2016 m. Rugpjūčio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.06.16 12:03 (prieš 5 mėn.)

Mes vakar kaip tik gavom antra doze nuo erkinio, tai pagal tos klinikos suteikta info yra taip: po pirmo skiepo apie apsauga nera jokiu ziniu, antras skiepas nemaziau nei po menesio, po jo jau apsauga 80%, o trecias skiepas yra daromas po 9-12 men nuo 1 skiepo

1
  2. 2018.06.25 00:05 (prieš 4 mėn.)

Sveikos mamytes. gal kuri susiduret su tevytes atostogu ismokomis. jeigu pastoji 3 metais bunant motinystes "atostogose" kaip sodra skaiciuoja pinigelius? gausiu tiek kiek ir su pirmaja ar viskas mazes nes per trecius metus nebegavau jokiu pinigeliu? aciu

3. 2018.06.25 00:10 (prieš 4 mėn.)

Erii parašė:
    Sveikos mamytes. gal kuri susiduret su tevytes atostogu ismokomis. jeigu pastoji 3 metais bunant motinystes "atostogose" kaip sodra skaiciuoja pinigelius…

Svarbiausia, kad ieitu bent kazkiek laiko is pirmo vaiko VPA i antro vaiku ismoku skaiciavimo laikotarpi tada gausite kaip ir su pirmuoju

4. 2018.06.25 00:48 (prieš 4 mėn.)

Sveikos,
    klausimas ne į temą. Štai rugpjūtį bandysiu grįžti į darbo rinką. Senajame darbe gal ir esu laukiama, bet norėtųsi geriau apmokamo darbo. Pradėjau žiūrinėti darbo pasiūlymus. Svarstau, ar rašyti CV ir motyvaciniame, kad šiuo metu esu motinystės atostogose? Kokios jūsų patirtys?

5. 2018.06.25 09:17 (prieš 4 mėn.)

granta parašė:
    Svarbiausia, kad ieitu bent kazkiek laiko is pirmo vaiko VPA i antro vaiku ismoku skaiciavimo laikotarpi tada gausite kaip ir su pirmuoju

Ir negalima ant tecio perrasyt vpa man atrodo, nes skaitysis, kad pajamu jokiu neturejai 🤔 bent jau taip dabar mano antrosios grupej aiskino mamos 🤔

6. 2018.06.25 09:19 (prieš 4 mėn.)

Pavėjui parašė:
    Sveikos,
    klausimas ne į temą. Štai rugpjūtį bandysiu grįžti į darbo rinką. Senajame darbe g…

Neprivalai. As nerasyciau. Net per darbo pokalbi istatymiskai jie neturi teises klaust, ar turi vaiku (ar istekejus), jei tai nera tiesiogiai susije su pareigomis, i kurias pretenduoji 😊

7. 2018.06.25 09:25 (prieš 4 mėn.)

granta parašė:

Mane irgi domina sitas klausimas. Kaip suprantu jeigu pirmajai 2 metukai sueis rugpjucio 16, tai man reiktu iki to laiko buti bent kazkiek laiko jau pastojus su antruoju?

8. Leja 7 m. 5 mėn.

2018.06.25 09:45 (prieš 4 mėn.)

Pavėjui parašė:
    Sveikos,
    klausimas ne į temą. Štai rugpjūtį bandysiu grįžti į darbo rinką. Senajame darbe g…

as nerasau, bet pasakau ta per pokalbi

9. 2018.06.25 10:35 (prieš 4 mėn.)

Vesta2 parašė:
    as nerasau, bet pasakau ta per pokalbi

Kaip tik šiąnakt iki 2 nakties rašiau motyvacinį į vietą, kur labai norėčiau. Tai kažkur įrašiau: "Šiuo metu baigiasi mano motinystės atostogos, kurių metu tobulinausi skaitydama profesinę literatūrą, rašydama
    straipsnius ir pagelbėdama ankstesnėse darbovietėse *** klausimais." Tiesiog galvoju, jei pvz paskambintų į tą darbovietę tai ne kažką sužinotų, kad du metus manęs ten nebuvo. Taip pat ir per pokalbį nesinori išgirsti to "hmm" ir nejaukiai pasijausti... Bet gerai sakot, galgi kitąkart nerašysiu ir per pokalbį pasakysiu... Man kažkaip šitas darbo paieškų momentas po motinystės atostogų labai sudėtingas atrodo...

10. 2018.06.25 10:36 (prieš 4 mėn.)

granta parašė:

tai jeigu dabar laukiuosi mazdaug apie 6 savaites, kai mazei bus 2 metukai jau bus apie 12 savaiciu nestumo tai cia ieina reiskia? .

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras