2016 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.08.05)

1. 2018.01.13 16:56 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    pavasari skrisim atostogaut, kokius maudymosi kostiumelius ziuret tokio amziaus mergytei? ar ziuret is tu, kurie uzdengti visai na tokie vos ne ilgom rankovem maiku…

Mano mergytė kol kas vasarą bus su maudymosi kelnaitėmis. Nematau prasmės seksualizuoti (ir dėl to slėpti) mažo vaiko kūno.

2. Augustas 2 m. 7 mėn.
    Jokūbas 6 m. 11 mėn.

2018.01.13 17:15 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    pavasari skrisim atostogaut, kokius maudymosi kostiumelius ziuret tokio amziaus mergytei? ar ziuret is tu, kurie uzdengti visai na tokie vos ne ilgom rankovem maiku…

Buna tokia lycra maikutes sortai nuo saules, kad apsaugoti. Savo dicki rengem ilgom rankovem maikute, kai atostogavom Filipinuose ir praktiskai visa diena vandenyje mirko, tai joks kremas taip greitai neapsaugos, o vandenyje saule dar labiau kabina. Tai buvo labai super.
    Bet jei jusu atostogos Europoje bus, pavasari dar ta saule nebus tokia kaitri ir daugiau nei 30 silumos, tai manau uzteks paprasto bikini mergaitem ir kremo nuo saules :).
    Tik as negaliu ziureti i nuogus lakstancius vaikus Kazkoks nesusipratimas man, kam juos isnuoginti reikia

2
  3. 2018.01.13 17:29 (prieš 1 m.)

monciuke parašė:
    Buna tokia lycra maikutes sortai nuo saules, kad apsaugoti. Savo dicki rengem ilgom rankovem maikute, kai atostogavom Filipinuose ir praktiskai visa diena vandenyje…

Tiek pernai tiek artejanciom atostogom pirksiu su UV apsauga daug dengianti maudymosi kostiumeli. Patogu nes kremais nereikia tepalioti (kuris dar ir smeliu aplimpa). Kretoj kai buvom tai baseino maudynem dedavom tas specialias vienkartines sauskelnes tam kartui, o tada ant kranto nusluostydavom ir aprengdavom

4. 2018.01.13 18:22 (prieš 1 m.)

VytauteR parašė:
    Tiek pernai tiek artejanciom atostogom pirksiu su UV apsauga daug dengianti maudymosi kostiumeli. Patogu nes kremais nereikia tepalioti (kuris dar ir smeliu aplimpa…

aha apie toki irgi mastsu..ne del to, kad slepti vaiko kuno..o del to, kad saugot nuo saules spinduliu...teusibgai ir kremu maziau reiks tepliot
    o kur pirkot toki?

del maisto tai nevalgo ji nei pupu, nei avinzirniu, nei perliniu kruopu. spjaudo viska..boliviniu balandu koses irgi ne. tik burokeliu ir kopustu sriuba valgo gerai. bei makaronus ir bulves. vsio.?

5. Mažoji sesutė 2 m. 7 mėn.
    Mano angelas 7 m. 10 mėn.

2018.01.13 18:44 (prieš 1 m.)

Niritė parašė:
    Mano mergytė kol kas vasarą bus su maudymosi kelnaitėmis. Nematau prasmės seksualizuoti (ir dėl to slėpti) mažo vaiko kūno.

Aš taip pat darysiu, turiu fainas maudymosi kelnaites ir tiek

6. 2018.01.13 19:20 (prieš 1 m.)

Katty parašė:
    aha apie toki irgi mastsu..ne del to, kad slepti vaiko kuno..o del to, kad saugot nuo saules spinduliu...teusibgai ir kremu maziau reiks tepliot

pernai tai is vokietijos parsiveziau, siemet bandysiumusumazyliuose pirkti.

7. 2018.01.13 19:25 (prieš 1 m.)

Katty parašė:

Tai gal todel kad visa diena duodat mp?ne labai tikiu kad vaikas valgo tik bulves ir makaronus ir jam užtenka...

8. 2018.01.13 19:30 (prieš 1 m.)

Kristina1988 parašė:
    Tai gal todel kad visa diena duodat mp?ne labai tikiu kad vaikas valgo tik bulves ir makaronus ir jam užtenka...

gal...pieno dabar is tikruju vel daug ir daznai diena praso...po to viruso tai visai taip atrodo iprato prie mp. diena ,nakti.
    bet vis tiek jei valgo maista tai sakau koki..makaronus taigi pavalgo nors ir po mp o mesos , kiausiniu niekaip.

9. 9 m. 5 mėn.
    10 m. 11 mėn.

2018.01.13 19:40 (prieš 1 m.)

Kristina1988 parašė:

Mano panaši situacija. Ir mažai valgo, ir menkas pasirinkimas. Toks įspūdis, kad tik pažindinasi su maistu, kaip koks pusmetinukas. Pienu gyvas, nei vienas dar toks nebuvo. Išaugs kažkda, nors jau buvau sunerimusi, bet kaip tik visas tris dienas valgė viską iš eilės, šiandien vėl užsisiuvo ir tik žįsti prašo arba jogurto, trintų vaisių, viskas. Sveikas, auga kaip ant mielių, vadinasi, jam viskas gerai

1
  10. 2018.01.13 20:00 (prieš 1 m.)

Pumba parašė:
    Mano panaši situacija. Ir mažai valgo, ir menkas pasirinkimas. Toks įspūdis, kad tik pažindinasi su maistu, kaip koks pusmetinukas. Pienu gyvas, nei vienas dar toks…

Tai niekas nesako kad sveikas/nesveikas ar gerai/blogai tik nera kuo stebetis kad vaikas nevalgo, užtenka mp ir nenori maisto o pvz makaronai skanus todel ir valgo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.