save, bet tikrai iki 1 metu liko nedaug laiko, reiks pratint drasiau prie visko...kefyras patiko, okey valgys dabar dazniau, jei kazkas bus negerai, tai su pilvo reikalais kaip suprantu (nebutinai berimas)? ragavom jogurta graikiska, varske lyg ok viskas.
    dabar tik galvoju kur zuvies geros gauti

6. 2017.09.04 20:52 (prieš 1 m.)

Sokolade parašė:
    Man tai kazkaip baisu su tais visais produktais nedaviau dar jokiu pieno produktu, tik trupinuka sviesto i kose idedu kartais nors neturejom jokiu bedu s…

Keptuvėje kepto nieko neduodu ir dar neduosiu. Keptą orkaitėje duodu. Duonos kartais juodos kokį gabaliuką, kai mato, kad kiti valgo ir labai nori. Druskos iki metų dar nedėsiu. Dabar, kai gaminu visiems, nededu ir pasūdau tik atidėjusi jos dalį. Šiaip jokių miltinių patiekalų neduodu - neįsibalansuoja man į dieną Tektų keisti arba kruopas, arba daržoves į miltinius, tai mažėtų maistinė vertė, mano nuomone. Šiandien pirmą kartą daviau žuvies, tai jau nebelieka jokių nebandytų produktų grupių.

7. 2017.09.04 20:55 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    tai vat, man tai labai norisi duot viska ragaut , nauju produktu ,kad isbandytu..ypac kai pati kakza valgau ar geriu, aisku proto ribose ir be prieskoniu stipriu..b…

Prieskonius duodu absoliučiai visus. Nėra jokių objektyvių priežasčių neduoti - pagalvokite, kokį maistą kūdikiai valgo Indijoje. Na, nebent nemėgsta, tuomet tikrai argumentas prieš.

8. 2017.09.04 21:09 (prieš 1 m.)

Niritė parašė:
    Keptuvėje kepto nieko neduodu ir dar neduosiu. Keptą orkaitėje duodu. Duonos kartais juodos kokį gabaliuką, kai mato, kad kiti valgo ir labai nori. Druskos iki metų…

Nu cia paantrinsiu, kad kepto, drusko ir miltiniu nereiketu persistengt. FB viena grupe sekuntai kazkoks kosmaras ka tiem vaikam duoda... bet ne apie tai.
    Gal kuri koki patogu buda vaikui su irankiais atradot? Manoji tai sia savaite valgo tik silauoges, arba su įrankiais (tiek sauksteliu, tiek sakute) galeciau ikist bet ka
    Isskyrus aisku bulve

9. 2017.09.04 21:37 (prieš 1 m.)

VytauteR parašė:
    Nu cia paantrinsiu, kad kepto, drusko ir miltiniu nereiketu persistengt. FB viena grupe sekuntai kazkoks kosmaras ka tiem vaikam duoda... bet ne apie tai.

Mums veikia, kai "semiant" iš pusdubenio aš šakute ar kitu šaukšteliu prikraunu. Tada patenkinta į burną neša. Pačiai dar sunkiai sekasi susitvarkyti, nebent lipnias košės pati pasemia.

10. 2017.09.04 22:46 (prieš 1 m.)

O mes sia savaite kazkoki streikuotojai. Atrodo vaikas ir neragavo maisto su druska ar pan, bet tu presku kosiu purtosi nors tu ka...Galvoju gal nematant brolis vyresnysis ka uzragaut dave, kad toks streikuotojas pasidare. Ziuriu as ji ir bijau, kad metu jis nesulauks su presku maistu, nes labai jau nori to ka mes valgom...
    Nirite pasinaudojus jusu mintim bandziau duoti rikotos ir grudetos varskes, tai su rikota pora dienu siek tiek ikist pavyko, o grudeta varske isvis isbrokavo.
    Ir visas i broli pasidare-pirma suciauptom lupytem kambuti saukstelio paskanaija-jeigu jau tinka tada pilna burna issizioja...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.